Čeljabinsk – Jekaterinburg 1:2 (kon.) | Togliatti – Metallurg Magnitogorsk 4:5 (kon.) | Dinamo Minsk – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
Jaroslavľ – Helsinki 3:4 (po pr.) | Petrohrad – Viťaz 4:3 (2:0 po s.n.) | D. Moskva – HC Slovan sk 4:2 (kon.)
Dynamo Moskva
4:2 (0:0, 3:1, 1:1)
HC Slovan Bratislava
Nedeľa 27.08.2017, 16:30 • VTB Ľadový palác, Moskva • KHL

58:17
    Alexejev inkasuje dve minúty za podrazenie, Slovan bude dohrávať zápas s výhodou jedného muža v poli.

55:47
    Za hákovanie dostal dve minúty Colby Genoway, presilovka pre domácich.

50:40
    Za seknutie dostáva dvojku Ebert a opäť dnes putuje na lavicu hanby.

43:32
    Po zakázanom uvoľnení si vhadzovanie po pravici Štepánka zopakujeme, dokonca dvakrát. No a Buchtele dostal dve minúty za zdržiavanie hry.

39:07
    Jakub Štepánek dostal trest v trvaní desiatich minút za nešportové správanie.

38:07
    Karsums dostal dve minúty za napadnutie a Slovan bude v závere druhej tretiny hrať presilovú hru.

30:52
    Arbitri videli seknutie v podaní Eberta a Slovan pôjde opäť do štvorky.

22:13
    Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dve minúty trestu inkasuje Švarný, Slovan pôjde do štyroch.

18:53
    Ebert dostal dve minúty za podrazenie a Dinamo bude aj v závere prvej tretiny hrať presilovku.

10:47
    Slovan zamkol Dinamo v pásme, v rohu klziska Taimi poslal na ľad Tarasova a Fín v službách belasých putuje na trestnú. Taimi inkasuje trest 2 + 10 za útok na hlavu a krk. Budeme hrať štyria proti štyrom.

09:33
    Za vrazenie na mantinel dostal dve minúty Karsums, Slovan dostal v prvej tretine rovnako výhodu v podobe presilovej hry.

00:26
    Začíname pekne z ostra, za seknutie dostal dve minúty Kašpar a domáci tím bude mať v úvode zápasu výhodu presilovej hry.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 23. Tarasov (Karsums, Boyd), 35. Markovin (Sidljarov, Jefremov), 40. N. Komarov, 58. I. Nikulin (Karsums) – 31. J. Mikúš (Smoleňák, Štěpánek), 60. Řepík (Smoleňák, Barker)

Dynamo Moskva: Jeriomenko (Bočarov) – D. Višnevskij, Hietanen, M. Soloviov, I. Nikulin (C), Koriagin, Kutejkin (A), Volkov – Tarasov, Karsums (A), Boyd – D. Kazionov, N. Komarov, Podšenďalov – Briukvin , Bicadze, A. Alexejev – Sidljarov, Markovin, Jefremov – Zlobin
    HC Slovan Bratislava: Štepánek (Mazanec) – Barker, Ebert, Švarný (A), Taimi, Hedera, T. Voráček, Černý – Kašpar (A), Viedenský, Řepík – Smoleňák (C), Buchtele, Co. Genoway – Hrnka, Skalický, J. Mikúš – Hecl, Sádecký, Ramstedt – M. Sloboda

Rozhodca: Kislov, Ibatulin – Badyl, Ponamarenko

Diváci: 4.161