Salzburg – Linz 3:1 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Rapid Viedeň 0:3 (kon.) | St. Pölten – Wolfsberger 4:3 (kon.)
FC Salzburg
3:1 (3:0)
LASK Linz
cz Nedeľa 29.07.2018, 17:00 • Red Bull Arena, Salzburg • Rakúska Bundesliga • 1. kolo

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:1. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 8:18. (18:50:50)

Je konec! Salzburg nakonec potvrdil roli favorita tohoto zápasu a v dnešním utkání vítězí 3:1. O osudu tohoto zápasu rozhodl první poločas, ve kterém se Salzburg dostal k náskoku o tři branky. Linz se sice ve druhém dějství výrazně zvedl, stačilo to ale pouze na jednu branku.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává James Holland (LASK Linz).

90+2
    Salzburg se ještě snaží přidat jednu branku, směrem dopředu mu to ale příliš nevychází. Naopak Linz se nemůže dostat z vlastní poloviny. Vypadá to, že se žádné další branky už nedočkáme.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Nastavení se dá očekávat, Linz má ještě teoretickou šanci na vyrovnání.

86
    Domácí hráči se i nadále drží s míčem na útočné polovině. Nyní se o aut postaral Lainer, který si počkal na pohyb Dabbura.

85
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Patson Daka, přichází Smail Prevljak.

84
    Snad poprvé se do útočného výpadu zapojil střídající Minamino, který ale neuspěl v souboji jeden na jednoho. Odkop od hostující branky.

83
    Žlutou kartu dostává Gernot Trauner (LASK Linz).

82
    A nepovede se mu to ani tentokráte, neboť Ramalho poslal míč až ke Stankovicovi, který nekompromisně poslal balón na druhou stranu.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Poslední vteřiny jsou plné nepřesností, Linz se nemůže dostat na dostřel.

80
    Posléze si ofsajdovou linii nepohlídal hostující Jamnig, který se tak ocitl v ofsajdu. Toho si také všiml hlavní rozhodčí.

79
    Stankovic si s výkopem od své svatyně dával hodně načas, což hlavní sudí alespoň prozatím neohodnotil žlutou výstrahou.

78
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Peter Michorl, přichází Fabian Benko.
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Reinhold Yabo, přichází Takumi Minamino.

77
    Posléze to dlouhým nákopem zkoušel Ramsebner, který ale našel pouze hlavu protihráče. Navíc se bude vhazovat proti brance Linzu.

76
    Žlutou kartu dostává Emanuel Pogatetz (LASK Linz).

76
    Domácí forvard se ale zdá být v pořádku, může se tak pokračovat ve hře. Mezitím Salzburg přešel na druhou polovinu hřiště.