KFC Komárno – Lok. Košice 0:2 (kon.) | Šamorín – Poprad 0:4 (kon.) | Inter Bratislava – Skalica 0:1 (kon.)
L. Mikuláš – Dubnica 1:4 (kon.) | Bardejov – Petržalka 1:1 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
0:4 (0:2)
FK Poprad
Sobota 15.09.2018, 16:00MONACObet liga • 9. kolo

Druhý polčas priniesol navýšenie náskoku Popradu. V 56. minúte využil pokutový kop Šesták a skóre tohto stretnutia v 80. minúte uzavrel Maťaš. Tri body tak idú do Popradu a Šamorín tak naďalej zostáva v pásme zostupu. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (17:51:33)

90+2

90+1
    Nadstavuje sa jedna minúta.

90+1
    Ďalšia dobrá akcia domácich z krídelného priestoru, po ktorej nasledoval center, s ktorým si hostia dokázali poradiť.

90
    Jedna z posledných šancí domáceho celku, končí strelou z vnútra pokutového územia, no tá ide len nad bránu Maleca.

89
    Protiútok Popradu, piati na troch sa skončil len za postrannou čiarou a tak vhadzujú hostia.

88
    Navyše prišiel aj ďalší ofsajd a tak brankár Malec môže pri odkope nazbierať ďalšie sekundy.

87
    Poprad sa usadil na polovici súpera a nepúšťajú domácich do blízkosti brány Maleca.

86
    Tí sa samozrejme s loptu nikde neponáhľajú a dobre naťahujú čas.

85
    Nepríjemný šľapák na hosťujúceho hráča a pri lopte sú tak opäť futbalisti Popradu.

84
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Adam Pajer, prichádza Jakub Hric.
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Erik Streňo, prichádza Matej Grešák.

83
    Ďalšia obrovská šanca hostí, no pred piatym gólom domácich zachránil jeden z obrancov, ktorý zasiahol v poslednej chvíli.

82
    A prichádza aj štvrtý gól hostí, ktorí tak definitívne potvrdzujú zisk troch bodov. Treba však povedať, že výsledok trochu skresľuje doterajší priebeh zápasu.

80
    Poprad dal gól!

Rýchla akcia hostí končí gólom. Po dobrom centri do prázdnej brány loptu upratal VIKTOR MAŤAŠ.

80
    A začína sa nám záverečná desaťminútovka tohto stretnutia. Pri lopte sú futbalisti Popradu.

79
    Dobrý pressing domácich futbalistov, ktorí nedovoľujú hosťom kľudnú rozohrávku.

78
    Obraz hry sa nemení, keď sa domáci snažia aspoň o čestný úspech, no hostia sú v defenzíve pozorní.

77
    Lopta sa v týchto momentoch pohybuje predovšetkým v strednej časti ihriska.

76
    Ani z tejto akcie domácich nič nebolo a lopta tak končí u brankára Hajdúcha, ktorý si efektne poradil s napádajúcim hráčom.