Slovácko – Zlín 0:0 (kon.) | Karviná – Třinec 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Brno 1:3 (kon.)
MFK Karviná
1:1 (0:1)
FK Třinec
cz Pondelok 23.07.2018, 11:00 • Městský stadion Kovona, Karviná • Juniorská liga – Morava (CZ) • 1. kolo

Z karvinského stadionu Kovona je to z mé strany vše. Děkuji vám za pozornost a třeba se znovu shledáme u online přenosů z třineckého sportu. (12:51:49)

Třinecké střídání bylo poslední akcí zápasu. Ve druhém poločase byla Karviná o něco lepším celkem a můžeme si dovolit napsat, že zaslouženě vyrovnala. Bod za remízu 1:1 vystřelil Karviné David Egri.

90+1

90+1
    A další změna. Wilk vystřídal Lance.

90
    Do hry se dostal také Jež, který vyměnil Ciencialu.

90
    Žlutou kartu inkasoval Lingr.

89
    Ramirez byl sám před gólmanem, ale balón poslal nad bránu.

87
    Po rohu Webra havičkoval Lingr, brankář Adamuška míč vynikajícím zákrokem usměrnil mimo bránu.

87
    Egri zkusil odcentrovat přes Ciencialu, ale pouze nastřelil nohy třineckého záložníka.

86
    Žlutý kartónek si prohlédl třinecký Petr Novotný.

85
    Nepovedený kop Janošíka doskákal k Ciupovi.

84
    Po centru z levé strany se Ramirez snažil usměrnit míč do třinecké brány, ale balón pouze lízl.

83
    Na druhé straně Wala nezpracoval míč u postranní čáry. Nyní střídá jedna nepřesnost druhou.

82
    Velner zkazil přihrávku na Lance a u míče jsou domácí.

80
    Nepříjemný centr Egriho z pravé strany protáhl nad břevno gólman Adamuška.

79
    Zahaluka na posledních deset minut vystřídal Vojtěch Cieslar.

78
    S rohovým kopem Joukla si gólman Ciupa poradil.

76
    Za nevhodné protesty proti verdiktu pomezního rozhodčího obdržel žlutou kartu karvinský Vojtěch Wala.

75
    Třinečtí trenéři sáhli ke změně. Hejného nahradil Novotný.

74
    Po střetu Hejného s karvinským obráncem bude třinecký útočník potřebovat pomoc maséra.

72
    Paholíkův pokus zpoza šestnáctky postrádal přesnost i razanci.

70
    Rozhodčí dává hráčům čas na občerstvení.

68
    Centr Joukla vyboxoval Ciupa, vzápětí rozhodčí přerušil hru pro ofsajd třineckého hráče.

67
    Hejný inkasoval úder do hlavy a Slezany v bílém čeká nebezpečný přímý kop.

65
    Janošík dal gól, ale už před střelou pomezní rozhodčí signalizoval ofsajdové postavení třineckého hráče a tak branka nemůže platit.

63
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domácí zaslouženě vyrovnávají! Velmi dobrý balón do prostoru obdržel DAVID EGRI a lehce nadzemní střelou pokořil třineckého brankáře Adamušku – 1:1!

62
    Karvinští hrozí ze standardních situací. Weber našel z pravé strany v pokutovém území Kalabišku, ale bývalý druholigový kanonýr neposlal balón mezi tři tyče.

60
    Střídání v třineckém celku. Jiřího Cieslara nahradil Petr Niemczyk.

58
    Domácí rozehráli další ze svých rohových kopů. Přestože byl ve vápně volný Egri, k míči se dostali jako první Třinečtí.

52
    Weber znovu v akci. Přímý kop zpoza šestnáctky poslal do ochranné sítě vedle levé tyče Adamuškovy brány.

50
    Na druhé straně byl sám před gólmanem Joukl, ale skákavý balón v akrobatické pozici napálil pouze do Ciupy!

47
    Tak to byla gólovka! Na rohový kop Webra si naběhl Paholík a hlavičkou do spodní části brány donutil brankáře Adamušku vytáhnout fantastický zákrok!

46
    Po dvou střídáních z první půle sáhl trenér Karviné k další změně. Do druhého poločasu už nenaskočil Hujo a nahradil ho bývalý hráč Třince Marián Paholík.

46

Je za námi první díl dnešního utkání. Třinečtí byli o něco nebezpečnější a po 45 minutách zaslouženě vedou 1:0, když jedinou branku první půle vstřelil Karel Hejný.

45

45
    Janošík prostřelil zeď, ale míč zablokoval hráč blokující Hejného.

43
    Třinečtí ubránili i další přímý kop v podání Webra a vzápětí byl na druhé straně metr před vápnem faulován Hejný.

42
    Weber poslal balón na vzdálenější tyč, jeho záměr vystihli třinečtí hráči a balón odkopli z pokutového území.

41
    Zajímavá standardní situace pro Karvinou. Weber má míč zhruba pět metrů od šestnáctky.

40
    Třinec právě vstřelil branku!
    Cieslarův centr na zadní tyč hlavou vrátil před bránu Velner a zkušený útočník KAREL HEJNÝ přesnou hlavičkou pod břevno posílá Třinec do vedení – 0:1!

38
    Karvinský trenér sáhl ke dvojitému střídání ještě před koncem poločasu. Moskála s Putyerou nahradili Coma s Walou.

38
    Šanci Třince zakončil Cieslar pouze do bránícího soupeře.

34
    Ramirez se uvolnil kolem Janošíka a poté nepříjemně vystřelil, na štěstí pro hosty míč letěl vedle.

33
    Kalabiška se dral pravou stranou do šestnáctky, tam se mu podařilo vniknout, jenže po kontaktu s třineckým obráncem upadl.

30
    Tečovaná střela Lingra z otočky doskákala k třineckému brankáři.

25
    Lancův centr z pravé strany našel hlavu Janošíka, ten byl však při hlavičce trochu nepřesný a bránu minul.

24
    Na druhé straně se dral středem do střelecké příležitosti Cienciala, ale na hranici šestnáctky byl obrán o balón.

23
    Přímý kop Webra z levé strany končí v náručí třineckého brankáře Adamušky.

20
    Další Janošíkova standardní situace, znovu signál v podobě přihrávky na krátko. Do míče se opřel Cieslar, ale bránu vůbec netrefil.

18
    Na druhé straně pálil z hranice šestnáctky Lingr, ale Adamuška si s jeho polovysokou střelou poradil.

17
    Janošík rozehrál přímý kop kolmicí na rozběhnutého Hejného, třinecký útočník se rozhodl střílet po slepu, po zemi, ale o pár centimetrů minul pravou tyč karvinské brány.

15
    Další příležitost hostů! Zahaluk odcentroval z levé strany, Hejný prodloužil míč na Janošíka, který z dobré pozice, ale z velkého úhlu trefil jen boční síť.

12
    Na rohový kop z levé strany si nejvýše naskočil Fokaidis, ale hlavou přestřelil bránu.

8
    Velká šance Třince! Z pravé strany pálil Lanc, Ciupa míč nohama vyrazil a poradil si i s dorážkou Hejného!

5
    Rohový kop pro Karvinské. Před Egrim ukop míč mimo hrací plochu Potůček. Další roh už Třinečtí odvrátili s přehledem.

1

Hráči už jsou nastoupeni na trávníku. Domácí budou hrát ve žlutých dresech a černých trenýrkách, Třinečtí celí v bílém.

MFK Karviná: Ciupa – Egri, Fokaidis, Hujo, Kalabiška, Lingr, Macko, Moskál (C), Putyera, Ramirez, Weber.
    Náhradníci: Neuman – Motyčka, Paholík, Coma, Wala.

FK Fotbal Třinec: Adamuška – Lanc, Cienciala, Potůček, Velner (C), Ceniga, J. Cieslar, Hejný, Janošík, Joukl, Zahaluk.
    Náhradníci: Misiorz – Novotný, Wilk, Jež, V. Cieslar, Niemczyk.

Rozhodčí: Dubravský – Horák, Lakomý..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.