Manchester City – Liverpool 5:0 (kon.) | Arsenal – Bournemouth 3:0 (kon.) | Brighton – West Bromwich 3:1 (kon.)
Everton – Tottenham 0:3 (kon.) | Leicester – Chelsea 1:2 (kon.) | Southampton – Watford 0:2 (kon.)
Stoke City – Manchester United 2:2 (kon.)
Brighton & Hove Albion
3:1 (1:0)
West Bromwich Albion
Sobota 09.09.2017, 16:00 • Amex Stadium, Falmer • Anglická Premier League • 4. kolo

Očakával sa zápas, v ktorom nepadne veľa gólov, ale napokon sme boli svedkami štyroch presných zásahov. Tri z toho prišli nečakane na domácej strane. streleckú smolu Brightonu prelomil v závere prvého polčasu Groß, ktorý zvýšil stav na 2:0 po príchode zo šatní v 48. minúte. Následne na 3:0 upravil hlavou Hemed. V 77. minúte skorigoval na konečných 3:1 po peknej akcii West Bromu, ktorých veru dnes veľa nebolo, James Morrison.
    Ja sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok víkendu, snáď stráveného aj pri ďalších zaujímavých prenosoch. (17:54:34)

90+6

90+5
    Po rohu nenastal žiadny vzruch a loptu odkopol do bezpečia jeden z brániacich hráčov.

90+4
    Suttner odvrátil ďalší center na rohový kop, domáci sa v závere statočne bránia.

90+2
    Nebezpečný center do šestnástky odvrátil pred Rodriguezom jeden z brániacich domácich hráčov.

90+1
    Nadstavuje sa 5 minút.

90+1
    Žltú kartu dostáva Glenn Murray (Brighton & Hove Albion FC).

89
    Žltú kartu za simulovanie dostáva Solly March (Brighton & Hove Albion FC).

88
    March sa pekne prebojoval s loptou až ku rohovej zástavke a tam získava potrebný čas pre svoj tím.

87
    Barry vyskúšal strelu z diaľky, no tá mu nesadla a jeho projektil preletel vysoko nad Ryanovou bránou.

86
    Na oboch stranách bolo niekoľko nepresností a lopta sa napokon udomácnila na kopačkách hráčov Brightonu.

84
    Rodriguezov pas bol zachytený, dopredu mohol ísť Murray, no v obkľúčení hosťujúcich brániacich hráčov neuspel.

83
    Ryanovi nevyšiel odkop od brány a pri lopte sú tak hráči West Bromu.

82
    Striedanie v tíme Brighton & Hove Albion FC: z ihriska odchádza Tomer Hemed, prichádza Glenn Murray.

81
    Barryho roh bol odvrátený do bezpečia, loptu však zbierajú na svojej polovici hráči West Bromu a posledná desaťminútovka môže byť ešte veľmi zaujímavá.

80
    Duffy odvrátil možnú hrozbu hlavou na rohový kop.

79
    Groß v strede ihriska zbytočne stráca loptu po pokazenej prihrávke a hráči Baggies môžu ísť vpred.
    77. James Morrison (WBA) - 3:1

77
    West Bromwich Albion dal gól! Po centrovanej lopte od Gibbsa hlavou poslal pas pred bránu Burke a tam pohotovou strelou prekonal Ryana JAMES MORRISON!