Montreal – NJ Devils 1:4 (kon.) | Boston – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 1:0 (kon.)
Chicago – Detroit 6:1 (kon.) | Colorado – Dallas 5:1 (kon.) | San Jose – Vegas 5:2 (kon.)
Colorado Avalanche
5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
Dallas Stars
cz Piatok 22.09.2017, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Príprava NHL

59:48
    Na dvě minuty za hrubost jsou ještě vyloučeni domácí Grier a hostující Honka.

55:27
    Curtis McKenzie (DAL) si odsedí dvě minuty za faul loktem.

51:06
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars jí bleskově využívají, když Honkovou střelu Varlamov jen vyrazil, kde byl připravený ROOPE HINTZ, jenž už uklidil kotouč za záda ruského brankáře. Asistence: Julius Honka, Dan Hamhuis.

50:50
    Ranford je vyloučen na dvě minuty, takže si Dallas zahraje další přesilovou hru.

48:13
    Máme tu další bitku, když se do sebe tentokrát pustili Greer a Pateryn. Oba si tedy půjdou ochladit hlavy na trestnou lavici.

45:56
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Colorado přidává už svou pátou branku v utkání, když Jakupov nahrál puk MATTU DUCHENOVI, jenž prostřelis Bowa. Asistence: Nail Jakupov.

43:35
    Sven Andrighetto (COL) oslabuje na dvě minuty svůj celek, a tak je tu další přesilovka Dallasu.

41:07
    Dallas si zahraje přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podražení vyloučen Mironov.

36:41
    Stephen Johns (DAL) poslal puk z obranného pásma k divákům, a tak si odpyká dvě minuty.

32:33
    Dallas si zahraje přesilovou hru, když je J.T. Compher (COL) vyloučen na dvě minuty za sekání.

24:50
    Remi Elie (DAL) sekl jednoho z hráčů Colorada, a tak si odsedí dvě minuty na trestné lavici.

24:30
    Nemeth zahákoval Landeskoga při jeho úniku, a tak uvidíme trestné střílení!

22:47
    Avalanche využívají přesilovou hru! ALEXANDER KERFOOT se s tím nemazal a poslal velkou pumelici směrem na bránu Dallasu, a tu zastavila až síť za zády Lehtonena. Asistence: David Warsofsky, Nail Jakupov.

21:34
    Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Antoine Roussel (DAL), takže je tu další přesilovka pro Colorado.

14:03
    Ihned po vhazování vyhodil Justin Dowling (DAL) puk do hlediště, a tak si Avs zahrají skoro celé dvě minuty proti třem!

14:01
    Curtis McKenzie (DAL) se s tím u mantinelu nepáral a sestřelil Greera. Za svůj faul však dostává dvě minuty, a tak si Colorado zahraje svou třetí přesilovou hru.

09:18
    Dallas si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za držení protihráče vyloučen Reid Petryk (COL).

06:06
    Colorado bude hrát další přesilovou hru, protože Brian Flynn (DAL) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

05:37
    I v přípravném utkání je k vidění rvačka, když se do sebe pustili Remi Elie (DAL) a Duncan Siemens (COL). Oba si tak odsedí pět minut na trestné lavici.

05:09
    Tak to je parádní začátek Colorada, jenž se prosadilo ze všech svých prvních tří střel. SERGER BOJKOV dostal na modré čáře nabito a jeho pokus skončil až v síti Dallasu Asistence: Alexander Kerfoot, Nail Jakupov.

04:03
    Avalanche využívají přesilovou hru! Bigrasovu střelu od modré totiž Lehtonen jen vyrazil před sebe, kde byl připravený SVEN ANDRIGHETTO, jenž jej už dorazil za záda finského brankáře. Asistence: Chris Bigras, Mark Barberio.

02:37
    Dillon Heatherington (DAL) putuje na trestnou lavici, a Colorado si tak zahraje svou první přesilovou hru v utkání.

02:11
    Domácí hokejisté se velice rychle dostávají do vedení, když se ihned z první střely na bránu prosazuje DAVID WARSOFSKY. Asistence: Felix Girard.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 3. Warsofsky (Girard), 5. Andrighetto (Bigras, Barberio), 6. Bojkov (Kerfoot, Jakupov), 23. Kerfoot (Warsofsky, Jakupov), 46. Duchene (Jakupov) – 52. Hintz (Honka, Hamhuis)

Colorado Avalanche: Varlamov (Spencer) – Lindholm, Warsofsky, Mironov, Barberio, Bigras, Bojkov – Kerfoot, Duchene, Jakupov – Landeskog, Compher, Andrighetto – Greer, Vogelhuber, Ranford – Bourque, Girard, Petryk.
    Dallas Stars: Lehtonen (41. Bow) – Hamhuis, Johns, Nemeth, Pateryn, Heatherington, Honka – McKenzie, Faksa, Umberger – Dowling, Dickinson, Flynn – Elie, Shore, Cracknell – Roussel, Hintz, Gurianov.