Kometa Vrútky – LG Green Staff Bratislava 2:1 (2:0 po s.n.)
po s.s. (2:0)
HBK Kometa Vrútky
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0) Stav série: 3:2
LG Green Staff Bratislava
Sobota 26.05.2018, 13:00 • Hokejbalový areál Kometa Vrútky • Extraliga Play-off (SK) • Finále

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00.

A je to tu! Dnes sa rozhodne o šampiónovi sezóny 2017/2018. Stanú sa ním historicky po prvýkrát Vrútky alebo si Bratislava pripíše na svoje konto deviaty titul? Isté je len to, že do Vrútok dnes smerujú kroky hokejbalových fanúšikov z celého Slovenska.

Oba tímy pred necelými dvoma týždňami odchádzali z Vrútok za nerozhodného stavu 1:1. Po treťom zápase mali k titulu bližšie Vrútky, Bratislava ale doma dokázala vysokým víťazstvom 7:0 odvrátiť hrozbu skončenia sezóny. Dnes sa však definitívne rozhodne a už nebude priestor na reparát.

Výsledky doterajších zápasov:

HBK Kometa Vrútky – LG AB Hokej Bratislava 1:2pp (0:0, 1:1, 0:0 – 0:1)
    Góly: 19. Rechtorík (Jurášek) – 22. Marcinek (Ondrúšek), 52. Kanich (Takáč).

HBK Kometa Vrútky – LG AB Hokej Bratislava 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
    Góly: 7. Lihan (Čavajda), 21. Lihan (Fillo, Vidlár), 30. Čavajda (Fillo, Lihan), 34. Rechtorík (Zeman, Jurášek), 43. Pastorek – 42. Bilik (Thron).

LG AB Hokej Bratislava – HBK Kometa Vrútky 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
    Góly: 3. Ondrušek (Šalka, Fumač), 34. Vavro (Rímsky) – 20. Fillo (Rechtorík, Matuška), 24. Vidlár (Učník), 32. Matuška (Učník, Hlaváč)

LG AB Hokej Bratislava – HBK Kometa Vrútky 7:0 (1:0, 5:0, 1:0)
    Góly: 15. Marcinek (t.s.), 20. Fumač (Marcinek, Mikulčík), 23. Fumač (Marcinek, Virág), 23. Bilik (Rímsky, Marcinek), 25. Thron (Vavro, Rímsky), 30. Fumač (Šalka), 35. Ondrušek (Drozdík).

HBK Kometa Vrútky: Bolibruch (Kubala) – Vidlár, Pastorek, Zeman, Knesl, Greňo, Brnčal, Szabo, Matuška – Fillo, Čavajda, Lihan, Rechtorík, Jurášek, Hlaváč, Simon, Učník, Brveník, Sahul, Farbák, Parobok, Babinský, Ruttkay

LG AB Hokej Bratislava: Moško (Mendl) – Dano, Minárik, Pukalovič, Mikulčík, Bundil, Virag, Marcinek, Šalka – Fumač, Mráz, Vavro, Takač, Kanich, Rímsky, Bilik, Thron, Velčický, Drozdík, Ondrušek, Weber, Šulc, Vančo, Roman

Rozhodca: Valachovič, Černý – Jakubec, Malík.

O význame tohto stretnutia svedčí aj dvojica bránkových rozhodcov, ktorí budú dohliadať nielen na regulárnosť priebehu zápasu ale aj na situácie pred bránkami.

00:01

00:21
    Minárik posúval loptičku na Šalku. Ten sa pred bránku nedostal.

00:56
    Prvý pokus na strane domáceho tímu. Postaral sa oň Fillo.

01:18
    Vrútky dávajú gól! Domácim hráčom sa po zakončení podarilo udržať si útočné pásmo. Andrej Jurášek ešte neuspel, k loptičke sa však dostal MILAN RECHTORÍK, ktorý otvára skóre zápasu.

01:55
    Pukalovič sa snaží vyhodiť loptičku spred bránky. Napokon sa mu to darí.

02:56
    Vhadzovanie pred bránkou Vrútok. Fumač sa pokúšal dostať medzi kruhmi k strele.

03:27
    Loptička po dotyku hosťujúceho Vavra opúšťa hraciu plochu a končí medzi divákmi. Vhadzovanie v strednom pásme.

03:56
    Pukalovič bol pri loptičke skôr ako domáci Lihan. Okamžite ju posúva do útočného pásma.

04:16
    Rozhodca Valachovič padá v útočnom pásme domáceho tímu. Hra je prerušená.

04:56
    Velčický udržal loptičku v hre. Hostia môžu vyslať strelecký pokus smerom na bránku.

05:31
    Marcinek z prvej. Nepresné zakončenie.

06:11
    Vidlár pred vlastným brankárom. Podarilo sa mu zblokovať strelu Šalku.

06:52
    Pukalovič vracia loptičku do hry. Hostia teraz vpredu oveľa aktívnejší.

07:28
    Virag si berie na starosť Hlaváča. Tomu nedovolil dostať sa pred bránku.

07:56
    Zatiaľ sa nevylučovalo. Nestalo sa tak ani po súboji v rohu ihriska v pásme hostí.

08:27
    Matuška to skúšal z polovice ihriska. Nasledovalo vyhodenie loptičky v podaní Rímskeho.

08:59
    Jurášek spoza modrej. Loptička bola zblokovaná Mikulčíkom.

09:43
    Únik v podaní Mikulčíka. Ten teraz rozbieha akciu hosťujúceho tímu.

10:19
    LG AB Hokej Bratislava dáva gól! Domáci hráči sa teraz nestihli vrátiť včas dozadu. Róbert Mikulčík vyrazil spolu s ADAMOM FUMAČOM, ktorý prestrelil domáceho brankára.

10:58
    Vhadzovanie v pásme hostí. Matuška sa snaží udržať loptičku v hre.

11:35
    Mráz osamotený v strede ihriska. Pýta si prihrávku.

12:19
    Pokus na strane domáceho tímu. Jurášek to skúšal z ľavej strany.

12:46
    Brveník to skúšal sám. Moško bol pripravený.

13:13
    Súboj v rohu ihriska. Thron v súboji s Učníkom.

13:58
    Thron s Učníkom teraz padajú v útočnom pásme. Vylučovať sa nebude.

14:14
    Domáci hráči v útočnom pásme. Szabo udržal loptičku v hre.

14:53
    Loptička v rohu ihriska. Domácim sa už ale nepodarí vystreliť do konca tretiny.

15:00

V úvodnej tretine sa zrodila remíza, ktorá najlepšie dokumentuje to, o čo sa tu dnes hrá. Každý z tímov tak má rovnako blízko k titulu ako ten druhý.

15:01

15:16
    Fumač nemohol pokračovať v akcii. Ocitol sa v postavení mimo hry.

15:39
    Kanich odstavený od loptičky. Domáci sa ju teraz pokúšajú dostať do stredného pásma.

16:26
    Velčický prichádza o výhodu. Hostia sa musia znova skoordinovať pri prechode do pásma.

16:57
    Čavajda z prvej. K dorážke sa ešte dostával Jurášek.

17:28
    Virag sa stihol vrátiť dozadu. Napravil tak chybu spoluhráča.

17:45
    Vhadzovanie pred bránkou hostí. Hlaváč vytláčaný do rohu ihriska.

18:20
    Ruttkay triafa brániaceho protihráča. Vhadzovanie sa zopakuje.

18:44
    Tlak domáceho tímu silnie. Hostia sú však maximálne sústredení na bránenie.

19:36
    Ondrušek proti Lihanovi na vhadzovaní. Loptička končí až za hosťujúcou bránkou.

20:08
    Čas sa nám posúva o päť sekúnd dozadu. Loptička už totiž bola za ochrannou sieťou a napriek tomu sa hralo.

20:32
    Prienik Lihana s Pastorekom. Diváci už dvíhali ruky nad hlavu, loptička však minula bránku.

21:04
    Tlačenica pred bránkou. Jurášek pri dorážke neuspel.

21:54
    Vidlár si vyšliapol na Throna. Ten sa ešte pozerá po rozhodcovi.

22:31
    Fillo sa ocitol pred bránkou. V tlačenici sa mu nepodarilo dostať loptičku dnu.

23:11
    Hostia zásluhou Velčického vyvážajú loptičku. Dokonca môžu i zaútočiť.

23:36
    Zakončujúci Simon. Hra je prerušená.

24:00
    Martin Šalka (LGB) inkasuje dve minúty za nedovolené bránenie.

24:37
    Rímsky sa v oslabení dostal až do zakončenia. Domáci hráči mali teraz veľké šťastie.

25:12
    Jurášek pridlho otáľal so zakončením. Napokon loptičku poľahky hostia vyhodili.

25:49
    Velčický poľahky vyhadzuje loptičku. Opäť sa hostia dokázali ubrániť.

26:01
    Hostia v plnom počte. Šalka na hracej ploche.

26:30
    Jozef Minárik (LGB) inkasuje dve minúty za podrazenie.

27:10
    Učník bojuje v rohu ihriska. Domácim sa ale nedarí dostať sa pred bránku.

27:49
    Rechtorík za bránkou súpera. Kanich je pri loptičke skôr, tá zatiaľ zostáva v útočnom pásme.

28:13
    Vidlár dotlačil loptičku do bránky nedovolene. Rozhodcovia okamžite rozpažujú.

28:36
    Hra sa posúva do stredného pásma. Domáci sú opäť vyháňaní po útočení.

29:06
    Súboj Pastoreka so Šalkom. V rohu ihriska sa zatiaľ nič iné neodohráva.

29:50
    Hra naďalej prebieha v pásme domáceho tímu. Vrútky sa ešte musia niekoľko sekúnd ubrániť.

30:00

V druhom dejstve sme gól nevideli. Naďalej tak platí stav z úvodnej tretine.

30:01

30:53
    Pukalovič nadvihol loptičku pred Lihanom. K zakončeniu tak neprišlo.

31:18
    Branislav Hlaváč (VRU) inkasuje dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

31:54
    Takač z prvej. Bolibruch loptičku vyrazil.

32:44
    Domáci sa úspešne bránia. Rímsky sa k zakončeniu nedostal.

33:19
    Vrútky v plnom počte. Hlaváč na hracej ploche.

33:44
    Marcinek spoza modrej. K dorážke sa už jeho spoluhráči nedostali.

34:00
    Ľubo Drozdík (LGB) inkasuje dve minúty za vrazenie na mantinel.

34:53
    Nahodená loptička do pásma v podaní Jurášeka. Pukalovič ju okamžite vyhadzuje von.

35:17
    Greňo len nahodil loptičku. Zatiaľ je to bez streleckého pokusu.

36:01
    Bratislava v plnom počte. Drozdík na hracej ploche.

36:02
    Moško po zrážke s protihráčom zostáva ležať. Je tam pri ňom lekár.

36:16
    Matej Zeman (VRU) inkasuje dve minúty za sekanie.

36:56
    Thron zostáva ležať pri mantineli po strete s protihráčom. Piskot fanúšikov.

36:56
    Thron sa necháva ošetrovať. Ešte ukazuje rozhodcom zakrvavené ústa.

37:38
    Fillo sám na útočnom výlete. Trúfol si počas oslabenia vlastného tímu.

38:17
    Vrútky v plnom počte. Zeman na hracej ploche.

39:00
    Tomáš Ruttkay (VRU) inkasuje dve minúty za sekanie.

39:31
    Hostia sa teraz tešia z gólu. Je tu však konzultácia všetkých rozhodcov vrátane bránkového.

39:31
    K dispozícii bol aj obrazový záznam. Ten nemohol byť vzatý v úvahu, je však prakticky nemožné presne určiť, či loptička skončila celým objemom vo vnútri.

40:17
    Fillo v súboji s Marcinekom. Ten ho nepustil do zakončenia.

40:46
    Hra prerušená z dôvodu vysokej hokejky. Vhadzovanie v strednom pásme.

41:17
    Marcinek nahodil loptičku do útočného pásma. Bola tam však prihrávka rukou.

41:59
    Lihan vysunul Filla. Ten si s brániacim Mikulčíkom neporadil.

42:37
    Pred Jurášekom prikryl loptičku Moško. Vhadzovanie v útočnom pásme domáceho tímu.

43:21
    Naháňačka za loptičku v záverečných minútach. Domáci sa ešte snažia strhnúť víťazstvo na svoju stranu.

43:56
    Jurášek odstavený od loptičky. Postaral sa o to Šalka.

44:22
    Súboj v rohu ihriska. Vhadzovať sa bude v útočnom pásme hostí.

44:35
    Oddychový čas hostí.

44:55
    Fumač už videl loptičku v bránke. Tá sa dnu nedostala.

44:55
    Oddychový čas domácich.

45:00
    Tretia tretina sa skončila.

V riadnom hracom čase sa nerozhodlo. Stále pre to čakáme na dekorovanie víťaza tohto ročníka súťaže. Na rad prichádza 10-minútové predĺženie.

45:01
    Začalo sa predĺženie.

45:28
    Takač páliaci z otočky. Netrafil priestor bránky.

46:07
    Hostia naďalej v útočnom pásme. Virag na modrej.

46:39
    Učník na Brveníka. Tomu nechýbalo veľa.

47:30
    Ďalekonosný pokus Bilika. Stále nie je rozhodnuté o osude duelu.

47:49
    Lihan si pomohol plecom. Domáci môžu ísť dopredu.

48:34
    Chyba domácej obrany. Matuška zabudol na Rímskeho, ktorý bol veľmi blízko ku gólu.

48:46
    Konzultácia Bundila s Ruttkayom. Rozhodcovia ich musia od seba oddeľovať.

49:24
    Ondrušek pred domácou bránkou. Snažil sa o teč.

49:54
    Vavro za domácou bránkou. Hostia naďalej aktívnejší.

50:28
    Rímsky z prvej. Hra je prerušená.

50:51
    Moško bol pri loptičke skôr ako Lihan. Hra je prerušená.

51:13
    Ondrušek si nahodil loptičku na zadný mantinel. Snažil sa ju aj dorážať.

51:47
    Zakončenie Rímskeho po odpískaní. Okamžite je tam potýčka.

51:47
    Ján Rímsky (LGB) inkasuje dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

52:41
    Fumač si trúfol proti trojici brániacich hráčov. Dokonca i ohrozil domácu bránku.

52:54
    Domáci akoby ani nehrali presilovú hru. Kanich sa opäť dostal k príležitosti v oslabení.

53:21
    Bolibruch čaroval pri pokuse Šalku. Veľmi veľa nepresností teraz vidíme v domácej obrane.

53:48
    Hostia v plnom počte. Rímsky na hracej ploche.

54:08
    Nahodená loptička z hokejky Vavra. Hra je prerušená.

54:46
    Vavro z ľavej strany. Ďalší pokus na strane hostí.

55:00
    Predĺženie sa skončilo.

Ani v predĺžení sa o víťazovi nerozhodlo. Dnešné stretnutia sa tak bude musieť rozlúsknuť až v nájazdoch.

Samostatné nájazdy začínajú.

1. séria
    0:0
    Adam Fumač nepremieňa.

1. séria
    1:0
    Milan Rechtorík ako prvý premieňa nájazd.

55:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HBK Kometa Vrútky.
    Rozhodujúci nájazd premenil MILAN RECHTORÍK.

Až nájazdy rozhodli o tom, že Vrútky sa po prvýkrát v histórii stávajú Majstrom SR v hokejbale. Nad Bratislavou dokázali zvíťaziť 2:1. Góly: 2. Rechtorík (Jurášek), rozh. náj. Rechtorík – 11. Fumač (Mikulčík).

Vyjadrenia po zápase:

Martin Kolčák (tréner HBK Kometa Vrútky): "Máme titul, je to krásne. Vôbec nenachádzam slov, aspoň krátko preto budem bilancovať celú sezónu. Chcem poďakovať našim – svojim hráčom. Sú to všetko naši odchovanci, je to škola Komety Vrútky. Budovalo sa to tu mnoho rokov. Úspech sa po mnohých nezdaroch dostavil. Sme ešte mladé mužstvo, takticky sme ale aj tak náročné stretnutie zvládli bez väčších chýb. Celú sezónu sme trénovali práve na toto play-off. Klobúk dolu pred každým jedným organizátorom tohto úspechu. Hráči nechali na ihrisku všetko, aj srdiečko. Cesta do finále však nebola jednoduchá. Ťažké bolo aj piate stretnutie s Jokeritom, ktoré skončilo 4:1. Každé jedno stretnutie finále bolo nesmierne psychicky náročné, najmä toto počas ktorého mi išlo vyskočiť srdce z hrude. Som rád, že sme dokázali urobiť posledný krok, najmä po vysokej prehre 7:0 v Bratislave. Našlo sa niekoľko ľudí, ktorí tvrdili, že sme v noci oslavovali, to však nebola pravda. Chceli sme zvíťaziť aj vo štvrtom zápase. Teší nás ale to, že sme sa mohli so sezónou rozlúčiť na domácom ihrisku a s titulom pred našimi fanúšikmi. Viacerí hráči hovorili, že je načase skončiť, podľa mňa je ale hlúposť skončiť na vrchole keď sa darí. Či už je to Martin Lihan alebo iní, apelujem na všetkých aby ešte zostali a tento úspech potvrdili. Z mojej strany urobím všetko pre to, aby toto mužstvo zostalo pohromade."

Matej Bolibruch (brankár HBK Kometa Vrútky): "Prvá tretina bola vyrovnaná, na koňa sme sa dostali prvým gólom. Po tom ako sme začali preberať iniciatívu, LG v 11. minúte dokázali vyrovnať. Potom už to bolo raz na jednu, raz na druhú stranu. Druhá tretina bola podobná, v rovnakom tempe. Šance boli na oboch stranách. Tretiu tretinu poznačilo množstvo oslabení, boli sme radi, že sme stav udržali. V predĺžení to bolo už len hop alebo trop. Chalani ale výborne bránili, hrali obetavo. Nájazdy už len boli lotéria, som rád, že sme ich zvládli. Zo začiatku nájazdov brankár prežíva stres, keď sa už ale postaví do bránky, všetko to z neho opadne. Príde pohoda, uvoľnenie, maximálne sústredenie, je to však oproti zápasu kľud. Chalani mi v zápase pomáhali, je to najmä ich zásluha, že som získal cenu pre najužitočnejšieho hráča finále. Viac ako to ale teší zisk titulu, je to niečo neopísateľného. Stále si to ešte neuvedomujem, neviem čomu mám uveriť. Pre tento tím, pre všetkých ľudí, ktorí do tohto športu vkladali energiu, pre nich je to určitou formou poďakovania. Sezónu sme mali od začiatku perfektnú. Nastúpili sme do súťaže dravo, verili sme si i keď tam boli isté zaváhania. Oklepali sme sa a išli ďalej. Pred play-off forma gradovala a bola pretavená do prvého titulu. Prehry v play-off boli síce náporom na psychiku, zvládli sme ich ale aj vďaka trénerovi Kolčákovi, ktorý nás dal dohromady. Na finále nás výborne mentálne pripravil za čo mu patrí vďaka."

Martin Lihan (útočník HBK Kometa Vrútky): "Vyhrať titul pre mňa znamená strašne veľa. Neznamená to však veľa iba pre mňa ale pre celú Kometu ako značku, ľudí ktorí sa 17 – 18 rokov točili okolo hokejbalu. Pre mňa je to najviac, čo sme boli pre ľudí v tomto klube, sponzorov, známych, fanúšikov, rodičov či mládež urobiť. Sám si ešte dobre neuvedomujem, čo sme vlastne dosiahli. Je to ale úžasný pocit byť Majstrom Slovenskej republiky v hokejbale. Som medzi hráčmi, ktorí končia a nerozmyslia si to. Je to niečo nad čím už rozmýšľam dlhý čas. Lepšie ako na vrchole už skončiť nemôžem. Nerád by som bol končiaci zavadzajúc niekomu inému alebo byť na príťaž. To, čo mi hokejbal za tie roky vzal si chcem zobrať naspäť kým ešte vládzem. Okolo klubu sa ale určite budem pohybovať. Teraz ešte neviem definovať akým spôsobom. Skôr sa však teším na voľné víkendy, na bicykel, na TRX a iné veci. Nad hokejbalom teraz nerozmýšľam, chcem sa dať dohromady. Máme tu veľmi veľa mladých a dravých chalanov. Svoje miesto prenechávam im, pretože práve oni potrebujú získavať skúsenosti v ťažkých zápasoch. Okolo klubu sa ale určite budem pohybovať, som tu pre to, aby som pomáhal."

Jaroslav Šalka (tréner LG AB Hokej Bratislava): "Zápas začal opatrne z oboch strán. Inkasovali sme následne rýchly gól, chvíľku sme sa z neho spamätávali. Podarilo sa nám vyrovnať po individuálnej akcii Adama Fumača. Zápas bol od týchto chvíľ na vážkach. Mohli sme dostať gól, mohli sme ho streliť. Zlomiť sa to mohlo na obe strany. Nakoniec sa nám to podarilo. Štyri a pol minúty pred koncom sme dali gól. Nikto nevie na základe čoho nebol uznaný nakoľko obaja rozhodcovia boli veľmi blízko. Obaja situáciu videli. Práve tento moment ovplyvnil zápas i celé play-off, určil Majstra Slovenska. Čo sa týka hokejbalu, táto séria bola vrcholnou ukážkou tohto športu. Série sa odohrávala na dvoch rozdielnych ihriskách. Vo Vrútkach je to menšie, o to bojovnejšie, povedal by som, že sú to jatky. U nás sa hrá otvorenejší, kombinačnejší hokejbal, je to najmä o rýchlosti. Základná časť bola veľmi dlhá, na amatérsky šport až mega náročná. Odohrať v základnej časti 26 kôl je na amatérov veľa. Aj s týmito zápasmi v play-off sme odohrali 40 stretnutí, čo je veľký náklad na hráčov. V play-off sme vsadili všetko na disciplínu. Boli sme veľmi málo vylučovaní, vedeli sme, čo chceme dosiahnuť. Dnes nám to ušlo po fatálnej chybe rozhodcov. Samozrejme, mužstvo je veľmi dobre vyskladané, je doplnené hokejistami, hráči, ktorých sme zobrali, nám veľmi dobre do tímu zapadli. Dostali sme sa do finále, prehrali sme až v úplne poslednom zápase na trestné strieľania. Je to dôkaz absolútnej vyrovnanosti týchto tímov."

Peter Moško (brankár LG AB Hokej Bratislava): "Samotnému sa mi to veľmi ťažko hodnotí. Úvodné minúty sa vyvíjali v prospech Vrútok, potom sme vyrovnali. Druhá tretina bola takisto vyrovnaná, príležitosti boli na oboch stranách. Najväčší problém je však v tom, že i napriek tomu, že žijeme v 21. storočí a sú tu aj médiá, pričom existuje možnosť pozrieť si záznam, príde pán Száraz s tým, že nedovolí pozrieť si danú časť. Ide o 30 sekúnd ktoré ovplyvnili všetko. Počas sezóny sme bojovali s účasťou na tréningoch, chalani chodievali do práce, mali viacero povinností. Forma sa však zlepšovala a aj v uplynulých sezónach viaceré tímy z horších miest ukázali, že ju vedia využiť v play-off. Boli sme si ale ako tím vedomí, že silu máme, len sme ju nie vždy vedeli dostatočne odprezentovať, keďže sme neboli na striedačke kompletní. Postupom času však túto sezónu budeme určite vnímať ako dobrú. Počas play-off stretnutí sa ukázala najmä sila tímu, sme tu skoro ako rodina, každý o každom vie. Každý si uvedomuje svoju úlohu a to sa odráža aj v hre. Ak bojujeme jeden za druhého, pozitívny výsledok z toho určite vyplynie. Samozrejme, ako opadnú emócie a príde k hodnoteniu celej sezóny, bude dôležité, ktorí hráči tu zostanú nakoľko sa mnohí počas súťaže borili so zraneniami. Čo bude ďalej, to sa ukáže po lete."

Martin Šalka (obranca LG AB Hokej Bratislava): "Jednoznačne sme sem pricestovali vyhrať. Počas celého stretnutia sme boli lepším tímom, rovnako ako v každom zápase série. Takto prehrať, to je však obrovská hanba hokejbalu. Na videu vidieť ako náš hráč trafil fľašu, neviem z akého dôvodu bol za bránku postavený ešte aj rozhodca. Neviem prečo ho tam postavili ak nevidel čistý gól. Všetci, čo to videli na videu, len krútili hlavami. Nebudem teraz hodnotiť či sme mali na to, aby sme túto sériu dotiahli až do víťazného konca. Ja som hrdý na každého jedného hráča, ktorý tu odovzdal maximum. Každý tomu obetoval toľko, koľko mohol. Každý jeden víkend, stálo to množstvo peňazí, pre mňa sú títo chalani jednoducho Majstri. V sérii sme aj napriek prehrám boli určite lepším tímom, čo sa potvrdilo vo štvrtom zápase. Určite sme neušli hrobárovi z lopaty, bolo len otázkou času, kedy začneme dávať góly. LG v tejto sezóne predviedlo najkrajší hokejbal aký tu kedy bol. Z tohto dôvodu určite nie je o čom. Celé Slovensko dnes videlo ako nás oklamali, to však na predvedenej hre za celú sezónu nič nezmení." (18:49:21)

Daniel Modrovský

Góly a asistencie: 2. Rechtorík (Jurášek), rozh. náj. Rechtorík – 11. Fumač (Mikulčík)