Slovan Bratislava – Podbrezová | 3:0 (kon.) | | | Dunajská Streda – Michalovce | 4:1 (kon.) | | | Trenčín – Ružomberok | 1:4 (kon.) |
Petržalka – Žilina B | 2:1 (kon.) | | | Trebišov – Inter Bratislava | 2:1 (kon.) |
Teplice – Dukla Praha | 5:2 (kon.) | | | Jablonec – Sparta Praha | 1:2 (kon.) |
Portugalsko – Taliansko | 4:3 (po pr.) |
Brugge – Eupen | 5:2 (kon.) | | | Charleroi – Antverpy | 0:1 (kon.) | | | Lokeren – Genk | 0:4 (kon.) |
Jenisej – Zenit | 0:2 (kon.) | | | Arsenal Tula – FK Dinamo Moskva | 0:0 (kon.) | | | Kazaň – FK Krasnodar | 2:1 (kon.) |
Žižkov – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Varnsdorf – Táborsko | 1:0 (kon.) | | | Vlašim – Brno | 2:2 (kon.) |
Hr. Králové – Znojmo | 2:1 (kon.) |
Salzburg – Linz | 3:1 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – Rapid Viedeň | 0:3 (kon.) | | | St. Pölten – Wolfsberger | 4:3 (kon.) |
Manchester United – Liverpool | 1:4 (kon.) | | | Bayern – Manchester City | 2:3 (kon.) | | | Barcelona – Tottenham | 2:2 (5:3 po pen.) |
Zabrze – Wisła Pł. | 1:1 (kon.) | | | Arka – Jagiellonia | 0:2 (kon.) | | | Lech Poznań – Kraków | 2:0 (kon.) |
Ostrava – Sigma Olomouc | 2:3 (kon.) | | | Třinec – Slovácko | 0:4 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 4:0 (kon.) |
koniec
FC Hradec Králové
2:1
(2:0)
1. SC Znojmo
88
|
Žlutou kartu dostává Dženis Beganović, který nedaleko svého vápna poslal na zem Martana. Hradec může rozhodnout z přímého kopu.
|
|
87
|
Miker na polovině hřiště takticky fauloval, od sudího tak vidí žlutou kartu.
|
|
81
|
Žlutou kartu dostává Pentecost Obiechina (1. SC Znojmo FK).
|
|
76
|
Malár na polovině fauloval Urmu a vidí za to po právu žlutý kartónek.
|
Góly:
30. Vlkanova (pen.), 39. Kropáček – 63. Ambrozek
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 87. Miker (HKR) – 76. Malár (ZNO), 81. Obiechina (ZNO), 88. Beganović (ZNO)
Nepremenená penalta:
FC Hradec Králové:
Ottmar (C) – Finěk, Kvída, Plašil, Urma – Janoušek, M. Černý – Martan, Vlkanova (74. Zorvan), Durdević (82. Hynek) – Kropáček (64. Miker).
Náhradníci: Stejskal – Čech, Trávníček, Zorvan, Miker, Hynek.
Tréner:
1. SC Znojmo: Buček – Cihlář (C), Malár, Ambrozek, Dramé – Šulc (79. Obiechina), Štrombach, Krčík (58. Beganović), Kučera, Čereda – Teplý.
Náhradníci: Pacula, Veselý – Beganović, Hlůže, Obiechina.
Tréner:
Náhradníci: Stejskal – Čech, Trávníček, Zorvan, Miker, Hynek.
Tréner:
1. SC Znojmo: Buček – Cihlář (C), Malár, Ambrozek, Dramé – Šulc (79. Obiechina), Štrombach, Krčík (58. Beganović), Kučera, Čereda – Teplý.
Náhradníci: Pacula, Veselý – Beganović, Hlůže, Obiechina.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Ondřej Novotný
@NovotOndra