Nedeľa 21.05.2017, 13:00 • THE PALETY ARÉNA • Extraliga Play-off (SK) • Finále

Kapitán domácich RADO ZELENKA preberá trofej pre víťaza!!!

Kapitán Libor Teplický preberá trofej pre vicemajstrov.

44:17
    Skalica dáva gól! A máme rozhodnuté!!! MICHAL HOLAZA excelentne unikol a strelou do prázdnej brány s najväčšou pravdepodobnosťou zaistil titul domácej SKALICE!!!. Asistovali Sobol a Petrovič.

42:44
    Kežmarok dáva gól! Šancu na vyronvanie opäť ožila. LIBOR TEPLICKÝ skúsil strelu švihom, ktorá Petrovičovi prepadla, a tak máme 4:3. Asistencie Maděra.

38:13
    Oddychový čas hostí.

38:13
    Skalica dáva gól! S najväčšou pravdepodobnosťou máme už rozhodnuté. JARO MARTINUSÍK posiela excelentne loptičku za Glevaňák, a tak Skalica vedie znovu o dva góly. Asistencie Sobol.

37:56
    Kežmarok dáva gól. Hostia dávajú kontaktný gól!BEDNÁR a loptička sa šťastne dostala za chrbát bezmocného Petroviča. Čaká nás ešte dramatický záver. Asistencie Oravec!

36:54
    A ďalší hráč putuje na trestnú lavicu, kde sa nám to priadne plní. Šlachtič inkasuje dve minúty za nedovolenú hru telom.

36:00
    Mikéska sa poriadne nazúril a Pisarčíkovi to vysvetlil po svojom.

Róbert Mikéska teda za svoje činy na hracej ploche inkasuje 2+2+10 za hrubosť.

Šimon Pisarčík vidí 2+2+2 za hrubosť a sekanie.

34:54
    Nepríjemná situácia pre domácich. Na trestnú lavicu totiž smeruje Rado Zelenka na dve minúty za podrazenie.

33:26
    Kežmarok dostáva šancu na kontaktný gól. Michal Holaza inkasuje dve minúty za napadnutie.

29:05
    Jaroslav Martinusík oslabuje svoje mužstvo v závere druhej tretiny. Inkasoval dve minúty za sekanie.

23:20
    Michal Holaza vyrovnáva sily na hracej ploche, inkasuje dve minúty za sekanie.

22:46
    Libor Teplický dostáva dve minúty za sekanie. Podarí sa domácim navýšiť stav stretnutia?

22:17
    Skalica dáva gól! Sobol loptičku z ľavej strany popred bránkovisko poslal na pravú, Rampáčekovi si všimol pred bránkou nikým nestráženého MICHALA ROMANČÍKA, naservíroval mu loptičku na palicu a Michal už vedel, čo s ňou treba urobiť.

19:39
    Tomáš Pospíšil vidí dve minúty za podrazenie. Skalica má šancu na odskočenie o dva góly.

16:32
    Skalica dáva gól! VLADIMÍR LANTOŠ si položil Glevaňáka a prízemnou strelou posiela loptičku za bezmocného brankára. 2:1 pre Skalicu.

14:07
    Vylúčenie v tíme HBK Hokejmarket Skalica (Salajka).
    Vylúčenie v tíme MŠK Vippokerpro Kežmarok (Šlachtič). Obaja vidia dve minúty za hrubosť.

12:52
    Domáci idú do štyroch. Za nedovolené bránenie vidí dve minúty Milan Sobol.

04:10
    Skalica dáva gól! A máme vyrovnané. MICHAL SALAJKA strelou spoza kruhov posiela loptičku za chrbát Glevaňáka . Asistencie Romančík.

03:17
    Domáci majú šancu na vyrovnanie. Kromka dostáva dve minúty za faul lakťom.

00:31
    Kežmarok dáva gól! Hostia okamžite využívajú svoju početnú výhodu. TEPLICKÝ krásnou strelou švihom posiela svoje mužstvo do vedenia 0:1. Asistencie Pospíšil.

00:18
    Poriadne sme ani nezačali a máme tu prvé vylúčenie. Jaro Martinusík vidí dve minúty za napadnutie.

Michal Štetina

Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Kežmarok. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Salajka (Romančík), 17. Lantoš, 23. Romančík (Rampáček), 39. Martinusík (Sobol), 45. Holaza (Sobol, Petrovič) – 1. Teplický (Pospíšil), 38. Bednár (Oravec), 43. Teplický (Maděra)

HBK Hokejmarket Skalica: Petrovič (Černáček) – Zelenka (C), Mikéska, Sobol, Daniel, Salajka, Miklík – Rampáček, Martinusík, Romančík, Janáč, Válek, Lantoš, Vadík, Holaza, Škadra, Patinka, Čulen, Kolínek, Patinka, Smetana R., SmetanaP.
    MŠK Kežmarok: Glevaňák M. (Jurský) – Bednár, Roháčik, Šlachtič, Kundľa, Dejneka, Barč, Kovalčik, Čarnogurský, Kantorek – Kromka Pospíšil, Teplický (C),Pisarčík, Maděra, Oravec, Jankura, Glevaňák D., Reľovský

Rozhodca: Horský, Vokurka