Bayern – Leverkusen 3:1 (kon.) | Düsseldorf – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Mainz – Augsburg 2:1 (kon.)
Lipsko – Hannover 3:2 (kon.) | Wolfsburg – Hertha 2:2 (kon.) | Mönchengladbach – Schalke 2:1 (kon.)
Fortuna Düsseldorf
2:1 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
cz Sobota 15.09.2018, 15:30 • Esprit Arena, Düsseldorf • Nemecká Bundesliga • 3. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi v tuto chvíli loučím, ale rozhodně nikde neodcházejte, protože německá Bundesliga má před sebou šlágr kola mezi Gladbachem a Schalke. Tento zápas začíná za necelou hodinu, v 18:30. Buďte u toho s námi! (17:37:02)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:11. Rohy: 0:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:19.
    Düsseldorf letos poprvé vyhrál a připsal si tři body.

Je dobojováno! Hráči Fortuny Düsseldorf dnes poprvé v sezóně zvítězili a připsali si tři body za výhru 2:1 nad Hoffenheimem.

První poločas nenabídnul moc fotbalové krásy, po celou dobu jsme se dívali na tlak Hoffenheimu, který dobýval pokutové území svého soupeře. Domácí tým udeřil z ojedinělé šance v závěru poločasu, kdy se trefil Alfred Morales. Druhý poločas nabídnul stejný obrázek jako ten první. Vyrovnání přišlo až v 86. minutě z kopačky debutanta Reisse Nelsona, který v Hoffenheimu hostuje z londýnského Arsenalu. Jenže to nebylo všechno. Z následující akce domácí vytěžili pokutový kop a z něj se s chladnou hlavou trefil Dodi Lukebakio.

V příštím kole bude Düsseldorf zajíždět do Stuttgartu a Hoffenheim přivítá na svém trávníku giganta z Dortmundu.

21. 9. 2018 v 20:30 • Stuttgart – Düsseldorf
    22. 9. 2018 v 15:30 • Hoffenheim – Dortmund

90+5

90+4
    Domácí obrana odkopává jeden míč za druhým na útočnou polovinu. Je jenom otázka času, kdy rozhodčí ukončí tento zápas.

90+3
    Zřejmě se rýsuje poslední tlak ze strany hostů, kteří jsou blízko k první ligové ztrátě v letošním ročníku.

90+2
    Ádám Szalai se na útočné polovině dopustil faulu, kterého si všimnul rozhodčí. Hostující hráč se tomuto verdiktu diví.

90+1
    Na rohový kop si dokonce přiběhnul i hostující brankář, ale jak je dnes zvykem. Hoffenheim v těchto standardkách nemá štěstí.

90+1
    Rozhodčí tohoto zápasu nastavil stejný počet minut jako v prvním poločase. Bude se hrát ještě čtyři minuty.

90
    Běží nám poslední minuta základní hrací doby tohoto zápasu. TSG opět dostalo svého soupeře pod tlak. Navíc bude rozehrát další rohový kop.

89
    Čeká náš ještě velmi zajímavé poslední minuty tohoto zápasu. Domácí tým opět vede a Hoffenheim musí dotahovat.
    88. Dodi LUKEBAKIO - 2:1

88
    Düsseldorf právě vstřelil branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil DODI LUKEBAKIO, který se nemýlil. Musím ale říct, že měl velké štěstí. Nechybělo mnoho a Baumann by jeho penaltu chytil – 2:1.
    87. Penaltový zákrok.

87
    Byla nařízena penalta pro domácí celek.
    86. Reiss NELSON - 1:1

86
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Jen co jsem dopsal poslední příspěvek, tak hosté dokázali vyrovnat. REISS NELSON si skvělým zpracováním předkopnul míč do běhu, předběhnul obránce a střelou na vzdálenější tyč vyrovnal stav dnešního utkání – 1:1. Bez asistence.