Columbus – Detroit 3:2 (kon.) | Ottawa – Calgary 1:2 (kon.) | Dallas – Anaheim 2:1 (kon.)
Vancouver – Minnesota 2:5 (kon.) | Boston – Chicago 7:4 (kon.) | Buffalo – Vegas 1:2 (1:2 po s.n.)
Tampa Bay – Montreal 3:2 (2:1 po s.n.) | Philadelphia – Winnipeg 2:1 (kon.) | Colorado – Arizona 5:2 (kon.)
LA Kings – St. Louis 2:7 (kon.) | San Jose – Washington 0:2 (kon.)
Colorado Avalanche
5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
Arizona Coyotes
cz Sobota 10.03.2018, 21:10 • Pepsi Center, Denver • NHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji dobrou noc a u dalších on-line přenosů na počtenou. (00:04:06)

Tři hvězdy utkání

1. Tyson Barrie (COL) 1+1
    2. Matt Nieto (COL) 0+0
    3. Carl Söderberg (COL) 1+1

Češi a Slováci na soupiskách

Richard Pánik 1+1, 6 střel, čas na ledě 18:32

Je dobojováno! Domácí si do třetí periody odnesli jednobrankový náskok, avšak v poslední třetině se jim vedení ještě podařilo navýšit. V 51. minutě Tyson Jost dokázal sklepnout kotouč ze vzduchu před hostující bránou a ten poté prošel mezi nohama Kuempera až za brankovou čáru. O dvě minuty později ještě přidal pátou branku Colorada Mikko Rantanen, který tak pečetil výhru svého celku v poměru 5:2

60:00

59:54
    Kotouč mají na svých holích v obranném pásmu hráči Colorada, kteří se tak za pár vteřin mohou radovat naplno.

59:00
    Probíhá poslední minuta utkání.

58:33
    Utkání se v podstatě již jen dohrává a o vítězi duelu je definitivně rozhodnuto.

57:07
    I domácí již hrají opět v pěti mužích v poli.

56:35
    Arizoně se ovšem přesilová hra příliš nedaří a vypadá to, že si výhru již Colorado pohlídá.

55:54
    Hosté hrají v plném počtu.

55:35
    Domácí uháněli do přečíslení dvou proti jednomu, ale z pravého kruhu nezamířili mezi tři tyče.

55:07
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Mikko Rantanen – 2 min., podražení).

54:15
    U pravé tyče se snažili domácí doklepnout střelu od modré čáry, avšak kotouč se jim nepodařilo trefit.

53:54
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Oliver Ekman-Larsson – 2 min., sekání + 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Max Domi – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Brendan Perlini – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Sven Andrighetto – 2 min., hrubost).
    53:54 Andrighetto poslal nečekaným úderem Ekmana-Larssona k ledu.

53:54
    Nyní se již schylovalo k bitce mezi Andrighettem a Ekmanem-Larssonem. Zatímco se oba hráči k sobě přibližovali vytáhl nečekaný direkt domácí hráč, který poslal švédského obránce k ledu. Poté se strhly ještě další potyčky a uvidíme, jak celou situaci vyřeší sudí.
    52:40 Mikko RANTANEN - 5:2

52:40
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Tohle již z pohledu domácích vypadá dobře, jelikož nyní přidali i pátý gól! Střelu MacKinnona srazila hostující obrana za bránu, kde si jej střelec Avalanche dojel, načež jej poslal MIKKO RANTANENOVI, který po bleskovém výpadu u levé tyče zavěsil kotouč pod břevno. Asistence: Nathan MacKinnon, David Warsofsky.

Radomír Fukala

Góly a asistencie: 2. Comeau (Söderberg), 3. Barrie (MacKinnon, Rantanen), 5. Söderberg (Comeau), 51. Jost (Barrie, Rantanen), 53. Rantanen (MacKinnon, Warsofsky) – 3. Dvorak (Pánik, J. Archibald), 36. Pánik (Richardson)

Colorado Avalanche: J. Bernier (51. Varlamov) – Barrie, Zadorov, Girard, Nemeth, Siemens, Warsofsky – Rantanen, MacKinnon, Landeskog – Compher, Jost, Andrighetto – Comeau, Söderberg, Nieto – G. Bourque, Jakupov, Kerfoot.
    Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Demers, Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Chychrun, L. Schenn, Connauton – Keller, Stepan, Perlini – Fischer, Dvorak, Domi – J. Archibald, Dauphin (A), Pánik – Cousins, Richardson, Martinook.

Rozhodca: Dwyer, Luxmore – Amell, Kovachik

Diváci: 17 127