Třinec – Pardubice 3:2 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Sparta Praha 1:4 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 2:1 (po pr.)
Hradec Králové – Jihlava 5:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | Liberec – Plzeň 2:5 (kon.)
Mountfield HK
5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
HC Dukla Jihlava
cz Piatok 24.11.2017, 18:00 • ČPP Aréna • Tipsport extraliga (ČR) • 25. kolo

60:00
    Současně s koncem zápasu je vyloučen ještě Michal Dragoun za hákování.

59:35
    Lukáš Cingel je vyloučen za podražení.

53:39
    Martin Látal dostává dvě minuty za držení protihráče a Jihlava má ještě šanci zdramatizovat tento mač.

46:09
    Současně jsou vyloučeni Petr Koukal a Lukáš Žálčík za hrubost.

37:40
    Tak pozor. Jihlavští si zahrají přesilovku 4 na 3, a to přesně minutu. Rudolf Červený je vyloučen za vysokou hůl.

37:01
    Jakub Suchánek vyrovnává síly na ledě. Michal Dragoun totiž mohl jet do samostatného úniku, ale jihlavský bek jej nekompromisně poslal k ledu.

36:40
    Petru Koukalovi se hodně nelíbí jeho vyloučení. Od rozhodčích inkasuje dvě minuty za hákování v předbrankovém prostoru.

33:13
    A další přesilovka pro Mountfield. Vlastimil Dostálek podrazil Petra Koukala a schytává dvě minuty od sudích.

26:30
    Hradec si zahraje po komerční přestávce další přesilovku. Za podražení v blízkosti svého brankáře odchází na trestnou lavici Adam Zeman.

11:16
    Jenže hráčů bude na ledě opět stejně. Blaž Gregorc hasil hrubku na modré čáře a dostává dvě minuty za držení hole.

10:33
    Druhá početní výhoda pro Mountfield. Čtvrtá lajna svojí aktivitu dovršila až do faulu Dukly. David Kajínek jde na dvě minuty za katr za držení hole.

01:04
    Hradec má k dispozici první přesilovou hru zápasu. Matěj Stříteský je vyloučen na dvě minuty za podražení Jaroslava Bednáře.

Lukáš Foff

Góly a asistencie: 6. Miškář (Graňák), 28. Džerinš (Zámorský), 43. Köhler (Dragoun), 50. Köhler (Dragoun, F. Pavlík), 60. Červený (Džerinš, Látal) – 24. Jiránek (T. Kubalík, Skořepa), 56. Stříteský (Šidlík, Čachotský)

Mountfield HK: J. Pavelka (Bartozel) – Pláněk, Vydarený, Cibuļskis, Gregorc, F. Pavlík, Graňák, Zámorský (A) – Köhler, Dragoun, R. Pavlík – Jaroslav Bednář (C), Džerinš, Kukumberg – Látal (A), Koukal, Červený – Cingel, Miškář, J. Veselý.
    HC Dukla Jihlava: Škarek (Volden) – de la Rose, Suchánek, Stříteský, Šidlík, Kajínek, Ulrych, J. Zdráhal – T. Kubalík, Skořepa (A), Jiránek – Čachotský (C), Zeman, Dostálek – Žálčík, F. Seman, Anděl – R. Hubáček, Rys, Rabbit.

Rozhodca: Pešina, Bejček – Blümel, Zíka