Slovácko – Zlín 0:0 (kon.) | Karviná – Třinec 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Brno 1:3 (kon.)
MFK Karviná
1:1 (0:1)
FK Třinec
cz Pondelok 23.07.2018, 11:00 • Městský stadion Kovona, Karviná • Juniorská liga – Morava (CZ) • 1. kolo

90+1
    A další změna. Wilk vystřídal Lance.

90
    Do hry se dostal také Jež, který vyměnil Ciencialu.

90
    Žlutou kartu inkasoval Lingr.

89
    Ramirez byl sám před gólmanem, ale balón poslal nad bránu.

87
    Po rohu Webra havičkoval Lingr, brankář Adamuška míč vynikajícím zákrokem usměrnil mimo bránu.

86
    Žlutý kartónek si prohlédl třinecký Petr Novotný.

79
    Zahaluka na posledních deset minut vystřídal Vojtěch Cieslar.

76
    Za nevhodné protesty proti verdiktu pomezního rozhodčího obdržel žlutou kartu karvinský Vojtěch Wala.

75
    Třinečtí trenéři sáhli ke změně. Hejného nahradil Novotný.

63
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domácí zaslouženě vyrovnávají! Velmi dobrý balón do prostoru obdržel DAVID EGRI a lehce nadzemní střelou pokořil třineckého brankáře Adamušku – 1:1!

60
    Střídání v třineckém celku. Jiřího Cieslara nahradil Petr Niemczyk.

50
    Na druhé straně byl sám před gólmanem Joukl, ale skákavý balón v akrobatické pozici napálil pouze do Ciupy!

47
    Tak to byla gólovka! Na rohový kop Webra si naběhl Paholík a hlavičkou do spodní části brány donutil brankáře Adamušku vytáhnout fantastický zákrok!

46
    Po dvou střídáních z první půle sáhl trenér Karviné k další změně. Do druhého poločasu už nenaskočil Hujo a nahradil ho bývalý hráč Třince Marián Paholík.

40
    Třinec právě vstřelil branku!
    Cieslarův centr na zadní tyč hlavou vrátil před bránu Velner a zkušený útočník KAREL HEJNÝ přesnou hlavičkou pod břevno posílá Třinec do vedení – 0:1!

38
    Karvinský trenér sáhl ke dvojitému střídání ještě před koncem poločasu. Moskála s Putyerou nahradili Coma s Walou.

17
    Janošík rozehrál přímý kop kolmicí na rozběhnutého Hejného, třinecký útočník se rozhodl střílet po slepu, po zemi, ale o pár centimetrů minul pravou tyč karvinské brány.

15
    Další příležitost hostů! Zahaluk odcentroval z levé strany, Hejný prodloužil míč na Janošíka, který z dobré pozice, ale z velkého úhlu trefil jen boční síť.

8
    Velká šance Třince! Z pravé strany pálil Lanc, Ciupa míč nohama vyrazil a poradil si i s dorážkou Hejného!