Bielorusko – Lotyšsko | 3:1 (kon.) | | | Rusko – Švédsko | 3:0 (kon.) | | | USA – Fínsko | 4:2 (kon.) |
Nemecko – Česko | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Kazachstan – J. Kórea | 2:5 (kon.) | | | Poľsko – Ukrajina | 2:1 (kon.) |
Holandsko – Japonsko | 1:6 (kon.) | | | Chorvátsko – Veľká Británia | 2:4 (kon.) | | | Estónsko – Litva | 0:3 (kon.) |
Pardubice – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | K. Vary – Motor ČB | 1:0 (kon.) |
Minnesota – St. Louis | 3:4 (po pr.) | | | NY Rangers – Montreal | 3:1 (kon.) | | | San Jose – Edmonton | 1:3 (kon.) |
Boston – Ottawa | 2:3 (po pr.) |
koniec
Kazachstan
2:5
(1:1, 1:0, 0:4)
Južná Kórea
51:28
|
Vyloučení v týmu Kazachstán (Alexandr Lipin – 5 min., vražení na hrazení + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení). Trest odpyká Nikita Michajlis.
|
|
51:13
|
Vyloučení v týmu Kazachstán (Martin St. Pierre – 2 min., sekání).
|
|
47:12
|
Vyloučení v týmu Jižní Korea (Woo-sang Park – 2 min., podražení).
|
|
33:34
|
Vyloučení v týmu Kazachstán (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / porušení postupu vhazování). Trest odpyká Nikita Ivanov.
|
|
31:22
|
Vyloučení v týmu Jižní Korea (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Čong-hjun Lee.
|
|
27:36
|
Vyloučení v týmu Kazachstán (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Brandon Bochenski.
|
|
24:59
|
Vyloučení v týmu Jižní Korea (Hjung-jun Shin – 2 min., sekání).
|
Góly a asistencie:
9. Bochenski (Dawes), 34. Dawes (Bochenski, St. Pierre) – 16. Ahn (K-s. Kim), 46. Plante (Čcho, Swift), 48. S-h. Shin (Čcho), 50. W-j. Kim (Plante), 52. K-s. Kim (Plante, S-w. Kim)
Rozhodca: Grumsen, Hansen – Korepanov, Persson
Diváci:
Nepremenená penalta:
Kazachstan:
Kolesnik (Kudrjavcev) – Dallman (A), M. Semjonov (A), Savčenko, Stěpanov, Lipin, Polochov, Lakiza – Dawes, Boyd, Bochenski (C) – Michajlis, Puškarjov, St. Pierre – Sagadajev, Markelov, R. Starčenko – Chuďakov, N. Ivanov, Kučin.
Náhradníci:
Tréner:
Južná Kórea: Dalton (S-č. Park) – Young, W-Č. Kim, D-k. Lee (A), Regan, Plante, So, Oh – K-s. Kim, S-w. Kim, Ahn – Čcho (A), S-h. Shin, H-j. Shin – Swift, J-č. Lee, W-j. Kim – Sin, Č-k. Park, W-s. Park (C) – Č-h. Lee.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Južná Kórea: Dalton (S-č. Park) – Young, W-Č. Kim, D-k. Lee (A), Regan, Plante, So, Oh – K-s. Kim, S-w. Kim, Ahn – Čcho (A), S-h. Shin, H-j. Shin – Swift, J-č. Lee, W-j. Kim – Sin, Č-k. Park, W-s. Park (C) – Č-h. Lee.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Grumsen, Hansen – Korepanov, Persson
Diváci:
Martin Penker