Burnley – Sunderland 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Bolton 2:1 (kon.)
2:1 (0:0)
Bolton Wanderers FC
cz Utorok 17.01.2017, 21:05 • Selhurst Park, Londýn • FA Cup • 3. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:53:57)

Je konec! Crystal Palace vítězí po boji nad Boltonem 2:1 a díky remíze z úvodního zápasu si zajistil postup do další fáze FA Cupu! Vítězství se nerodilo lehce, Bolton šel v úvodu druhé půle do vedení a domácí jako by ztratili půdu pod nohama. Rozhodující okamžik ale přišel v 62. minutě, kdy se na hřiště dostal Benteke, který za pouhou čtvrt hodinu dokázal skóre dvěma góly otočit na 2:1!

90+4

90+4
    Jsou tu poslední vteřiny dnešního opakovaného utkání.

Dnešní utkání sleduje 7 149 diváků, z toho 980 již přicestovalo z Boltonu.

90+3
    Bolton získává míč, ale za půlící čárou o něho zase přichází a hrát tak mohou domácí.

90+1
    Sudí Stuart Attwell se rozhodl nastavit ještě čtyři minuty.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, akce Boltonu končí útočným faulem, míč mají domácí.

88
    Střídání v týmu Bolton Wanderers FC: ze hřiště odchází Clough, přichází Clayton.
    Střídání v týmu Bolton Wanderers FC: ze hřiště odchází Henry, přichází C. Taylor.

88
    Míč získávají hosté, kteří budou zřejmě střídat.

87
    Nyní domácí vybojovali roh, což je vzhledem ke stavu utkání dobrá zpráva pro příznivce Crystal Palace.

86
    Nakonec žádné nebezpečí pro branku Crystal Palace, domácí získávají míč a mohou v klidu kombinovat.

85
    Hosté si rohový kop z pravé strany zopakují.

84
    Zblokovaná střela hostů, míč končí vedle branky Speroniho, ale Bolton má roh.

82
    Crystal Palace kontruje protiútokem, který ale končí ztrátou míče.

81
    Speroni má míč ve své moci po střele Clougha, který byl v bezprostřední blízkosti, vyrovnávací gól byl velmi blízko!

79
    Bolton drží míč na polovině soupeře, dočkáme se vyrovnání?

78
    Střídání v týmu Bolton Wanderers FC: ze hřiště odchází Madine, přichází Proctor.

77
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Tak toto střídání se povedlo! CHRISTIAN BENTEKE je na hřišti čtvrt hodinu a dvěma góly již dokázal zvrátit průběh zápasu!

76
    Nyní se hraje převážně ve středu hřiště, ani jeden z týmů neriskuje.
    Benteke přijímá gratulace po vstřelení vyrovnávacího gólu

74
    Za půlící čárou končí akce Crystal Palace útočným faulem, míč získává Bolton.

72
    Ale jejich akce netrvá dlouho, míč má Speroni, který bude vykopávat.

70
    Je před námi poslední dvacetiminutovka řádné hrací doby, hosté se nyní drží na útočné polovině a ke střele se nakonec dostává Vela, ale Speroniho nepřekvapil.

68
    Tak přece se domácím povedlo vyrovnat, CHRISTIAN BENTEKE je na hřišti pár minut a hned je u toho nejdůležitějšího, domácí srovnávají na 1:1.

65
    Crystal Palace se nyní drží na útočné polovině, stále se ale domácí nemohou prosadit přes defenzivní val soupeře.

62
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Delaney, přichází Tomkins.
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Rémy, přichází Benteke.
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Ledley, přichází Puncheon.

60
    Hodina hry za námi, hosté vedou na hřišti Crystal Palace 1:0, což je výsledek, který je posouvá dál.

58
    Domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře, ohrozí branku Alnwicka?

57
    Nyní je patrné, že domácí trochu vypadli z role, po inkasovaném gólu.

54
    Žlutou kartu dostává Lawrie Wilson (Bolton Wanderers FC).

53
    Ale míč získávají hosté, kteří se dostávají pomalu za půlící čáru.

51
    Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.

49
    Hosté se drží na útočné polovině, kde kombinují.

47
    Bolton právě vstřelil branku!
    Tak to je skvělý vstup hostů do druhého poločasu a komplikace pro účastníka Premier League, JAMES HENRY dostává druholigový Bolton do vedení!

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:52.
    Při odchodu do šaten si domácí gólman Speroni došel za branku pro cenné rady

První poločas je za námi a zatím jsme se gólu nedočkali. Blíže k němu měli domácí, kteří měli jasnou převahu, ale pozorně bránícího soupeře zatím pokořit nedokázali.

45+1

45
    Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, míč v držení domácích.

44
    Obránce Boltonu Wheater dobře zastavil pronikajícího Townsenda.

43
    Odkop od branky Boltonu, již to pomalu vypadá na to, že gólu se v prvním poločase nedočkáme.

41
    Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav stále bezbrankový.

39
    Andros Townsend se dostal ke střele, ale trefuje pouze dobře postaveného Alnwicka.

37
    Žlutou kartu dostává Thomas Thorpe (Bolton Wanderers FC).

35
    Kaikai zatím hlavní útočnou silou domácího týmu, nyní se pohyboval na hranici vápna, ale nezakončil.

33
    Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.

32
    Kelly centruje do vápna, kde hledá Townsenda, ten se ale k míči nedostane, dobře zasáhl Alnwick.

31
    Žlutou kartu dostává Joseph Ledley (Crystal Palace FC).

30
    Je za námi první půl hodina hry, která zatím vyzněla lépe pro domácí. Ti jsou aktivnější, ale na první gól stále čekáme.

29
    Kaikai to nemyslel vůbec špatně, z volného kopu to zkusil přímo na branku, mířil do horního pravého rohu, ale gólman chytá.

27
    Pouze za cenu nedovoleného zákroku zastavují hosté akci Crystal Palace, domácí mají výhodu volného kopu.

25
    Crystal Palace opět na útočné polovině, domácí vhazují z levé strany.

23
    Statistika držení míče – 67% : 33%.

21
    Bolton na útočné polovině, akci hostů ale překazil odpískaný ofsajd.
    Dokonalý trávník v Selhurst Parku

19
    Rohových kopů Crystal Palace skutečně přibývá, ale zatím defenziva Boltonu odolává.

18
    Lee vybojoval další roh pro Crystal Palace, který nyní drží soupeře před jeho šestnáctkou.

17
    Crystral Palace znovu na útočné polovině, domácí mají zřetelnou převahu.

15
    Míč ale získali hosté, ti se nyní budou snažit rozehrát.

14
    A je tu další roh, po zblokované střele Kaikaie, domácí rozehrají opět z levé strany.

13
    Domácí se z rohového kopu nedokázali prosadit, ale dál se drží na útočné polovině.

12
    Crystal Palace vybojoval další rohový kop, který domácí rozehrají z levé strany.

11
    A zaútočili také hosté, záložník Vela se dostal ke střele z hranice vápna a poslal míč těsně nad domácí branku!

10
    Střela domácích, gólman Boltonu ale nemusel zasahovat, míč letí vedle branky.

9
    Pohledná akce Crystal Palace, Kaikai hledá na středu Leeho, který se ale nakonec ke střele z voleje nedostal, málo prostoru a času.

8
    Domácí vhazují z levé strany, na své polovině.

6
    Míč v držení domácích, kteří kombinují na útočné polovině.

5
    Townsend rozehrál z levé strany, míč získává Kaikai, který se ale nakonec nedostal ke střele.

4
    Domácí vybojovali první rohový kop, který bude rozehrávat Townsend.

3
    Hosté vhazují z levé strany, na své polovině.

1

Oba týmy právě nastupují na trávník.

Crystal Palace FC: Speroni – Ward, Kelly, Delaney, Fryers, Lee, Flamini, Ledley, Townsend, Kaikai, Rémy
    Náhradníci: Hennessey, Phillips, Husin, Tomkins, Puncheon, Cabaye, Benteke

Bolton Wanderers FC: Alnwick – Beevers, Vela, Spearing, Clough, Madine, A. Taylor, Wilson, Henry, Wheater, Thorpe
    Náhradníci: Turner, Moxey, C. Taylor, Proctor, Derik, Trotter, Clayton.

V souboji prvoligového Crystal Palace s druholigovým Boltonem jsou pochopitelně favoritem domácí fotbalisté, kteří v prvním utkání 3. kola pouze remizoval na hřišti soupeře 0:0. V herní pohodě se však fotbalisté Crystal Palace rozhodně nenachází, již sedm zápasů čekají na vítězství a v tabulce se již nebezpečně přiblížili sestupovému pásmu. To Bolton se drží na dohled přímému postupu do Premier League, když aktuálně ztrácí na třetím místě pouze pět bodů a nestane-li se nic neočekávaného, měl by mít jisté alespoň play-off o postup.

Vítejte u on-line přenosu utkání 3. kola anglického FA Cupu, v němž domácí CRYSTAL PALACE FC přivítá BOLTON WANDERERS. Opakované utkání se odehraje na stadionu Selhurst Park v Londýně.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.