Burnley – Sunderland 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Bolton 2:1 (kon.)
Bolton Wanderers FC
cz Utorok 17.01.2017, 21:05 • Selhurst Park, Londýn • FA Cup • 3. kolo

77
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Tak toto střídání se povedlo! CHRISTIAN BENTEKE je na hřišti čtvrt hodinu a dvěma góly již dokázal zvrátit průběh zápasu!

68
    Tak přece se domácím povedlo vyrovnat, CHRISTIAN BENTEKE je na hřišti pár minut a hned je u toho nejdůležitějšího, domácí srovnávají na 1:1.

47
    Bolton právě vstřelil branku!
    Tak to je skvělý vstup hostů do druhého poločasu a komplikace pro účastníka Premier League, JAMES HENRY dostává druholigový Bolton do vedení!