Montreal – NJ Devils 1:4 (kon.) | Boston – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 1:0 (kon.)
Chicago – Detroit 6:1 (kon.) | Colorado – Dallas 5:1 (kon.) | San Jose – Vegas 5:2 (kon.)

Československá stopa v zápase
    Jakub Jeřábek (MTL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:10.

Hned v první minutě se hostující celek dostal do vedení. Ve druhé třetině pak dokázal Montreal k radosti fanoušků vyrovnat. Jenže pak už se trefovali jen hosté. Vítěznou branku vstřelil krátce před koncem druhé třetiny Hischier. Ve třetí části hry pak přidali Devils další dva góly. Ďáblové se tak radují z výhry 4:1.

59:43 Jesper BRATT - 1:4

59:43
    Devils právě vstřelili branku!
    Výsledek zápasu dostal definitivní podobu. Po pěkné kombinaci se puk dostal k volnému JESPERU BRATTOVI, který si vybruslil před opuštěnou branku, a tak neměl problém zakončit. Hosté navyšují své vedení. Asistence: Stephan Noesen a Marcus Johansson.

59:22
    Paul Byron dobře vypálil, jenže branku mu byla malá, kotouč končí mimo.

59:16
    New Jersey Devils kontroluje hru a nikam se nežene. Míří za výhrou.

59:00
    Montreal hraje v šesti, ale nemůže se do vyložené střelecké pozice dostat.

58:18
    Oddechový čas pro domácí. Price zůstává na střídačce.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:44
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Montrealu. Následně se do zakončení dostal hostující Palmieri, ale jeho rána byla jen do prostoru, kde byl gólman.

57:20
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Devils míří za výhrou v tomto přípravném zápase.

57:00
    Stefan Noesen minul branku, následně kotouč vypadl z hrací plochy.

56:42
    Joseph Blandisi bekhendovou stranou hole vyslal puk na branku soupeře. Carey Price byl pozorný a dokázal si poradit.

56:04
    Michael Kapla to nemyslel špatně, ale branku trefit nedokázal.

56:00
    Mnoho času už Montreal nemá na to, aby se pokusil zdramatizovat zápas. Sledujeme klidnější pasáž hry, hosté hrají přesilovku.

55:14
    Domácí hrají ve čtyřech.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 28. Gelinas (Morrow, Byron) – 1. Müeller (Coleman), 36. Hischier (Hall), 50. Bratt (Neosen, Blandisi), 60. Bratt (Noesen, Johansson)

Montreal Canadiens: Price (Fucale) – Redmont, Petry, Jeřábek, Lernout, Morrow, Galenis – Gallagher, Mitchell, Danault, De La Rose, Galchenyuk, McCarron, Martinsen, Ščerbak, Byron, Carr, Adette, Waked
    New Jersey Devils: Kinkaid (Appleby) – Prout, Streit, Butcher, Mueller, Kapla – Hall, Hischier, Palmieri, Noesen, Coleman, Bastian, Quenneville, Gignac, Rooney, Bratt, Blandisi, Johansson