Eupen – Liége 2:2 (kon.)
KAS Eupen
2:2 (0:1)
Standard Liége
cz Štvrtok 26.01.2017, 20:30 • Stadion am Kehrweg • Belgická Jupiler Pro League • 23. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (22:25:32)

Domácí Eupen se ve druhém poločase zvedl a vstřelil dva góly. Když už to vypadalo, že si připíšou další tři body do tabulky, tak hostující útočník Belfodil vstřelil hodně kontroverzní branku. Eupen zústává nadále 13. místě, Lutych na 9. místě.

90+3

90+2
    Domácí jsou hodně podrážděni a po každém přerušení se navalí na hlavního rozhodčího.
    90+1.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává van Crombrugge (KAS Eupen).

89
    Rozhodčí Delferiere neuznává domácím vedoucí branku, kvůli útočnému faulu.
    88. BELFODIL - 2:2

88
    Lutych právě vstřelil branku! ISHAK BELFODIL odebral míč brankářovi s střílí vyrovnávající branku. Domácí se hodně rozčilují, protože si myslí, že ukopl brankářovi míč z rukavic.

86
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Amani, přichází Jamabo.

85
    Lutych se této standartní situaci ubránil a rychle spěchá do útoku.

84
    Žlutou kartu dostává Danilo (Standard Lutych).

83
    Lutych se nemůže pořádně dostat k pokutovému území van Crombruggeho. Domácí hrají v druhém poločase skvělý taktický výkon.

82
    Ocansey doběhl zdánlivě ztracený míč, jenže poté nepřesným centrem celou akci ukončuje.

81
    Žlutou kartu dostává Marin (Standard Lutych).

80
    Eupen se zatím v poklidu brání, navíc chodí do velmi nebezpečných brejků.

79
    Celá akce je zastavena ofsajdovým postavením Danila.

78
    Goreux zvládl silový souboj se Syllou. Ihned zakládá útok.

77
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Orlando Sa, přichází Emond.

76
    Lutych si začíná vytvářet tlak. Není se čemu divit, jako favorit dnes spěje k prohře.

75
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Cases, přichází Ocansey.

73
    Domácí trenér si připravil své první střídání v utkání.

72
    Držení míče: 52%-48%. Střely na branku: 3-4.

71
    Rohový kop nepřinesl žádné vzrušení. Van Crombrugge bude odkopávat od brány.

70
    Rohový kop pro Standart Lutych.
    69. Basseyho dělovka!

69
    Neskutečná rána Basseyho z třiceti metrů končí na spojnici!

68
    Domácí otáčí vývoj zápasu a teď to je na hostujícím Lutychu, aby zabralo.

67
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Cisse, přichází Danilo.
    66. SYLLA - 2:1

66
    Eupen právě vstřelil branku! Blondelle vyslal skvělou přihrávku za obranu na nabíhajícího MAMADOUA SYLLU, který střílí přesně k pravé tyči. Asistence: Blondelle.

64
    Hra je v druhém poločase hodně rozkouskovaná. Často dochází k přerušením kvůli zranění nebo faulu.

63
    Hackenberg se skvěle vrátil do obrany a pomohl odstavit od míče Belfodila.

62
    Gillet se zdá už být v pohodě. Hra pokračuje jeho odkopem na útočníka Orlanda Sa.

61
    Rozběhnutý Sylla trefil brankáře Gilleta, který se nechce postavit na nohy.

60
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Junior, přichází Mbenza.
    59.

59
    Hostující trenér si připravil první střídání v zápase.

58
    Na zemi leží jeden z hostujících hráčů. Hra je přerušena.

56
    Žlutou kartu dostává Cisse (Standard Lutych).
    55. LAIFIS(vlastní) - 1:1

55
    Eupen právě vstřelil branku! JEAN AMANI obdržel přihrávku na pravém křídle ve vápně a ihned vystřelil. Jeho rána sice nešla do brány, jenže jeden z obránců, konkrétně Laifis, který míč nešťastně tečoval do brány.

54
    Blondellova nepřesná přihrávka na Diagneho končí u hostujících hráčů.

52
    Junior odehrál volný přímý kop, jenže přesně trefil bránicí zeď.

51
    Žlutou kartu dostává Blondelle (KAS Eupen).

50
    Belfodil odehrál míč, který již byl v zázemí. Postranní sudí to moc dobře viděl. Míč pro Eupen.

49
    Domácí se stěží ubránili. Sylla dokázal odkopnout míč do bezpečí.

48

47
    Útočný faul Cisseho. Domácí můžou pokračovat dál v útoku.

46
    Eupen je aktivní na míči a snaží se chodit do rychlých zakončení. Lutych však zatím pozorně brání.

46

Sledovali jsme velmi bojovnou první půli. Oba týmy si vytvořili řadu šancí. Využita byla jen jediná, a to střela hostujícího Belfodila ve čtvrté minutě.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45+2

45+2
    Roh nepřinesl žádné ohrožení brány. Eupen spěchá do posledního útoku.

45+1
    Lutych si vytvořil několik zajímavých střel, jenže domácí brankář van Crombrugge vytáhl spektakulární zákroky. Rohový kop pro hosty.

45
    Rozhodčí Delferiere se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
    44.

44
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu.

42
    Útočný faul hostujícího Juniora.

41
    Marinova střela z dvaceti metrů končí hodně nad domácí brankou.
    40. Žlutá karta

40
    Žlutou kartu dostává Hackenberg (KAS Eupen).

39
    Už to vypadalo, že se Orlando dostane ke střele, jenže Scholz předvedl skvělý obranný zákrok.

38
    Bassey skvělým napadáním vybojoval vhazování. U míče však nevydrželi dlouho.
    37. Žlutá karta

37
    Žlutou kartu dostává Mladenovič (Standard Lutych).

36
    Nepřesná přihrávka Sylly na nabíhajícího Garciu. Gillet bude odkopávat od brány.
    34.

34
    Obrovská šance Lutychu! Hostující hráč trefil jen levou tyč.

33
    Marinův centr do vápna byl příliš krátký. Tento míč odvrátil již první obránce.

32
    Velmi nevybíravý zákrok Diagneho na Belfodila u postranní čáry.

31
    Domácí zbytečně ztratili míč při nepřesné rozehrávce. U míče jsou hosté, kteří nikam nespěchají.

30
    Rohový kop Basseyho odvrátil do bezpečí Laifis. Eupen je ovšem nadále u míče.

29
    Rohový kop pro Eupen.

28
    Lutych se snaží otupit tlak domácích držením míče. na své polovině hřiště.

27
    Eupen bude zahrávat standartní situaci zhruba z dvaceti metrů.

26
    Ofsajdové postavení Orlanda Sa.

24
    Obrovská šance domácích z brejku! Domácí obránci dobře přečetli hru a odebrali míč Cissemu. Přihráli na nabíhajícího Syllu, který přihrál míč do levé strany na Jeffrena. Jeho rána sice končí v síti, jenže v té vnější.

23
    Po laciné ztrátě míče přicházejí domácí územní převahu.

22
    Eupen drží balón a snaží se uběhat svého soupeře.

21
    Jeffrenovy klíčky nebyly k ničemu. Lutych si toto nebezpečí pohlídal.

20
    Sylla si pomohl útočným faulem. Gillet se ujme rozehrávky.

19
    Belfodilova rána ze skluzu nepřinesla další branku. Domácí brankář byl ve svém zákroku jistý.

18
    Hosté sportovně vrátili míč. Van Crombrugge bude odkopávat od brány.

17
    Raman má problém na levé noze. Pomalu jde za pomoci doktorů ze hřiště.

16
    Jeden z hostujících hráčů leží na trávníku. Snad to nebude nic vážného...

14
    Jeffren dostal přihrávku u postranní čáry, míč vyvezl až k hranici vápna, kde vystřelil, Rána končí těsně vedle pravé tyče.

13
    Rohový kop nepřinesl žádné větší vzrušení. Lutych odpravil míč do bezpečí.

12
    11.

11
    Domácí Sylla si naběhl za obranu a dostal skvěle načasovanou přihrávku. Pokusil se o kličku, jenže brankář to očekával a podržel svůj tým.

10
    Na druhé straně hřiště další ofsajd.

9
    Tato akce nadále pokračovala, jenže Eupen už se nedostal ke střele, protože byli zastaveni ofsajdovým postavením Garcii.
    8.

8
    Další příležitost Eupenu! Blondelle obdržel míč na hranici vápna a ihned vystřelil. Rána ovšem končí na pravé tyči.

7
    Tribuny jsou z větší části zaplněny. Můžeme sledovat skvělou kulisu.

6
    Domácí se sice dostali k několika slibným střelám, jenže hostující obrana všechny rány zblokovala.

5
    Rohový kop pro domácí.
    4. BELFODIL - 0:1

4
    Standart Lutych právě vstřelil branku! ISHAK BELFODIL si skvěle vyskočil na centr do pokutového území a přesnou hlavičkou prostřeluje domácího brankáře.

3
    Al-Abdulrahmanův skvělý obranný zákrok proti střele. Hosté mají vhazování.

2
    Sylla obdržel přihrávku na pravém křídle. Pokusil se o centr do pokutového území, jenže v tomto prostoru nebyl žádný jeho spoluhráč.

1
    Domácí rozehráli dnešní utkání.

1

Domácí oblékli černé dresy, hosté červené.

Hráči už jsou na hřišti.

KAS Eupen: van Crombrugge- Al-Abdulrahman, Diagne, Amani, Jeffren- Bassey- Sylla, Blondelle, Hackenberg, Cases- Garcia
    Náhradníci: Biersand, Mbaye- Dufour, Jamabo

Standard Lutych: Gillet- Mladenovič, Laifis, Scholz, Goreux- Junior, Marin, Cisse, Raman- Sa, Belfodil

22.10.06 St. Lutych-Eupen 6 : 1

Standart Lutych okupuje deváté místo. Na svém kontě mají 31 bodů a kladné skóre 36:26. Na šesté místo, které znamená účast v play-off mají ztrátu pouze čtyř bodů. Z posledních pěti utkání dokázali urvat 6 bodů za výhru a tři remízy. V posledním zápase hostili vedoucí Club Bruggy. Zápas jim však hodně nevyšel a odnesli si prohru 0:3. Nejlepší střelec týmu je s jedenácti góly Orlando Sa.

Eupen se nachází na 13. místě s 20 body. Na poslední a zároveň sestupové místo, na kterém se nachází Mouscron, mají náskok pěti bodů. Z posledních pěti utkání dokázali získat 4 body za výhru a remízu. Nejlepší střelec týmu je s deseti góly Onyekuru.

Dobrý večer u sledování dalšího zápasu 23. kola nejvyšší belgické Jupiler League. V tomto zápase na sebe narazí domácí Eupen, který přivítá Standart Lutych. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.