Lorient – Toulouse 1:1 (kon.) | Nice – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Lyon – Nancy 4:0 (kon.)
Angers – Rennes 0:0 (kon.) | Metz – Dijon 2:1 (kon.) | Marseille – Guingamp 2:0 (kon.)
OGC Nice
1:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
cz Streda 08.02.2017, 19:00 • Allianz Riviera (Nice) • Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo
    8. Wylan CYPRIEN - 1:0

8
    Nice právě vstřelilo branku!
    Tak to byla parádní rána domácího hráče, na kterou brankář neměl nárok! Alassane Pléa byl zády k brance, ale viděl osamoceného WYLANA CYPRIENA. Navrátilec do sestavy Nice neváhal a práskl do balónu, který z dobrých pětadvaceti metrů zaplul do horního rohu branky. Jessy Moulin sice plachtil vzduchem, ale v tomto okamžiku neměl šanci na míč dosáhnout.

Michal Luxa

Góly: 8. Cyprien (Pléa)

Karty:   36. Belhanda (NIC) – 39. Hamouma (SET), 40. Théophile-Catherine (SET), 45+1. Selnæs (SET)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:7. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 7:16.
    OGC Nice: Cardinale – Souquet, Baysse (C), Dante, Dalbert – Seri, Cyprien, Walter (72. Obbadi) – Eysseric, Pléa (82. Balotelli), Belhanda.
    Náhradníci: Benítez – Obbadi, Le Marchand, Balotelli, Burner, Marcel, Srarfi.

AS Saint-Étienne: Moulin – Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine, Lacroix, F. Pogba – Veretout, Selnæs – Hamouma (C), Saivet (61. Jorginho), Monnet-Paquet (73. Søderlund, 81. Keyta) – Roux.
    Náhradníci: Maisonnial – Søderlund, Pajot, Lemoine, Jorginho, Polomat, Keyta.

Rozhodca: Delerue – Jouannaud, Hebrard