Amiens – Nantes 0:1 (kon.) | Angers – Dijon 2:1 (kon.) | Bordeaux – Montpellier 0:2 (kon.)
Guingamp – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Lille – Nice 1:1 (kon.) | Marseille – Troyes 3:1 (kon.)
Metz – Štrasburg 3:0 (kon.) | Monaco – Rennes 2:1 (kon.) | Paríž – Caen 3:1 (kon.)
Toulouse – Lyon 1:2 (kon.)
AS Monaco
2:1 (1:0)
Stade Rennes
cz Streda 20.12.2017, 20:50 • Stade Louis-II, Monaco • Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:18. (22:46:55)

Tři nastavené minuty jsou minulostí a zápas končí výhrou domácího Monaka nad Rennes 2:1.

Monako vstoupilo do zápasu aktivněji než Rennes. Tým Tomáše Koubka se v prvním poločase k ničemu nedostal. Naopak domácí celek skóroval zásluhou Radamela Falcaa, který dorazil do sítě střelu Fabinha, která se odrazila od pravé tyče. Ve druhém poločase se Rennes vrátilo do hry o body po faulu Sidibého na Silikiho. Nařízený pokutový kop proměnil přesvědčivě kapitán hostů Wahbi Khazri. V poslední desetiminutovce však rozhodl o zisku plného počtu bodů pro svůj týmem brankou Keita Baldé.

Monako tak i nadále drží druhou pozici na suverénním PSG. Na záda dýchá obhájcům titulu tým z Lyonu.

90+4

90+3
    Kamil Glik je potrestán za zdržování hry žlutou kartou. Rennes už nezbývá téměř žádný čas ke srovnání.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90+1
    Závěrečný tlak Rennes se zatím nekoná. Nyní ale fauloval Jeferson a hosté se mohli přesunout na útočnou polovinu. Traoré však velmi rychle ztrácí balon u rohového praporku.

90
    Hostujícímu týmu již nezbývá příliš mnoho času ke srovnání skóre. Navíc nyní poslal Traoré míč mimo hrací plochu. Domácí budou vhazovat.

89
    Gnagnon si pomohl rukou při souboji s Fabinhem. Ten se jen těžce zvedá z trávníku a hra je tak znovu přerušena.

88
    Subašič byl faulován při snaze sebrat míč ze vzduchu do rukavic. Domácí tak mohou pozdržet tlak soupeře postupnou rozehrávkou.

87
    Khazri dokázal podržet míč na pravé straně i proti trojnásobné přesile. Sidibé se ale provinil faulem a Rennes bude pokračovat volným přímým kopem.

86
    Hostující celek otevřel po inkasované brance obranu při snaze srovnat krok, ale toho chtěl využít rychlým přechodem do útoku Falcao. Mexer nakonec Rennes zachránil čistým zákrokem.

84
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Keita Baldé Diao, přichází Almamy Touré.

83
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Mehdi Zeffane, přichází Firmin Ndombe Mubele.
    82. Keita Baldé Diao - 2:1

82
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Zhruba deset minut před koncem se Monako vrací do jednobrankového vedení. Djibril Sidibé zavezl míč pravou stranou až téměř k brankové lajně, poté odcentroval k bodu pro pokutový kop, kde už byl připravený KEITA BALDÉ DIAO, který z prvního doteku poslal míč do sítě.

82
    Lemarův centr do pokutového území nebyl z nejpřesnějších. Domácí ale ještě zůstali v blízkosti pokutového území, ale ani Falcao s Fabinhem se ke střele nedostali.

81
    Falcao byl faulován ve středu pole. Domácí rychle rozehráli, ani nepočkali na svého kapitána až se přesune znovu na hrot útoku. Lemar nakonec vybojoval rohový kop.

80
    Tomáš Koubek musel nyní řešit dlouhou malou domů. Siliki mu zavařil, ale český brankář stačil míč odkopnout před napadajícím Thomasem Lemarem do bezpečí.

79
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Terence Kongolo, přichází Rachid Ghezzal.