Hobro IK – Slovácko 3:2 (kon.) | Sparta Praha – Hebei CFFC 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Žižkov 4:1 (kon.)
Doneck – Slavia 3:2 (kon.) | Brno – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Liberec – Ufa 3:2 (kon.)
Partizan – Teplice 2:0 (kon.) | Vardar – Slovácko 2:2 (kon.) | Rapid Vídeň B – Znojmo 2:3 (kon.)
FK Dinamo Moskva – Jihlava 1:1 (kon.) | Jablonec – Dalkurd FF 1:1 (5:4 po pen.) | Žalgiris Vilnius – Bohemians 2:2 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:2 (1:2)
DAC 1904 Dunajská Streda
cz Sobota 03.02.2018, 13:00Prípravný zápas
    38. HERC - 1:2

38
    Dunajská Streda dala gól! Nádherná individuální akce CHRISTIÁNA HERCE, který si doslova pohrál s obranou soupeře, poté nedal Melichárkovi tváří v tvář žádnou šanci, střílel na zadní tyčku!
    27. PILÍK - 1:1

27
    Brno právě vstřelilo branku!
    Tak to byla nádherná trefa! Míč si vzal na starost TOMÁŠ PILÍK, který balón poslal přes zeď, Macej se natahoval marně, Brňané srovnávají krok!
    23. PAČINDA - 0:1

23
    Dunajská Streda dala gól! Slovenský celek jde do vedení! Do samostatného úniku se dostal ERIK PAČINDA, který si v zakončení počínal velmi zkušeně, překonal Melichárka a otevřel skóre dnešního utkání!

Štěpán Slovák

Hľadáme spravodajcu pre tím DAC 1904 Dunajská Streda. Viac informácií tu.

Góly: 27. Pilík – 23. Pačinda, 38. Herc

FC Zbrojovka Brno: I. poločas: Melichárek – Sukup, Gáč, Kijanskas, Vraštil – Polák – Ashiru, Pilík, Kratochvíl, Lutonský – Bazeljuk
    II. poločas: Melichárek – Kryštůfek, Pavlík, Kijanskas, Lutonský – Sedlák – Acosta, Krejčí, Pilík, Juhar – Zikl

DAC 1904 Dunajská Streda: Macej – Koštrna, Šatka, Huk – Blackman, Kalmár, Simon, Davis – Herc – Pačinda, Černák
    Náhradníci: Jedlička, Kone, Živkovič, Špiriak, Vida, Domonkos, Čmelík, Mervó, Divkovič