Vítkovice – Košice sk 1:2 (1:3 po s.n.) | Miškovec – Gap 0:3 (kon.) | Poprad – Znojmo sk 4:1 (kon.)
HK Poprad
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Nedeľa 02.09.2018, 19:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tatranský pohár • Finále

59:31
    Dve minúty patria Samuelovi Takáčovi, ktorý dostáva trest za podrazenie. Znojmo ešte môže streliť nejaký gól.

49:05
    Znojmo bude hrať presilovú hru. Marek Zagrapan dostáva dve minúty za podrazenie.

45:51
    Súčasné vylúčenie na oboch stranách. Tomáš Guman dostáva dve minúty za seknutie a Ján Ťavoda dve minúty za napadnutie.

36:17
    Poprad získava presilovú hru a je to vôbec prvé vylúčenie v priebehu druhej tretiny. Za nedovolené bránenie odchádzajú na trestnú lavicu až dvaja hráči, pretože sme videli ďalší faul už po avizovanom vylúčení. Allan McPherson dostáva dve minúty za nedovolené bránenie a Adam Sedlák za seknutie.

14:13
    Presilovka domácich sa rýchlo končí. Samuel Takáč dostáva dve minúty za hákovanie.

13:57
    Ďalšia presilová hra pre Popradčanov. Allan McPherson dostáva dve minúty za podrazenie.

08:13
    Presilová hra pre domáci Poprad. Cameron Braes dostáva dve minúty za seknutie.

03:15
    Presilová hra pre Orlov zo Znojma. Patrik Svitana dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 38. Kozák (Mlynarovič), 41. Mlynarovič (Svitana, Koyš), 55. Bondra (Zagrapan, Abdul), 57. Takáč (Svitana, Mlynarovič) – 47. McPherson (Stehlík, Lattner)

HK Poprad: Gračnar (Vošvrda) – Fabian (C), Kozák, Karlsson, Petran, Salija, Erving, Ťavoda, Brejčák (A) – Svitana (A), Mlynarovič, Koyš – Bondra, Zagrapan, Abdul – Paločko, Heizer, Takáč – Hrehorčák, Paukovček, Václav
    HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Halász) – Sedlák, Parkkonen, Stehlík, Lattner, Tejnor, Oščádal, Kruckovyč – Kalus, Stretch, Luciani, Hlava, Braes, McPherson, Němec, Matuš, Mrázek, Novák, Bartoš, Guman, Špaček

Rozhodca: Orolin, Korba – Šoltés, Stanzel