Grand Rapids – Syracuse 6:5 (po pr.)
Grand Rapids Griffins
6:5 (2:1, 1:2, 2:2 - 1:0) Stav série: 2:0
Syracuse Crunch
cz Nedeľa 04.06.2017, 01:00 • Van Andel Arena, Grand Rapids, Michigan • Play-off AHL • Finále
    87:02 Ben STREET - 6:5

87:02
    Grand Rapids právě vstřelili branku!
    Je konec! Grand Rapids vítězí! Domácí sice vypadali unaveně, ale nakonec si připisují druhou výhru ve finálové sérii! Jedenáct tisíc fanoušků se raduje! Tangradi ukradl soupeři kotouč na modré čáře, vlétl do útočného pásma a přihrávkou před prázdnou branku připravil pozici pro BENA STREETA, který ukončil dnešní duel! Asistence: Eric Tangradi.

84:05
    Condra dostal přihrávku do volného prostoru, nabruslil si mezi kruhy, ale brankář Coreau předvedl další skvostný zákrok!

78:41
    Tak nakonec bude! Hicketts už míří na trestnou lavici a pro hosty se rýsuje zajímavá možnost k rozhodnutí.

72:26
    Fantastický Coreau! McGinn měl před sebou takřka prázdnou branku, ale domácí brankář se fantasticky přesunul a jeho šanci zastavil!

70:20
    Hosté mohli rozhodnout! Před domácím brankáře se povaloval volný kotouč, jenže Coreau vytáhl z rukávu fantastický zákrok betonem!

68:34
    Bourneval projel skrz střední pásmo na modrou čáru a krásnou střelou zápěstím rozezněl horní tyč!

60:35
    Mohlo být rozhodnuto! Domácí brankář se ale roztáhl na brankové čáře a betonem zastavil blafák jednoho ze soupeřů!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
    55:15 Michael BOURNIVAL - 5:5

55:15
    Syracuse právě vstřelily branku!
    Drama pokračuje! Je znovu vyrovnáno! Ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu se k zakončení dostal MICHAEL BOURNIVAL, jehož rána prošla do sítě mezi betony domácího brankáře! Asistence: Jake Dotchin, Eric Condra.

54:53
    Froese se rozjel k trestnému střílení, ale bekhendovým blafákem nepřekonal domácího brankáře!
    53:36 Tyler BERTUZZI - 5:4

53:36
    Domácí celek se znovu dostává do vedení! Hala se otřásá v základech! Grand Rapids si vytvořili obrovský tlak a nakonec překonali hostujícího brankáře! Frkovu ránu brankář vyrazil jen před sebe a dotírající a TYLER BERTUZZI se natáhl po gólové dorážce! Asistence: Nathan Paetsch, Joe Hicketts.
    47:47 Corey CONACHER - 4:4

47:47
    Je vyrovnáno! Hosté využívají přesilovou hru! Z ničeho nic se před brankou objevil COREY CONACHER, který s přehledem propálil bezmocného brankáře! Asistence: Yanni Gourde, Adam Erne.

46:28
    Hosté mají obrovskou šanci na vyrovnání! Domácí Bertuzzi totiž dostává dvě minuty za vysokou hůl.
    40:24 Tomáš NOSEK - 4:3

40:24
    TOMÁŠ NOSEK je hrdinou domácího celku! Český útočník číhal před brankou a krásnou tečí poslal puk mimo dosah hostujícího brankáře! Asistence: Ben Street, Martin Frk.

39:37
    Domácí celek si zahraje další přesilovou hru! Dumont totiž vyfasoval dvě minuty za hákování.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

35:25
    Coreau předvedl parádní zákrok! Před domácím brankářem se zjevil osamocený Dumont, ale Coreau stačil utěsnit mezeru mezi betony!
    32:53 Jevgenij SVEČNIKOV - 3:3

32:53
    Je vyrovnáno! Domácí celek dotahuje krok a začínáme nanovo! Callahan se přes obrovskou snahu obrany dostal před branku, ale gólmana ještě nepřekonal. Dojíždějící JEVGENIJ SVEČNIKOV už puk za brankovou čáru procpal! Asistence: Mitch Callahan, Martin Frk.

31:29
    Domácí celek si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za hákování dostává Dominik Mašín.

30:30
    Tomáš Nosek dostal parádní přihrávku před hostující branku a okamžitě zakončil! Český útočník ale trefil jen přesouvajícího se brankáře!

28:15
    Neskutečné! Bertuzzi byl sám před hostujícím brankářem, ale McKenna se v brankovišti roztáhl a zlikvidoval obrovskou možnost domácího celku na vyrovnání!

26:08
    Vyloučení v týmu Syracuse Crunch (Dotchin – 2 min., nedovolené bránění).
    25:41 Eric CONDRA - 2:3

25:41
    Hosté bleskově otáčejí vývoj dnešního utkání! Domácí fanoušci najednou přestali fandit. Lynchovu ránu domácí brankář vyrazil před sebe a ERIC CONDRA puk dorazil do branky! Asistence: Marc Peca, Michael Bournival.
    24:30 Joel VERMIN - 2:2

24:30
    Je vyrovnáno! Domácí obrana nyní zcela propadla! JOEL VERMIN se s kotoučem na hokejce prokličkoval až před brankáře a forhendovým blafákem vyrovnal na 2:2! Bez asistence.

21:40
    Zákrok pro diváky! Coreau si udělal výhled z brankoviště a parádním zákrokem lapačkou pobavil domácí fanoušky!

20:04
    Tomáš Nosek uspěl také na vhazování ve druhé třetině, ale ihned se dopustil faulu. Nosek dostává dvě minuty za podražení.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

17:23
    Přesilová hra neměla dlouhého trvání! Martin Frk totiž neudržel nervy na uzdě a dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

17:17
    Přesilovou hru si zahraje také domácí celek! Dvě minuty za hákování dostává Koekkoek.

14:03
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Lashoff.
    12:29 Ben STREET - 2:1

12:29
    Domácí celek si bere zpět ztracené vedení! Tangradi dostal pěknou přihrávku, ale ještě vylepšil pozici pro Bena STREETA, který trefil prázdnou branku. Asistence: Eric Tangradi.
    10:37 Yanni GOURDE - 1:1

10:37
    Je vyrovnáno! Hosté se prosazují prakticky ze své první šance! Hosté se vydali do protiútoku po pravé straně a dokonale zmátli domácího brankáře. Po několika odrazech nakonec dopravil puk do sítě YANNI GOURDE!

07:10
    Frk si srovnal kotouč na modré čáře, nahodil puk na branku a před hostujícím brankářem se strhla mela! McKenna dlouho nevěděl, kde má puk, ale nakonec jej našel pod betonem!
    05:27 Martin FRK - 1:0

05:27
    Domácí celek se ujímá vedení! Obrovská radost v aréně! MARTIN FRK dostal v útočném pásmu parádní přihrávku, vybruslil si mezi kruhy a parádní střelou zápěstím překonal brankáře! Asistence: Matthew Ford, Tomáš Nosek.

03:48
    Přesilovka ale končí. Domácí hokejisté se dostali ke kotouči a hosté řešili situaci faulem. Conacher dostává dvě minuty za podražení.

03:06
    Uvidíme první přesilovou hru dnešního duelu! Na trestnou lavici míří Lashoff, který vyfasoval dvě minuty za hákování.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 6. Frk (Ford, Nosek), 13. Street (Tangradi), 33. Svečnikov (Callahan, Frk), 41. Nosek (Street, Frk), 54. Bertuzzi (Paetsch, Hicketts), 88. Street (Tangradi) – 11. Gourde, 25. Vermin, 26. Condra (Peca, Bournival), 48. Conacher (Gourde, Erne), 56. Bournival (Dotchin, Condra)

Grand Rapids Griffins: Coreau (Pasquale) – Hicketts, Paetsch, Russo, Lashoff ,Renouf, McIlrath – Street, Callahan, Nosek, Turgeon, Tangradi, Renouf, Frk, Ford, Bertuzzi, Campbell, Criscuolo, Svečnikov
    Syracuse Crunch: McKenna (Gudlevskis) – Dotchin, Mašín, Taormina, Brodeur, Thomas, Koekkoek – Cirelli, Condra, Lynch, McGinn, Froese, Peca, Gourde, Dumont, Erne, Bournival, Conacher, Vermin