Grand Rapids – Syracuse 6:5 (po pr.)
Grand Rapids Griffins
6:5 (2:1, 1:2, 2:2 - 1:0) Stav série: 2:0
Syracuse Crunch
cz Nedeľa 04.06.2017, 01:00 • Van Andel Arena, Grand Rapids, Michigan • Play-off AHL • Finále

78:41
    Tak nakonec bude! Hicketts už míří na trestnou lavici a pro hosty se rýsuje zajímavá možnost k rozhodnutí.

46:28
    Hosté mají obrovskou šanci na vyrovnání! Domácí Bertuzzi totiž dostává dvě minuty za vysokou hůl.

39:37
    Domácí celek si zahraje další přesilovou hru! Dumont totiž vyfasoval dvě minuty za hákování.

31:29
    Domácí celek si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za hákování dostává Dominik Mašín.

26:08
    Vyloučení v týmu Syracuse Crunch (Dotchin – 2 min., nedovolené bránění).

20:04
    Tomáš Nosek uspěl také na vhazování ve druhé třetině, ale ihned se dopustil faulu. Nosek dostává dvě minuty za podražení.

17:23
    Přesilová hra neměla dlouhého trvání! Martin Frk totiž neudržel nervy na uzdě a dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

17:17
    Přesilovou hru si zahraje také domácí celek! Dvě minuty za hákování dostává Koekkoek.

14:03
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Lashoff.

03:48
    Přesilovka ale končí. Domácí hokejisté se dostali ke kotouči a hosté řešili situaci faulem. Conacher dostává dvě minuty za podražení.

03:06
    Uvidíme první přesilovou hru dnešního duelu! Na trestnou lavici míří Lashoff, který vyfasoval dvě minuty za hákování.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 6. Frk (Ford, Nosek), 13. Street (Tangradi), 33. Svečnikov (Callahan, Frk), 41. Nosek (Street, Frk), 54. Bertuzzi (Paetsch, Hicketts), 88. Street (Tangradi) – 11. Gourde, 25. Vermin, 26. Condra (Peca, Bournival), 48. Conacher (Gourde, Erne), 56. Bournival (Dotchin, Condra)

Grand Rapids Griffins: Coreau (Pasquale) – Hicketts, Paetsch, Russo, Lashoff ,Renouf, McIlrath – Street, Callahan, Nosek, Turgeon, Tangradi, Renouf, Frk, Ford, Bertuzzi, Campbell, Criscuolo, Svečnikov
    Syracuse Crunch: McKenna (Gudlevskis) – Dotchin, Mašín, Taormina, Brodeur, Thomas, Koekkoek – Cirelli, Condra, Lynch, McGinn, Froese, Peca, Gourde, Dumont, Erne, Bournival, Conacher, Vermin