Boston – Tampa Bay 4:0 (kon.) | NJ Devils – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Pittsburgh – Columbus 4:1 (kon.)
Toronto – Washington 1:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:0 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 2:5 (kon.)
Nashville – NY Islanders 1:2 (po pr.) | Minnesota – Carolina 5:3 (kon.) | Dallas – Arizona 3:2 (po pr.)
Colorado – Chicago 4:3 (po pr.) | Anaheim – Calgary 3:1 (kon.) | LA Kings – Edmonton 6:4 (kon.)
San Jose – Vancouver 3:1 (kon.)
Anaheim Ducks
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Calgary Flames
cz Streda 05.04.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

60:00
    Mikael Backlund ještě po závěrečné siréně dostal na cestu do šaten desetiminutový osobní trest.

56:59
    Ryan Kesler a Michael Frolík dostali shodně dvě minuty plus desetiminutový osobní trest, zatímco Matt Bartkowski k pěti minutám za bitku dvě minuty za vyprovokování bitky plus deset minut osobní trest nesportovní chování. Bez křížku se neobešel ani Deryk Engelland, který dostal taktéž desetiminutový osobní trest za nesportovní chování, stejně jako všichni ostatní.

56:59
    Matt Bartkowski a Korbinian Holzer vyvolali bitku, do které se vzápětí zapojilo další klubko hráčů. Tresty!

52:42
    Mikael Backlund se v dnešním zápase zapsal mezi střelce, nyní ale dostal dvě minuty za krosček.

50:26
    Ryan Getzlaf dostal dvě minuty za podražení a Flames si zahrají přesilovou hru 5 na 3! Bude trvat ale jen pár sekund. Neskutečně dlouhý výčet trestů nebere konce.

49:14
    Brandon Montour dostal dvě minuty za sekání a Calgary si zahraje krátkou přesilovou hru.

48:24
    Další bitka a další tresty. Deryk Engelland a Corey Perry dostali dvě minuty za hrubost. Trestné lavice jsou narvané k prasknutí a rozhodčí mají spoustu práce.

47:39
    Michael Ferland dostal avizované dvě minuty za hrubost, což znamená, že Anaheim si zahraje přesilovou hru.

47:39
    Korbinian Holzer a Ryan Kesler svedli ve středovém kruhu bitku, do které se na straně Calgary zapojili Micheal Ferland a Sean Monahan. Všichni hráči dostali dvě minuty za hrubost, Michael Ferland ale ještě navíc dvě minuty a deset minut za nesportovní chování.

47:00
    Josh Manson před pár okamžiky zaznamenal asistenci a nyní v levém rohu útočného pásma Ducks vyzval na pěstní souboj Marka Giordana, kterého tvrdými údery poslal k ledu! Honda Center hýří nadšením.

26:26
    Ducks před krátkou reklamní přestávkou špatně střídali a týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Rickard Rakell. Druhá přesilová hra pro Calgary Flames.

17:11
    TJ Brodie dostal dvě minuty za sekání a Anaheim si v závěru první třetiny zahraje svou první přesilovou hru.

07:47
    Corey Perry fauloval Sama Bennetta a dostal dvouminutový trest za držení. Calgary má k dispozici první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 21. Eaves (Getzlaf), 34. Bieksa (Vermette, Perry), 47. Wagner (L. Shaw, N. Thompson) – 16. Backlund (Giordano, Versteeg)

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Montour, Theodore, Manson, Holzer, Bieksa – Rakell, Getzlaf (C), Eaves – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, Perry (A) – Wagner, N. Thompson, L. Shaw.
    Calgary Flames: Ch. Johnson (6. Elliott) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, Stone, Bartkowski, Engelland – Tkachuk, Backlund, Frolík – J. Gaudreau, Monahan (A), Ferland – Versteeg, S. Bennett, Chiasson – Bouma, Stajan, Brouwer (A).

Rozhodca: Brad Watson, Ian Walsh. Čároví: Lonnie Cameron, Trent Knorr

Diváci: 15125