Burnley – Sunderland 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Bolton 2:1 (kon.)
cz Utorok 17.01.2017, 21:05 • Selhurst Park, Londýn • FA Cup • 3. kolo

Dnešní utkání sleduje 7 149 diváků, z toho 980 již přicestovalo z Boltonu.

88
    Střídání v týmu Bolton Wanderers FC: ze hřiště odchází Clough, přichází Clayton.
    Střídání v týmu Bolton Wanderers FC: ze hřiště odchází Henry, přichází C. Taylor.

81
    Speroni má míč ve své moci po střele Clougha, který byl v bezprostřední blízkosti, vyrovnávací gól byl velmi blízko!

78
    Střídání v týmu Bolton Wanderers FC: ze hřiště odchází Madine, přichází Proctor.

77
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Tak toto střídání se povedlo! CHRISTIAN BENTEKE je na hřišti čtvrt hodinu a dvěma góly již dokázal zvrátit průběh zápasu!

68
    Tak přece se domácím povedlo vyrovnat, CHRISTIAN BENTEKE je na hřišti pár minut a hned je u toho nejdůležitějšího, domácí srovnávají na 1:1.

62
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Delaney, přichází Tomkins.
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Rémy, přichází Benteke.
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Ledley, přichází Puncheon.

54
    Žlutou kartu dostává Lawrie Wilson (Bolton Wanderers FC).

47
    Bolton právě vstřelil branku!
    Tak to je skvělý vstup hostů do druhého poločasu a komplikace pro účastníka Premier League, JAMES HENRY dostává druholigový Bolton do vedení!

37
    Žlutou kartu dostává Thomas Thorpe (Bolton Wanderers FC).

31
    Žlutou kartu dostává Joseph Ledley (Crystal Palace FC).

29
    Kaikai to nemyslel vůbec špatně, z volného kopu to zkusil přímo na branku, mířil do horního pravého rohu, ale gólman chytá.

11
    A zaútočili také hosté, záložník Vela se dostal ke střele z hranice vápna a poslal míč těsně nad domácí branku!