Argentína – Haiti 4:0 (kon.) | Peru – Škótsko 2:0 (kon.) | Panama – Sev. Írsko 0:0 (kon.)
Japonsko – Ghana 0:2 (kon.) | Rakúsko – Rusko 1:0 (kon.)
Rakúsko
1:0 (1:0)
Rusko
cz Streda 30.05.2018, 20:45 • Tivoli Stadion Tirol (Innsbruck) • Medzinárodný prípravný zápas

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:37:30)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 3:10.

Je dobojováno. Domácí fotbalisté si svůj těsný náskok z prvního poločasu pohlídali a vítězí tak v přípravě nad Ruskem těsně 1:0. Rusové se ve druhé půli snažili vyrovnat, to se jim ale nepodařilo. Ze hřiště rakouského celku tak poputují jako poražený tým.

90+3

90+3
    Schlager byl sražen k zemi za polovinou hřiště a domácí tak měli volný přímý kop. Zahráli ho ale za sebe a vypadá to, že si Rakušané balón už nechají.

90+3
    Další marná snaha Rusů o vyrovnání a zatím to vypadá, že si domácí reprezentace svůj výsledek už pohlídá.

90+1
    Alaba střílel z levé strany, ale balón si to namířil jen vedle hostující branky.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě tři minuty navíc.

90
    Z této situace ale nezapršelo a u míče už je domácí brankář, který tak pošle balón znovu zpět do hry.

89
    Hosté ještě budou zahrávat rohový kop.

88
    Blíží se koncovka utkání a domácí stále vedou rozdílem jedné branky, kterou v osmadvacáté minutě vsítil Alessandro Schöpf. Rusům se zatím stále nedaří vyrovnat.

86
    Dlouhý nákop provedl domácí brankář Lindner a znovu tak uklidnil hru. Před branku hostů tak dochází k další kombinaci.

85
    Další nepřesná střela domácích. Míč se poté odrazil do autu a autové vhazování tak provedou hráči Ruska.

84
    Alaba našel centrem nabíhajícího spoluhráče, ten ale na míč nedosáhl a skončil v moci ruského celku, který jde do dalšího útoku.

83
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Marko Arnautović, přichází Deni Alar.

82
    Arnautović našel svou přihrávkou spoluhráče, který byl v pokutovém území. Ale jeho přízemní střela skončila mimo tři tyče.

80
    Jdeme do poslední desetiminutovky tohoto utkání. U míče jsou Rakušané a postupně se dostávají do další akce.

80
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Peter Zulj, přichází Stefan Ilsanker.