FK Krasnodar – Fenerbahce 1:0 (kon.) | Alkmaar – Lyon 1:4 (kon.) | Mönchengladbach – Fiorentina 0:1 (kon.)
Rostov – Sparta Praha 4:0 (kon.) | Gent – Tottenham 1:0 (kon.) | Olympiakos – Osmanlispor 0:0 (kon.)
Vigo – Doneck 0:1 (kon.) | Razgrad – Kodaň 1:2 (kon.) | Giurgiu – Genk 2:2 (kon.)
Solún – Schalke 0:3 (kon.) | Be'er Sheva – Besiktas 1:3 (kon.) | Villarreal – AS Rím 0:4 (kon.)
Manchester United – Saint-Étienne 3:0 (kon.) | Anderlecht – Zenit 2:0 (kon.) | Légia Varšava – Amsterdam 0:0 (kon.)
Bilbao – APOEL 3:2 (kon.)
PFC Ludogorets Razgrad
1:2 (0:1)
FC Kodaň
cz Štvrtok 16.02.2017, 19:00 • Národní stadion Vasil Levski, Sofie • Európska liga • Play-off

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (21:03:31)

FC Kodaň nakonec vítězí v Sofii nad Razgradem 2:1 a veze si do Dánska velmi dobrý výsledek do odvety. Hosté vedli už od druhé minuty a ve druhém poločase se dostali dokonce do vedení 2:0, ale za domácí upravil skóre v 81. minutě Claudiu Keșerü. Na víc se však Ludogorec nezmohl. O zajímavý moment se v zápase postaral slovenský reprezentant Ján Greguš, který nastoupil na trávník až v 71. minutě, ale přesto se stihl nechat vyloučit. Greguš viděl první žlutou v 88. minutě a v šesté minutě nastavení přidal naprosto zbytečně, když po vlastním faulu a po hvizdu rozhodčího odkopl balón. Greguš si tedy v odvetě určitě nezahraje, což platí rovněž pro Williama Kvista, který nasbíral v evropských pohárech 3 žluté karty.

90+7
    90+6. Greguš odkopl míč po odpískání, za což následovala zbytečně druhá žlutá karta.

90+6
    Ján Greguš už měl jednu žlutou kartu a dopustil se faulu. Ten však na druhou žlutou nebyl, jenže slovenský fotbalista po odpískání odkopl míč a právě za to vidí v samém závěru nastavení druhou žlutou.

90+5
    Žlutou kartu dostává Světoslav Djakov (PFC Ludogorec Razgrad).

90+4
    Greguš si dobře počínal u rohového praporku a následně našel povedeným centrem Cornelia, který však hlavičkuje přímo do brankáře.

90+3
    Žlutou kartu dostává William Kvist (FC Kodaň).

90+1
    Nastavuje se pět minut nad rámec normální hrací doby.

90
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Youssef Toutouh, přichází Tom Høgli.

90
    Paulo Joao rozehrál následný rohový kop, ale ten nebezpečný nebyl.
    89. Paulo Joao pořádně prověřil Olsena v bráně Kodaně.

89
    Střídající Joao Paulo se opřel do míče před šestnáctkou Kodaně a jeho střela se stáčela k bližší tyči, ale Olsen dokázal míč vyrazit do zámezí.

88
    Žlutou kartu dostává Ján Greguš (FC Kodaň).

86
    Kodaň se dostala s míčem na útočnou polovinu, ale tam šel příliš agresivně do souboje Cornelius, kterému je odpískán útočný faul.

84
    Ludogorec je při chuti a snaží se Kodaň ještě dostat pod tlak. Domácí by rádi vyrovnali.
    81. Claudiu KEȘERÜ - 1:2

81
    Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
    Domácí se nakonec dočkali! Natanel poslal nebezpečný centr směřující na bránu, Marcelinho dokázal míč ve skluzu přizvednout a trefil břevno. Od horní tyče se však míč odrazil těsně před bránu, kam si naběhl CLAUDIU KEȘERÜ, který z velké blízkosti snadno dorážel. Asistence: Marcelinho.

80
    Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Joao Paulo.

Martin Švejkar

Góly: 81. Keșerü (Marcelinho) – 2. A. Abel (vla.), 53. Toutouh (Falk)

Karty:   64. Marcelinho (LUD), 90+5. Djakov (LUD) – 37. Toutouh (KOD), 88. Greguš (KOD), 90+3. Kvist (KOD)   90+6. Greguš (KOD)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 8:2. Fauly: 5:26.
    PFC Ludogorets Razgrad: V. Stojanov – J. Minev, Palomino, Moţi, Natanel – Djakov (C), Marcelinho, A. Abel – Wanderson (80. Joao Paulo), J. Cafú, Misidjan (62. Keșerü).
    Náhradníci: Renan – Joao Paulo, Cicinho, Quixadá, Keșerü, Plastun, Sasha.

FC Kodaň: Olsen – P. Ankersen, M. Jørgensen (C), E. Johansson, Augustinsson – Falk (71. Greguš), Matić, Kvist, Toutouh (90. Høgli) – Santander (71. Pavlović), Cornelius.
    Náhradníci: Andersen – Antonsson, Greguš, Høgli, Abou Keita, Kusk, Pavlović.

Rozhodca: Ivan Bebek (Chorvatsko)
    Štvrtok 23.02.2017
    Kodaň - Razgrad 0:0

Karty:   55. Santander (KOD), 87. P. Ankersen (KOD) – 34. A. Abel (LUD), 39. Keșerü (LUD), 90+4. Djakov (LUD)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:11. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 21:12.