Slovácko – Zlín 0:0 (kon.) | Karviná – Třinec 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Brno 1:3 (kon.)
MFK Karviná
1:1 (0:1)
FK Třinec
cz Pondelok 23.07.2018, 11:00 • Městský stadion Kovona, Karviná • Juniorská liga – Morava (CZ) • 1. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

MFK Karviná: Ciupa – Egri, Fokaidis, Hujo, Kalabiška, Lingr, Macko, Moskál (C), Putyera, Ramirez, Weber.
    Náhradníci: Neuman – Motyčka, Paholík, Coma, Wala.

FK Fotbal Třinec: Adamuška – Lanc, Cienciala, Potůček, Velner (C), Ceniga, J. Cieslar, Hejný, Janošík, Joukl, Zahaluk.
    Náhradníci: Misiorz – Novotný, Wilk, Jež, V. Cieslar, Niemczyk.

Rozhodčí: Dubravský – Horák, Lakomý..

Hráči už jsou nastoupeni na trávníku. Domácí budou hrát ve žlutých dresech a černých trenýrkách, Třinečtí celí v bílém.

1

5
    Rohový kop pro Karvinské. Před Egrim ukop míč mimo hrací plochu Potůček. Další roh už Třinečtí odvrátili s přehledem.

8
    Velká šance Třince! Z pravé strany pálil Lanc, Ciupa míč nohama vyrazil a poradil si i s dorážkou Hejného!

12
    Na rohový kop z levé strany si nejvýše naskočil Fokaidis, ale hlavou přestřelil bránu.

15
    Další příležitost hostů! Zahaluk odcentroval z levé strany, Hejný prodloužil míč na Janošíka, který z dobré pozice, ale z velkého úhlu trefil jen boční síť.

17
    Janošík rozehrál přímý kop kolmicí na rozběhnutého Hejného, třinecký útočník se rozhodl střílet po slepu, po zemi, ale o pár centimetrů minul pravou tyč karvinské brány.

18
    Na druhé straně pálil z hranice šestnáctky Lingr, ale Adamuška si s jeho polovysokou střelou poradil.

20
    Další Janošíkova standardní situace, znovu signál v podobě přihrávky na krátko. Do míče se opřel Cieslar, ale bránu vůbec netrefil.

23
    Přímý kop Webra z levé strany končí v náručí třineckého brankáře Adamušky.

24
    Na druhé straně se dral středem do střelecké příležitosti Cienciala, ale na hranici šestnáctky byl obrán o balón.

25
    Lancův centr z pravé strany našel hlavu Janošíka, ten byl však při hlavičce trochu nepřesný a bránu minul.

30
    Tečovaná střela Lingra z otočky doskákala k třineckému brankáři.

33
    Kalabiška se dral pravou stranou do šestnáctky, tam se mu podařilo vniknout, jenže po kontaktu s třineckým obráncem upadl.

34
    Ramirez se uvolnil kolem Janošíka a poté nepříjemně vystřelil, na štěstí pro hosty míč letěl vedle.

38
    Šanci Třince zakončil Cieslar pouze do bránícího soupeře.

38
    Karvinský trenér sáhl ke dvojitému střídání ještě před koncem poločasu. Moskála s Putyerou nahradili Coma s Walou.

40
    Třinec právě vstřelil branku!
    Cieslarův centr na zadní tyč hlavou vrátil před bránu Velner a zkušený útočník KAREL HEJNÝ přesnou hlavičkou pod břevno posílá Třinec do vedení – 0:1!

41
    Zajímavá standardní situace pro Karvinou. Weber má míč zhruba pět metrů od šestnáctky.

42
    Weber poslal balón na vzdálenější tyč, jeho záměr vystihli třinečtí hráči a balón odkopli z pokutového území.

43
    Třinečtí ubránili i další přímý kop v podání Webra a vzápětí byl na druhé straně metr před vápnem faulován Hejný.

45
    Janošík prostřelil zeď, ale míč zablokoval hráč blokující Hejného.

45

Je za námi první díl dnešního utkání. Třinečtí byli o něco nebezpečnější a po 45 minutách zaslouženě vedou 1:0, když jedinou branku první půle vstřelil Karel Hejný.

46

46
    Po dvou střídáních z první půle sáhl trenér Karviné k další změně. Do druhého poločasu už nenaskočil Hujo a nahradil ho bývalý hráč Třince Marián Paholík.

47
    Tak to byla gólovka! Na rohový kop Webra si naběhl Paholík a hlavičkou do spodní části brány donutil brankáře Adamušku vytáhnout fantastický zákrok!

50
    Na druhé straně byl sám před gólmanem Joukl, ale skákavý balón v akrobatické pozici napálil pouze do Ciupy!

52
    Weber znovu v akci. Přímý kop zpoza šestnáctky poslal do ochranné sítě vedle levé tyče Adamuškovy brány.

58
    Domácí rozehráli další ze svých rohových kopů. Přestože byl ve vápně volný Egri, k míči se dostali jako první Třinečtí.

60
    Střídání v třineckém celku. Jiřího Cieslara nahradil Petr Niemczyk.

62
    Karvinští hrozí ze standardních situací. Weber našel z pravé strany v pokutovém území Kalabišku, ale bývalý druholigový kanonýr neposlal balón mezi tři tyče.

63
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domácí zaslouženě vyrovnávají! Velmi dobrý balón do prostoru obdržel DAVID EGRI a lehce nadzemní střelou pokořil třineckého brankáře Adamušku – 1:1!

65
    Janošík dal gól, ale už před střelou pomezní rozhodčí signalizoval ofsajdové postavení třineckého hráče a tak branka nemůže platit.

67
    Hejný inkasoval úder do hlavy a Slezany v bílém čeká nebezpečný přímý kop.

68
    Centr Joukla vyboxoval Ciupa, vzápětí rozhodčí přerušil hru pro ofsajd třineckého hráče.

70
    Rozhodčí dává hráčům čas na občerstvení.

72
    Paholíkův pokus zpoza šestnáctky postrádal přesnost i razanci.

74
    Po střetu Hejného s karvinským obráncem bude třinecký útočník potřebovat pomoc maséra.

75
    Třinečtí trenéři sáhli ke změně. Hejného nahradil Novotný.

76
    Za nevhodné protesty proti verdiktu pomezního rozhodčího obdržel žlutou kartu karvinský Vojtěch Wala.

78
    S rohovým kopem Joukla si gólman Ciupa poradil.

79
    Zahaluka na posledních deset minut vystřídal Vojtěch Cieslar.

80
    Nepříjemný centr Egriho z pravé strany protáhl nad břevno gólman Adamuška.

82
    Velner zkazil přihrávku na Lance a u míče jsou domácí.

83
    Na druhé straně Wala nezpracoval míč u postranní čáry. Nyní střídá jedna nepřesnost druhou.

84
    Po centru z levé strany se Ramirez snažil usměrnit míč do třinecké brány, ale balón pouze lízl.

85
    Nepovedený kop Janošíka doskákal k Ciupovi.

86
    Žlutý kartónek si prohlédl třinecký Petr Novotný.

87
    Egri zkusil odcentrovat přes Ciencialu, ale pouze nastřelil nohy třineckého záložníka.

87
    Po rohu Webra havičkoval Lingr, brankář Adamuška míč vynikajícím zákrokem usměrnil mimo bránu.

89
    Ramirez byl sám před gólmanem, ale balón poslal nad bránu.

90
    Žlutou kartu inkasoval Lingr.

90
    Do hry se dostal také Jež, který vyměnil Ciencialu.

90+1
    A další změna. Wilk vystřídal Lance.

90+1

Třinecké střídání bylo poslední akcí zápasu. Ve druhém poločase byla Karviná o něco lepším celkem a můžeme si dovolit napsat, že zaslouženě vyrovnala. Bod za remízu 1:1 vystřelil Karviné David Egri.

Z karvinského stadionu Kovona je to z mé strany vše. Děkuji vám za pozornost a třeba se znovu shledáme u online přenosů z třineckého sportu. (12:51:49)