Manchester City – Liverpool 5:0 (kon.) | Arsenal – Bournemouth 3:0 (kon.) | Brighton – West Bromwich 3:1 (kon.)
Everton – Tottenham 0:3 (kon.) | Leicester – Chelsea 1:2 (kon.) | Southampton – Watford 0:2 (kon.)
Stoke City – Manchester United 2:2 (kon.)
Leicester City
1:2 (0:1)
Chelsea FC
Sobota 09.09.2017, 16:00 • King Power Stadium • Anglická Premier League • 4. kolo
    Leicester 1:2 Chelsea

Zápas medzi Leicestrom a Chelsea tak skončil podľa očakávaní tesnou výhrou hostí. O góly sa postaral Morata, ktorý zúžitkoval center Azpilicuetu. Na rozdiel dvoch gólov upravil skóre Kante ďalekonosnou strelou k tyči. V druhom polčase stav znížil Vardy z pokutového kopu, lenže tri body nakoniec putujú do Londýna. (17:53:48)

90+4

90+3
    Blízko ku gólu mal aj Vardy, ten sa však nedostal k hlavičke a o víťazovi je už v dnešnom stretnutí zrejme rozhodnuté.

90+2
    Obrovská možnosť Williana, ten mohol prihrávať voľnému Moratovi. Brazílsky záložník sa však rozhodol strieľať a Schmeichel ho vychytal perfektným zákrokom.

90+1
    Rozhodca medzitým nadstavil k tomuto zápasu ešte posledné štyri minútky.

89
    Výborná práca Hazarda, ten bol faulovaný Kingom a lopta tak ostáva pre hosťujúcich hráčov.

88
    Chelsea si prihráva loptu na útočnej polovici a kontroluje tempo hry, dostane teda domáci tím vôbec ešte nejakú šancu zaútočiť?

87
    Už len pár minút ostáva dokonca tohto stretnutia, dokáže teda Leicester aspoň vyrovnať?
    87. Willian (CHE)

86
    Willian sa skvele uvoľnil na ľavej strane a prehodil si loptu na svoju silnejšiu pravačku, následne vypálil, lenže jeho pokus tesne minul bránku Schmeichela.

84
    Žltú kartu dostáva Onyinye Wilfred Ndidi (Leicester City).

83
    Hlavička Moratu zasiahla takmer obe ruky Maguireho, rozhodca však ani z tohto neodpíska pokutový kop.

82
    Zappacosta v súboji s Fuchsom, úspešnejší bol hosťujúci hráč, vďaka ktorému sa bude odkopávať od svätyne Courtoisa.

81
    Hazard skvele našiel novú posilu Blues Zappacostu, ten napriahol k strele, lenže jeho pokus len tesne minul bránku súpera.
    80. Eden Hazard (CHE)

80
    Dokonca stretnutia ostáva ešte posledných desať minút, podarí sa domácemu Leicestru vyrovnať?

79
    Iheanacho sa snažil hneď prvým dotykom ohroziť súpera, nevyšlo mu však spracovanie, čo dáva možnosť zaútočiť Chelsea.

78
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Cesc Fàbregas, prichádza Eden Hazard.