Gap – Zürich 1:11 (kon.) | Frölunda – EC-KAC 2:1 (kon.) | Liberec – Cardiff 5:2 (kon.)
Stavanger – Redhawks 3:4 (kon.) | Kuopio – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Hradec Králové – Nottingham 2:4 (kon.)
Davos – Växjö 0:3 (kon.) | Bern – TPS 4:0 (kon.)
Stavanger Oilers
3:4 (0:1, 1:0, 2:3)
Malmö Redhawks
cz Sobota 26.08.2017, 18:00 • DNB Arena • Liga majstrov • Skupina B

Ode mě je to pro dnešek vše a těším se na Vás zase příště. (20:23:54)

Skončilo nám tohle velmi zajímavé utkání s neuvěřitelným koncem. Přestože Stavanger téměř z ničeho nic minutu před koncem třetí třetiny vyrovnal, tak hrdina hostů Rakhshani svým druhým gólem v zápase rozhodl o tom, že tři body budou brát hráči Redhawks.

Nejlepšími hráči dnešního utkání byli zvolneni: Holm (Stavanger) a Gortz (Malmö)

59:42 RAKHSHANI - 3:4

59:42
    Tým Malmö Redhawks právě vstřelil branku! Tak to je neuvěřitelný závěr dnešního utkání. RHETT RAKHSHANI dostal dlouhou přihrávku, po které se rozjel po levém křídle a vyslal nechytatelnou ránu pod břevno, na kterou Holm nezareagoval. Asistence: Arell, Lerby.
    59:00 FORSBERG - 3:3

59:00
    Stavanger právě vstřelil branku!
    Opět Malmö udělalo fatální chybu a z jednoznačného zápasu si nechalo dát vyrovnávací branku. Romano dostal kotouč přímo na hůl ve středním pásmu a pak projel kolem mantinelu až za bránu zpoza které puk protlačil do prostoru, kde KRISTIAN FORSBERG došťoural touš do branky.
    58:11 SOARES - 2:3

58:11
    Tak přecejen tu máme drama. Hosté teď podcenili bránění a nechali JOSHUU SOARESE úplně volného před bránou. Ten si s nabídnutou situací poradil výborně a blafákem překonal gólmana.

58:00

57:48
    Oddechový čas pro domácí.

57:48
    Redhawks se provinili zakázaným uvolněním.

57:25
    Hra je přerušena, protože kotouč opustil ledovou plochu.

57:12
    Zdá se, že Malmö kontroluje závěr utkání.

56:27
    Gortz vyslal velmi tvrdou ránu na brankáře Holma. Ani Hardt z dorážky neuspěl.

56:00
    Vyloučení v týmu Stavanger Oilers (Borresen – 2 min., napadení).

55:36
    Handemarkovu ránu zblokovala hokejka Gediga nad bránu.

55:07
    Stavangeru se nedaří dostat do útočného pásma. Teď se provinili ofsajdem.

Daniel Fekets

Góly a asistencie: 39. Soares (Strom, Sveum), 59. Soares (Romano, Salsten), 59. Forsberg (Romano) – 1. Rakshani (Bryggman), 46. Gortz (Zaar, Handemark), 51. Miele (Brygmann), 60. Rakhshani (Arell, Lerby)

Stavanger Oilers: Holm (Opsahl) – Solberg, Mostue, Rokseth, Humphries, Sveum, Gedig, Strom – Salsten, Soares, Romano – Soberg, Reed, Kokkala – K. Forsberg, Lovlie Djupjik, Borresen – Hoff, Medhus, Falk Larssen – Vikingstad
    Malmö Redhawks: Nihlstorp (Alsenfelt) – Mantyla, Olsson, Arell, Andersson, Warg, Lerby, Myllari – Miele, Bryggman, Rakhshani – Zaar, Handemark, Gortz – Storm, Svensson, Hardt – Olofsson, Haudum, C. Forsberg – Rosdahl

Rozhodca: Piragič, Persson – Kilian, Dahl