Grand Rapids – Syracuse 6:5 (po pr.)
Grand Rapids Griffins
6:5 (2:1, 1:2, 2:2 - 1:0) Stav série: 2:0
Syracuse Crunch
cz Nedeľa 04.06.2017, 01:00 • Van Andel Arena, Grand Rapids, Michigan • Play-off AHL • Finále

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (05:23:14)

Je konec! Ben Street vstřelil v 88. minutě utkání vítěznou branku a Grand Rapids Griffins se ve finálové sérii dostávají do vedení 2:0! Na domácí straně dnes byli vidět také čeští hokejisté. Martin Frk vstřelil jednu branku a na dvě asistoval.Tomáš Nosak si připsal jednu branku a jednu asistenci.

87:02 Ben STREET - 6:5

87:02
    Grand Rapids právě vstřelili branku!
    Je konec! Grand Rapids vítězí! Domácí sice vypadali unaveně, ale nakonec si připisují druhou výhru ve finálové sérii! Jedenáct tisíc fanoušků se raduje! Tangradi ukradl soupeři kotouč na modré čáře, vlétl do útočného pásma a přihrávkou před prázdnou branku připravil pozici pro BENA STREETA, který ukončil dnešní duel! Asistence: Eric Tangradi.

86:20
    Domácí hokejisté už nemají příliš mnoho sil. Hráči Grand Rapids pouze vyhazují kotouče daleko od své branky.

85:47
    A zákrok musel vytáhnout také brankář McKenna. Hostující gólman s obtížemi zkrotil prudké nahození z ostrého úhlu.

85:16
    Hosté stále operují s pukem v útočném pásmu a tlačí soupeře před jeho brankou. Obrana domácího celku však zatím odolává.

84:05
    Condra dostal přihrávku do volného prostoru, nabruslil si mezi kruhy, ale brankář Coreau předvedl další skvostný zákrok!

83:00
    Russo se obětavě vrhl proti prudké střele zápěstím a srazil kotouč do ochranné sítě za brankou.

82:15
    Také hosté se nyní vydali do útoku. Koukkouk projel s pukem do útočného pásma, jenže přes dobře postaveného obránce nedokázal vypálit.

81:03
    Tohle už pro domácí celek bylo zajímavé. Brankář McKenna byl rozhozený, ale nakonec přečetl přihrávku před branku a schoval puk do lapačky.

80:41

80:10
    Hosté uspěli na vhazování a v úvodu druhého prodloužení dohrávají přesilovou hru.

80:01

Ani jedna třetina navíc o vítězi druhého finálového duelu AHL nerozhodla. Hosté si sice vypracovali nadějné možnosti, ale domácí brankář Coreau se rozchytal k parádnímu výkonu! Po přestávceme budeme pokračovat další třetinou prodloužení.

80:00
    Prodloužení skončilo.

79:10
    Domácí hráči vyvezli puk za branku soupeře a nastřádali cenné vteřinky. Hosté se zatím v přesilovce nemohou dostat do útoku.

78:41
    Tak nakonec bude! Hicketts už míří na trestnou lavici a pro hosty se rýsuje zajímavá možnost k rozhodnutí.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 6. Frk (Ford, Nosek), 13. Street (Tangradi), 33. Svečnikov (Callahan, Frk), 41. Nosek (Street, Frk), 54. Bertuzzi (Paetsch, Hicketts), 88. Street (Tangradi) – 11. Gourde, 25. Vermin, 26. Condra (Peca, Bournival), 48. Conacher (Gourde, Erne), 56. Bournival (Dotchin, Condra)

Grand Rapids Griffins: Coreau (Pasquale) – Hicketts, Paetsch, Russo, Lashoff ,Renouf, McIlrath – Street, Callahan, Nosek, Turgeon, Tangradi, Renouf, Frk, Ford, Bertuzzi, Campbell, Criscuolo, Svečnikov
    Syracuse Crunch: McKenna (Gudlevskis) – Dotchin, Mašín, Taormina, Brodeur, Thomas, Koekkoek – Cirelli, Condra, Lynch, McGinn, Froese, Peca, Gourde, Dumont, Erne, Bournival, Conacher, Vermin