Skalica – Pov. Bystrica 4:3 (po s.n.) | Spišská N. Ves – Osmos Bratislava 2:1 (po pr.) | Michalovce – Topoľčany 6:0 (kon.)
Martin – Humenné 4:3 (kon.) | Trnava – Dubnica 5:9 (kon.) | Nové Zámky B – Prešov 1:9 (kon.)
po s.n.
HK Skalica
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:0)
HK 95 Považská Bystrica
Piatok 14.09.2018, 17:00 • Hant Arena, Skalica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 2. kolo

A je tu koniec stretnutia, po ktorom sa body budú deliť. Skaličania po víťazstve 4:3 po nájazdoch získavajú dva body. Víťazný nájazd nám predviedol Ľubomír Vaškovič. (19:43:26)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Skalica.

Autorom víťazného gólu je ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Ani tri tretiny nestačili na to, aby sa určil víťaz stretnutia. Po výsledku 3:3 bude nasledovať predĺženie.

52:36
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Ján Zlocha – 2 min., faul lakťom).

48:05
    Skalica dala gól!
    Opakoval sa rovnaký moment ako v druhej tretine, keď po góle hostí nasledovala okamžitá odpoveď Záhorákov. Bol to DANIEL ŠTUMPF, ktorý presnou strelou vyrovnal stav zápasu na 3:3. Asistencia: Tibor Kutálek, Ľubomír Škápik.

47:34
    Považská Bystrica dala gól!
    Hostia sa opäť dostávajú do vedenia a utekajú súperovi na rozdiel jedného gólu. Šťastným strelcom sa stal opäť RÓBERT MOKROHAJSKÝ. Stav stretnutia je 2:3! Bez asistencie.

46:58
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Martin Hujsa – 2 min., hrubosť).

40:29
    Domáci v plnom počte.

40:01

Máme tu koniec druhej tretiny, v ktorej sme videli hneď tri góly. Dva na strane domácich a jeden na strane hostí. Stav duelu je zatiaľ vyrovnaný 2:2. Nechajme sa prekvapiť, či sa Skalici podarí v tretej tretine dokonať pekný obrat.

40:00

38:29
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Patrik Janáč – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Róbert Gašpárek

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 29. Štumpf (Hujsa), 37. Pač (Hujsa), 49. Štumpf (Kutálek, Škápik), rozh. náj. Vaškovič – 7. Németh (Ďurkech), 28. Mokrohajský (Zlocha), 48. Mokrohajský

HK Skalica: Romančík – Škápik, Janík, Trávniček, Pač, Hílek, Straka, Mrázik – Štumpf, Hujsa, Kutálek – Vaškovič, Jurák, Janáč – Dufek, Okoličány – Kotzman P., Jaša
    HK 95 Považská Bystrica: Kompas – Niník, Leško, Ďurkech, Bednár, Augustín, Trška, Savara – Dolinajec, Cíger, Koleda – Drevenák, Zlocha, Mokrohajský – Miro, Rodionov, Bednár – Németh, Turan, Kutsevych

Rozhodca: Žák – Nosek, Jurčiak