B. Bystrica – Lipt. Mikuláš | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Žilina – Detva | 4:5 (kon.) | | | Košice – Zvolen | 5:2 (kon.) |
Trenčín – Poprad | 4:2 (kon.) | | | Nitra – Miškovec | 6:1 (kon.) | | | Budapešť – Nové Zámky | 1:7 (kon.) |
Skalica – Pov. Bystrica | 4:3 (po s.n.) | | | Spišská N. Ves – Osmos Bratislava | 2:1 (po pr.) | | | Michalovce – Topoľčany | 6:0 (kon.) |
Martin – Humenné | 4:3 (kon.) | | | Trnava – Dubnica | 5:9 (kon.) | | | Nové Zámky B – Prešov | 1:9 (kon.) |
Villach – Znojmo | 4:3 (po pr.) |
Plzeň – Liberec | 4:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Litvínov | 3:4 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 4:2 (kon.) |
Pardubice – Vítkovice | 1:2 (kon.) | | | Olomouc – K. Vary | 4:1 (kon.) | | | Sparta Praha – Hradec Králové | 4:0 (kon.) |
Chabarovsk – Vladivostok | 0:2 (kon.) | | | Novosibirsk – Nižnekamsk | 3:4 (kon.) | | | Barys – Novgorod | 4:1 (kon.) |
Ufa – Kazaň | 4:5 (2:3 po s.n.) | | | Dinamo Minsk – Soči | 1:3 (kon.) | | | Petrohrad – S.Moskva | 2:1 (kon.) |
Viťaz – Helsinki | 1:4 (kon.) |
Zlín – Vítkovice | 6:4 (kon.) | | | Kladno – Plzeň | 0:3 (kon.) | | | Liberec – Havlíčkův Brod | 5:0 (kon.) |
Pardubice – Sparta Praha | 3:10 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Třinec – Přerov | 4:0 (kon.) |
K. Vary – Slavia | 3:2 (3:2 po s.n.) |
koniec
Viťaz Moskovská oblasť
1:4
(0:2, 0:2, 1:0)
Jokerit Helsinki
Jan Prošek
Góly a asistencie:
49. Hrivík (Kokarev) – 2. O'Neill (A. Grant), 20. Lepistö (Nicklas Jensen, Manninen), 23. Anttila, 39. O. Lauridsen (Nicklas Jensen, Platt)
Rozhodca: Gašilov, Naumov – Glovjov, Savenkov
Diváci:
Nepremenená penalta:
Viťaz Moskovská oblasť:
Ortio (41. Samonov) – Šinkevič, Katičev, Golovkov, Mozík, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, Gončarov – Kokarev, N. Komarov, Hrivík – A. Sjomin, M. Aaltonen, Rendulić – Nikulin, Stoľarov, Makejev – Švec-Rogovoj, Dvurečenskij, Mojsejev.
Náhradníci:
Tréner:
Jokerit Helsinki: Zapolski (Kalniņš) – Stollery, Lepistö, Kivistö, A. Grant, O. Lauridsen, Lööv, E. Räsänen – Moses, Manninen, Regin – Joensuu, O'Neill, Norman – Platt, Jormakka, Nicklas Jensen – Anttila, Mäki, Niemi.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Jokerit Helsinki: Zapolski (Kalniņš) – Stollery, Lepistö, Kivistö, A. Grant, O. Lauridsen, Lööv, E. Räsänen – Moses, Manninen, Regin – Joensuu, O'Neill, Norman – Platt, Jormakka, Nicklas Jensen – Anttila, Mäki, Niemi.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gašilov, Naumov – Glovjov, Savenkov
Diváci:
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Nicklas Jensen – 2 min., hrubost).