Ostrava – Sigma Olomouc 2:3 (kon.) | Třinec – Slovácko 0:4 (kon.) | Zlín – Jihlava 4:0 (kon.)
FC Zlín
4:0 (2:0)
FC Vysočina Jihlava
cz Nedeľa 29.07.2018, 11:00 • Stadion Letná, Zlín • Juniorská liga – Morava (CZ) • 2. kolo

Fotbalisté Zlína si v prvním domácím zápase letošního ročníku Juniorské ligy vyšlápli na Stadionu Letná na hosty z Jihlavy, kteří dnes doplatili na velmi špatnou koncovku a prohráli podruhé v řadě. Rozhodující gól padl již v osmé minutě, když se prosadil domácí kapitán David Venený, na jehož gól navázal dvěma přesnými zásahy Vilém Gettler, který se prosadil po půlhodině hry a poté krátce po přestávce. Střelecký účet Ševců deset minut před koncem uzavřel Adam Tkadlec. Všechny góly Zlína padly uvnitř pokutového území. A ještě jedna zajímavost, útočník Tomáš Lorenc v prvním poločase nahradil zraněného Pavla Svobodu, jenže šest minut po příchodu na hřiště se zranil při prvním dotyku s míčem a místo něj přišel Adam Průša. Konečný výsledek. Fastav Zlín 4 Vysočina Jihlava 0. (12:54:18)

90+1

90+1
    Hosté se nakonec po prodlouženém míči přece jen ještě dostali ke střele, Jan Šiška ji ale snadno zastavil.

90+1
    Vysočina přece jen vybojovala ještě jeden rohový kop, ani po něm se jí ale vstřelit gól nepodaří.

90
    Utkání už se pouze dohrává a Vysočina v samotném závěru zřejmě rezignovala. Zlín zaznamená tři body.

88
    Dnešní utkání sleduje 135 diváků.

86
    Zlín se po další pěkné přímočaré akci dostal v blízkosti šestnáctky ke střele, která minula bránu.

84
    Čtvrtý gól Zlína zvýšil tempo hry, ani jednomu z týmů se ale nepodařilo přesně zakončit. Skóre se nemění.

82
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Vilém Gettler, přichází Radim Tkadlec.

80
    Zlín právě vstřelil branku!
    ADAM TKADLEC využil tlaku svého týmu, když se uvnitř pokutového území v blízkosti hranice šestnáctky rychle zorientoval a přesnou střelou nedal Marku Kolářovi šanci! Zlín vede už 4:0.

80
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Amir Mašič, přichází David Sargsyan.

80
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Petr Sklenář, přichází Viacheslav Bykhovskyi.

77
    Patrik Červenka po vystřídání na straně Jihlavy předvedl ostrý zákrok a viděl žlutou kartu.

76
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Martin Svatík, přichází David Karmazín.

76
    Střelecké pokusy čtvrthodiny před koncem už vyznívají pro Vysočinu, která vyslala na bránu soupeře celkem 12 střel, zatímco domácí Zlín 11.

75
    Zlín během dosavadního průběhu zápasu zahrál šest rohových kopů, zatímco Vysočina o dva méně.

74
    Ševci krásně přenesli hru z levé strany doprava a do šestnáctky mířil přízemní centr, který byl sražený na rohový kop. Následný centr ale nic nepřinesl.

73
    Zlín rozehrál svůj pátý rohový kop v zápase a do šestnáctky přilétl pěkný centr, který hosté odvrátili.

72
    Obranná řada Zlína nyní nezafungovala dobře a Jihlava se pokusila snížit střelou zpoza šestnáctky, pokus z osy hřiště ale skončil pouze u brankáře Jana Šišky.