Slovan Bratislava – Dunajská Streda 3:2 (kon.) | Trnava – Žilina 1:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Ružomberok 1:1 (kon.)
Podbrezová – Nitra 3:2 (kon.) | Sereď – Michalovce 2:1 (kon.) | Senica – Trenčín 0:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:2 (0:0)
MŠK Žilina
Sobota 15.09.2018, 18:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 8. kolo

Spartak Trnava síce viedol od 68. minúty po góle Maleckiho, ale Kadlec si dal vlastný gól a o šesť minút neskôr Škvarka vybojoval gólom tri body pre Žilinu. Pekný zvyšok soboty z Trnavy, (19:50:45)

90+2

90+1
    Tlak Trnavy je jalový.

90
    Nadstavovať sa budú dve minúty.

86
    Chudý zobral loptu zo vzduchu a poslal ju rýchlo na svojich spoluhráčov v útoku. Spartak musí útočiť.

85
    Pečovský nahradil Škvarku.

84
    Trnava dnes hrá nešťastný zápas. Najprv nevyužila dobrú hru v prvom polčase, potom prišiel síce gól, ale v zápätí zbytočný vlastenec od Kadleca a na záver gól po kontre a tečovanej strele súpera.

84
    Roh pre Spartak.

83
    Žilina dala gól!
    Kontra Žiliny, Sluka posunul na Holúbeka, ten prenechal na MICHALA ŠKVARKU a ten s tečom prestrelil Chudého.

82
    Rohový kop pre Spartak.

81
    Na štadióne dnes čiastočne nefungovali veľkoplošné obrazovky, teraz pre zmenu vypovedali na pár minút časové tabuľky.

80
    Desať minút do konca a obe mužstvá sú rovnako ďaleko od výhry. Žilina si za aktivitu gól zaslúžila.

79
    Pri Kadlecovi pri centrovanej lopte nebol na päť metrov, mladý hráč konal zbytočne zbrkle.