Columbus – Detroit 3:2 (kon.) | Ottawa – Calgary 1:2 (kon.) | Dallas – Anaheim 2:1 (kon.)
Vancouver – Minnesota 2:5 (kon.) | Boston – Chicago 7:4 (kon.) | Buffalo – Vegas 1:2 (1:2 po s.n.)
Tampa Bay – Montreal 3:2 (2:1 po s.n.) | Philadelphia – Winnipeg 2:1 (kon.) | Colorado – Arizona 5:2 (kon.)
LA Kings – St. Louis 2:7 (kon.) | San Jose – Washington 0:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Detroit Red Wings
cz Sobota 10.03.2018, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek sobotní noci! (03:49:50)

Martin Frk (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 10:10

Lukáš Sedlák (CBJ) – nehrál (zdravý náhradník)

Konečný výsledek: Blue Jackets vs Red Wings 3:2

Blue Jackets porazili Red Wings 3:2 a zaznamenali tak čtvrtou výhru v řadě! V tabulce Východní konference si také o jednu pozici polepšili a momentálně jsou zde na sedmé příčce. Detroit si naopak připsal šestou porážku po sobě.
    Dva góly za domácí vstřelil obránce Seth Jones. Při vlastním oslabení se v první třetině prosadil také Matt Calvert. Za Rudá křídla skórovali Darren Helm a Andreas Athanasiou.

59:59
    Pozor ještě! V samém závěru měl obrovskou šanci na vyrovnání Helm, Bobrovskij ale vytáhl fantastický zákrok.

59:53
    Toto vypadá pro domácí už velmi dobře!

59:36
    Dubinsky dostává puk alespoň do střední třetiny.

59:14
    Green to zkusil od modré, jeho střelu ale zblokoval hned první bránící hráč.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:50
    1 minuta a 10 vteřin do konce! Vhazuje se po levici Sergeje Bobrovského, Coreau samozřejmě na střídačce.

58:50
    Oddechový čas pro hosty.

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 16. Calvert (Wennberg, D. Savard), 22. S. Jones (Panarin, Atkinson), 29. S. Jones (Jenner, Vanek) – 16. Helm (Glendening, Witkowski), 57. Athanasiou (Abdelkader, Green)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson (A), R. Murray, Cole, D. Savard – Panarin, Dubois, Atkinson – Milano, N. Foligno (C), Bjorkstrand – Jenner (A), Wennberg, Vanek – Calvert, Letestu, Dubinsky.
    Detroit Red Wings: Coreau (Howard) – Ericsson, Daley, DeKeyser, Jensen, Kronwall (A), Green – Bertuzzi, Zetterberg (C), Nyquist – Mantha, D. Larkin, Frk – Abdelkader (A), Athanasiou, Svečnikov – Witkowski, Glendening, Helm.

Rozhodca: Ian Walsh, Graham Skilliter – Brian Mach, Steve Miller

Diváci: 17 284