Jihlava – Trnava sk 1:1 (kon.) | Zlín – Znojmo 0:0 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 1:2 (kon.)
Brno – Slovan Bratislava sk 2:1 (kon.) | Teplice – Táborsko 3:0 (kon.) | Znojmo – Dunajská Streda 3:1 (kon.)
Sereď – Zlaté Moravce 4:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (1:1)
FC Spartak Trnava
cz Streda 20.06.2018, 16:00 • Rakvice • Prípravný zápas

71
    Zakončení také na druhé straně, které obstaral Fulnek. Jeho rána nártem skončila pouze v náruči brankáře.
    70. Brigant selhal v šanci.

70
    Další stoprocentní šance Trnavy! Slovenský mistr to nyní skvěle vykombinoval, nakonec tváří v tvář brankáři selhal Brigant.

68
    Opět moc nechybělo! Zhruba ze vzdálenosti dvaceti metrů to pohotově zkoušel Brigant, který jen o vlásek přestřelil branku.

64
    Velice pohotové zakončení předvedl Gombala. Ten si seběhl na balón za šestnáctku, načež zamířil do rukavic brankáře. Posléze velkou šanci spálil také Bogdanovski.
    50. Tyč Trnavy.

50
    Nyní se za brankářem Sváčkem otřásla vzdálenější konstrukce, Jihlava je v těchto momentech hodně pasivní.
    41. Vlasko vysoko přestřelil.

41
    V ochozech to pouze zahučelo! Vlasko si seběhl k šestnáctce, odkud ve velké šanci těsně přestřelil. Trnava je na koni!

34
    Velká šance Trnavy! Kadlec si to namířil do pokutového území, odkud našel volného Slobodu. Jeho nepříliš povedenou střelu dokázal Sváček zneškodnit.
    26. JIRKA - 1:1

26
    Trnava právě vstřelila branku!
    Tak to byla hodně laciná branka! Jihlavští chybovali v rozehrávce, kterou vystihl ERIK JIRKA, jenž obešel brankáře a posléze zamířil do prázdné brány.
    9. ZOUBELE - 1:0

9
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Samotný centr ještě branku nepřinesl, avšak odražený míč se dostal na nohu LUKÁŠE ZOUBELEHO, který se štěstím zamířil ke vzdálenější tyči.

David Suchý

Góly: 9. Zoubele – 26. Jirka

FC Vysočina Jihlava:
    I. poločas: Sváček – Vaculík, Tlustý, Mikuška, Schumacher – Matulka, Svatík, Nerad, Zoubele – Klíma, Dabove.

II. poločas: Šampalík – Fulnek, Štěpánek, Vedral, Novotný – Javůrek, Smejkal, Daníček, Čáp – Turyna, Svoboda