Argentína – Haiti 4:0 (kon.) | Peru – Škótsko 2:0 (kon.) | Panama – Sev. Írsko 0:0 (kon.)
Japonsko – Ghana 0:2 (kon.) | Rakúsko – Rusko 1:0 (kon.)
Panama
0:0 (0:0)
Severné Írsko
cz Streda 30.05.2018, 03:00Medzinárodný prípravný zápas

V tomto přípravném zápase jsme mnoho šancí neviděli, tu největší měl jeden z domácích hráčů, ale trefil břevno. Týmy odcházejí z trávníku za nerozhodného bezbrankového stavu. (05:02:43)

90+2

90+1
    Peacock-Farrell kryje ránu domácího celku, následně bude vykopávat od své branky.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Dostáváme se do poslední minuty poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Rozehrávají hosté od své branky.

88
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Magennis, přichází Lavery.

88
    Na druhé straně mohl skórovat Smyth, který však na hlavičku nedosáhl.

87
    Camargo dobře vypálil, jeho rána byla zblokovaná.

87
    Obrana Severního Irska si na poslední chvíli dokázala poradit s centrem před branku.

86
    Calderón rozehrává od své branky, v poklidném tempu se dohrává tento duel, ve kterém zatím čekáme na gól.

85
    Pomezní sudí ukazuje, že další akce Panamy končí pro postavení mimo hru.

84
    Domácí hráč se dopustil útočného faulu, rozehrávat tak bude hostující celek.

84
    Domácí celek poslední minuta hry má převahu, snaží se rozhodnout o své výhře, zatím ale marně.

82
    Roman Torres nedává první branku zápasu, protože jeho hlavička končí nad brankou. Velká šance domácích.

81
    Rohový kop pro domácí celek, výborně to nyní sehrál Machado, jehož střílenou přihrávku odrazil mimo hrací plochu obránce. Následně znovu, a tak uvidíme další rohový kop.

80
    Znovu vykopává hostující brankář Peacock-Farrell uvede míč do hry, jeho výkop nebyl nejpřesnější, a tak hrají hráči Panamy.

78
    Zajímavá domácí akce končí postavením mimo hru, vykopávat tak bude brankář Irska.