Michalovce – Skalica | 4:0 (kon.) |
Columbus – Detroit | 3:2 (kon.) | | | Ottawa – Calgary | 1:2 (kon.) | | | Dallas – Anaheim | 2:1 (kon.) |
Vancouver – Minnesota | 2:5 (kon.) | | | Boston – Chicago | 7:4 (kon.) | | | Buffalo – Vegas | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Tampa Bay – Montreal | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Philadelphia – Winnipeg | 2:1 (kon.) | | | Colorado – Arizona | 5:2 (kon.) |
LA Kings – St. Louis | 2:7 (kon.) | | | San Jose – Washington | 0:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Nižnekamsk | 4:3 (kon.) | | | Ufa – Omsk | 2:1 (kon.) | | | Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk | 1:4 (kon.) |
Kazaň – Chabarovsk | 2:1 (kon.) |
Jihlava – Třinec | 4:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Slavia | 1:5 (kon.) | | | Chomutov – Pardubice | 1:5 (kon.) |
Kometa Brno – Hradec Králové | 5:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 4:2 (kon.) | | | Vítkovice – Kladno | 4:3 (po pr.) |
HC Plzeň – Sparta Praha | 3:0 (kon.) | | | HC Litvínov – Zlín | 6:7 (kon.) |
Nórsko – Taliansko | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | J. Kórea – Japonsko | 4:1 (kon.) | | | Kanada – Švédsko | 17:0 (kon.) |
koniec
Južná Kórea
4:1
(0:0, 1:0, 3:1)
Japonsko
Góly a asistencie:
22. Dong-Shin Jang (Young-Sung Kim, Jong-Ho Jang), 31. Seung-Hwan Jung, 36. Young-Jae Cho (Byeong-Seok Cho, Seung-Hwan Jung), 41. Hae-Man Lee (Dong-Shin Jang, Ji-Hoon Lee) – 43. Takahaši (Uehara, Kumagaj)
Rozhodca: Luthcke (NOR) – Clark (CAN), Wesley (CZE)
Diváci:
Nepremenená penalta:
Južná Kórea:
Man-Gyun Yu (Jae-Woong Lee) – Young-Jae Cho, Min-Su Han, Young-Sung Kim, Dong-Shin Jang, Hae-Man Lee, Ji-Hoon Lee – Seung-Hwan Jung, Byeong-Seok Cho, Jong-Kyung Lee – Ju-Seung Lee, Yong-Min Lee, Jong-Ho Jang – Si-Woo Choi
Náhradníci:
Tréner:
Japonsko: Fukušima (Močizuki) – Misawa, Uehara, Nakamura, Sudo, Išij – Horie, Takahaši, Kumagaj – Jošikawa, Annaka, Kodama – Šiba, Šioja
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Japonsko: Fukušima (Močizuki) – Misawa, Uehara, Nakamura, Sudo, Išij – Horie, Takahaši, Kumagaj – Jošikawa, Annaka, Kodama – Šiba, Šioja
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Luthcke (NOR) – Clark (CAN), Wesley (CZE)
Diváci:
Autorem branky je KAZUHIRO TAKAHAŠI. Asistence: Dajsuke Uehara a Masaharu Kumagaj.
Autorem branky je HAE-MAN LEE. Asistence: Dong-Shin Jang a Ji-Hoon Lee.
Autorem branky je YOUNG-JAE CHO. Asistence: Byeong-Seok Cho a Seung-Hwan Jung.
Autorem branky je SEUNG-HWAN JUNG.
Autorem branky je JANG DONG-SHIN. Asistence: Kim Young-Sung a Jang Jong-Ho.
Jižní Korea: Man-Gyun Yu (Jae-Woong Lee) – Young-Jae Cho, Min-Su Han, Young-Sung Kim, Dong-Shin Jang, Hae-Man Lee, Ji-Hoon Lee – Seung-Hwan Jung, Byeong-Seok Cho, Jong-Kyung Lee – Ju-Seung Lee, Yong-Min Lee, Jong-Ho Jang – Si-Woo Choi.
Japonsko: Fukušima (Močizuki) – Misawa, Uehara, Nakamura, Sudo, Išij – Horie, Takahaši, Kumagaj – Jošikawa, Annaka, Kodama – Šiba, Šioja.
Rozhodčí: Luthcke (NOR) – Clark (CAN), Wesley (CZE).