HBK Hokejmarket Skalica
2:0 (0:0, 0:0, 2:0) Stav série: 2:1
MŠK Kežmarok
Sobota 20.05.2017, 13:00 • THE PALETY ARÉNA • Extraliga Play-off (SK) • Finále

Máme tu koniec! Skalica tímovou hrou dnes rozobrala Kežmarok 2:0, a tak sa ujíma vedenia v sérii 2:1! Zajtra sa môže rozhodnúť o titule. Zápas sa odohrá rovnako, a to o 13:00. Ďakujeme za pozornosť. Pekný zvyšok dňa. (14:48:39)

44:55
    Loptičku držia na svojich hokejkách hostia v rohu, dnes sa už nič zásadné neudeje, Skalica sa ujíma vedenia v sérii.

43:44
    Jedna z posledných šancí na vrátenie sa do zápasu pre Kežmarok. Miklík inkasuje dve minúty za držanie hokejky.

43:27
    Nepresnosti na oboch stranách, ani jeden z tímov sa pri svojom pokuse o útok nedokázal dostať k strele na bránu

42:20
    Na opačnej polovici hracej plochy sa teraz musel mať na pozore aj Glevaňák , ale takisto odolal streleckému pokusu od Martinusíka.

41:13
    Salajka do pásma zadovkou posunul na kapitána, Holaza sa presunul poza bránu na ľavú stranu a strieľal pred bránu, ale Martinusík netečoval.

40:55
    Jedna početná výhoda sa pre Skalicu končí a zároveň druhá začína. Šlachtič inkasuje dve minúty za nedovolenú hru telom.

40:22
    Salajka sa vysunul z rohu pred bránu, Glevaňák jeho strelu pokryl až na druhý raz, následne medzi kruhmi prebehla ešte nejaká slovná výmena.

39:06
    Hostia sa ihneď usadili v pásme. Skúsili to aj strelecky, ale ich pokus bol zrazený a loptičku dostávajú na hokejky domáci hráči.

38:56
    Sily na hracej ploche sa nám opäť vyrovnajú. Kromka dostáva dve minúty za krosček.

38:29
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane. Za hrubosť dostáva dve minúty Milan Sobol.

37:55
    Kežmarok s loptičkou na hokejkách na útočnej polovici, ale k zakončeniu ich skalická obrana nepúšťa.

36:25
    Kežmarok má šancu na kontaktný gól. Dve minúty za krosček dostáva Romančík.

35:19
    Po nepresnej skalickej rozohrávke sa k loptičke dostal Kundľa, ktorý okamžite pálil na bránu, no v pravom momente zasiahol pravý Petrovičov betón.

34:02
    Skalica v pásme, no nedostala sa k strele. Martinusík sa teraz presunul dopredu, Glevaňák po jeho strele prerušuje hru.

32:52
    Oddychový čas hostí.

32:52
    Skalica dáva gól! Domácim sa podarilo využiť početnú výhodu. DANIS VADÍK krásnou strelou švihom posiela loptičku druhý raz za bezmocného Glevaňáka. Asistencie Romančík a Mikéska.

32:25
    Domáci sa od úvodu druhej tretiny tlačia pred Glevaňáka, ktorý bez problémov vyrazil nebezpečne letiace strely na jeho bránu.