Lorient – Toulouse 1:1 (kon.) | Nice – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Lyon – Nancy 4:0 (kon.)
Angers – Rennes 0:0 (kon.) | Metz – Dijon 2:1 (kon.) | Marseille – Guingamp 2:0 (kon.)
OGC Nice
1:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
cz Streda 08.02.2017, 19:00 • Allianz Riviera (Nice) • Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

45+1
    Karty na straně ASSE přibývají! Žlutou kartu dostává Ole Selnæs (AS Saint-Étienne), zatáhl soupeře na jeho polovině za rameno a je právem dalším potrestaným hráčem.

40
    Žlutou kartu dostává Kévin Théophile-Catherine (AS Saint-Étienne), který předvedl stejný zákrok na stejného hráče jako jeho kapitán. Budeme sledovat další nebezpečnou situaci před brankou Nice.

39
    Žlutou kartu dostává Romain Hamouma (AS Saint-Étienne), který zastavil nebezpečně vypadající útok za minutu dvanáct. Hostující kapitán v plné rychlosti naletěl do Dalberta.

36
    Žlutou kartu dostává Younés Belhanda (OGC Nice), jenž tak dlouho okopával hostujícího kapitána, až viděl první žlutý kartónek. Nabízí se zajímavá standardní situace ASSE.

Michal Luxa

Góly: 8. Cyprien (Pléa)

Karty:   36. Belhanda (NIC) – 39. Hamouma (SET), 40. Théophile-Catherine (SET), 45+1. Selnæs (SET)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:7. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 7:16.
    OGC Nice: Cardinale – Souquet, Baysse (C), Dante, Dalbert – Seri, Cyprien, Walter (72. Obbadi) – Eysseric, Pléa (82. Balotelli), Belhanda.
    Náhradníci: Benítez – Obbadi, Le Marchand, Balotelli, Burner, Marcel, Srarfi.

AS Saint-Étienne: Moulin – Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine, Lacroix, F. Pogba – Veretout, Selnæs – Hamouma (C), Saivet (61. Jorginho), Monnet-Paquet (73. Søderlund, 81. Keyta) – Roux.
    Náhradníci: Maisonnial – Søderlund, Pajot, Lemoine, Jorginho, Polomat, Keyta.

Rozhodca: Delerue – Jouannaud, Hebrard