Švédsko – Česko 6:5 (kon.)
Švédsko
6:5 (1:2, 1:1, 4:2)
Česko
cz Sobota 04.11.2017, 10:00 • Arena Grossmatt, Kirchberg, Švýcarsko • EFT (junioři)

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (12:10:00)

Je konec! Bohužel český tým prohrává dnešní velmi vyrovnané utkání se švédskými juniory 6:5. Češi vedli po dvou třetinách 2:3, ale zaspali úvod třetí třetiny a Švédsko se během dvou minut dostalo do dvoubrankového náskoku. Od té doby se odehrával velmi vyrovnaný zápas, který gradoval v posledních minutách. Dvě minuty před koncem snížil na 6:5 Martin Řezáč, který dnes vstřelil 4 branky a pár vteřin před koncem měl český tým další šance na vyrovnání, ale vždycky našemu výběru chyběl kousíček k lepšímu zakončení! Švédský favorit tedy vyhrává dnešní utkání, ale Češi odevzdali skvělý výkon a byli rovnocenným soupeřem pro severský celek.

Nejlepší hráči utkání
    Jonáš Kůra 0+0 (CZE)
    Ahrén Hampus 2+1 (SWE)

59:36
    Velké šance českého celku, ale ani jednou míček neskončil v brance!

59:10
    Češi jsou stále na polovině soupeře!

58:37
    Český tým je opět v šesti! Času na jeden toužený gól je stále mnoho!

58:18
    Je to jen o jednu branku a šance na bodový zisk pro český celek stále žije!!

58:05
    Česko právě vstřelilo branku!
    Góóóól! MARTIN ŘEZÁČ procedil míček za záda švédského brankáře a vykřesal tak naději pro český tým! Asistence: Josef Juha.

57:36
    Češi jsou zpět v šesti hráčích a zakládají další útok.

57:18
    Český tým je stále na polovině Švédska, ale nemůže se dostat ke střele.

56:43
    Až nyní český brankář opouští brankoviště a můžeme to opět zkusit v šesti hráčích!

56:26
    Švédi drží míček a nepouštějí český tým do šesti.

55:56
    Český tým se drží na útočné polovině, ale žádnou nebezpečnou situaci si zatím nevytvořil.

54:24
    Češi to zkoušejí v šesti!

54:23
    Oddechový čas pro hosty.

54:23
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Pravidlo nedáš, dostaneš se nyní potvrdilo. Martin Řezáč nedal tutovku a na druhé straně se prosazuje OLIVER LIEDBERG. Asistence: Hampus Ahren.

53:59
    Martin Řezáč dostal krásnou krosovou přihrávku před odkrytou branku, ale minul! Obrovská šance na vyrovnání!

Vojtěch Görög

Góly a asistencie: 10. Jansson, 32. Westerdahl (Jansson), 41. Ahren (t.s.), 42. Rigogiannis (Hellqvist), 43. Ahrén, 55. Liedberg (Ahren) – 7. Řezáč (Spilka), 9. Juha (Sládeček), 23. Řezáč (Spilka), 45. Řezáč (Eremiáš), 59. Řezáč (Juha)

Švédsko: Kastengren (Olofsson) – Hedstal, Liedberg, Embretzen, Andersson D., Westerdahl, Gustavsson, Hellqvist, Ahren, Rigogiannis, Jansson, Sjöblom, Block, Domberg, Stjernberg, Andersson F., Lindblad, Oweling, Nilsson
    Česko: Šimůnek (Kolajta) – Forman, Eremiáš, Strnad, Juha, Netrefa, Šebek, Kavan, Daněk, Beneš, Šindler, Kůra, Sládeček, Buršík, Boček, Koláčný, Řezáč, Spilka, Sádlo

Rozhodca: Bartosz Burek, Wojciech Czarnecki