Slovinsko – Macedónsko 29:22 (kon.) | Maďarsko – Čile 34:29 (kon.) | Egypt – Bahrajn 31:29 (kon.)
Španielsko – Angola 42:22 (kon.) | Chorvátsko – Bielorusko 31:25 (kon.) | Dánsko – Švédsko 27:25 (kon.)
Poľsko – Rusko 20:24 (kon.)
Dánsko
27:25 (14:10)
Švédsko
cz Pondelok 16.01.2017, 20:45 • AccorHotels Arena, Paříž • Majstrovstvá sveta mužov • Skupina D
    60
    Pět sekund před koncem se z pravého křídla prosazuje Lindberg a Dánové slaví! (27:25)
    59
    Na druhé straně ovšem trefuje horní roh brány Gottfridsson! (26:25)
    59
    Kasper Söndergaard propálil v důležité chvíli vše, co mu stálo v cestě! (26:24)
    58
    Tollbring snižuje z levého křídla na rozdíl jediné branky. Čeká nás dramatický závěr zápasu! (25:24)
    57
    Role se otočily. Ekberg zavinil svým faulem sedmičku pro Dánsko a hrdinou okamžiku je Mikkel Hansen, který trestá proměněným sedmimetrovým hodem. (25:23)
    56
    Švédové v útoku neuspěli, ale Mikkel Hansen poté ztratil míč při dánské početní výhodě a rychlý brejk v oslabení využívá Niclas Ekberg. (24:23)
    55
    Mikkel Hansen překonává sedmimetrovým hodem Palicku, takže Švédům nepomohla ani výměna brankářů. (24:22)

55
    Gottfridsson si navíc půjde odsedět dvě minuty a Dánové získávají sedmimetrový hod. (23:22)
    53
    Lagergren trefil jen tyč, ale Švédové zůstali u balónu. Chvíli na to překonal Landina Andreas Nilsson. (23:22)
    53
    Henrik Toft Hansen získal míč pro Dány a Mortensen úspěšně zakončuje rychlý brejk. (23:21)
    52
    Lagergren snižuje na rozdíl jediné branky. (22:21)

51
    Vyloučení v týmu Dánsko (Rene Toft Hansen). (22:20)
    50
    Lindberg z pravého křídla překonává švédského gólmana. (22:20)
    49
    Stenmalm sebral balón a připravil rychlý brejk pro Niclase Ekberga, který se nemýlil. (21:20)
    49
    Timeout Švédům prospěl, Gottfridsson překonává Landina střelou k pravé tyči. (21:19)
    48
    Tu využívá Mikkel Hansen a Švédové si berou timeout. (21:18)
    46
    Mikkel Hansen se ze značky sedmimetrového hodu nemýlil. (20:18)

46
    Po faulu na Olsena si dvě minuty odsedí Max Darj. Dánové navíc budou házet sedmičku. (19:18)
    45
    Gottfridsson zblízka překonává Landina a Rene Toft Hansen se vrací do hry. (19:18)
    45
    Henrik Toft Hansen se prosazuje v oslabení, zatímco jeho bratr si ještě odpykává zbytek trestu. (19:17)
    44
    Při další přesilové hře Švédů se prosazuje z devíti metrů Lagergren. (18:17)

43
    Vyloučení v týmu Dánsko (Rene Toft Hansen). (18:16)
    43
    Mortensen se podruhé zapisuje mezi gólové střelce. (18:16)

42
    Žlutá karta pro realizační tým Dánska. (17:16)
    42
    Ekberg snižuje z pravého křídla na rozdíl jediné branky. (17:16)
    41
    Na druhé straně uspěl tváří v tvář gólmanovi Andreas Nilsson. (17:15)
    41
    Z rychlého brejku se poprvé v zápase prosazuje Mortensen. (17:14)
    38
    Zbytek oslabení Dánové přežili bez úhony a následně se prosazuje Mikkel Hansen. (16:14)
    36
    Niclas Ekberg je v druhé půli k nezastavení a přidává další přesilovkový gól! (15:14)

36
    Vyloučení v týmu Dánsko (Magnus Landin Jacobsen). (15:13)
    36
    Dánové čekali od začátku druhého poločasu na svůj první gól pět minut! Gólový půst ukončuje Mikkel Hansen. (15:13)
    34
    Dánové ani nadvakrát neuspěli a Ekberg střílí na druhé straně svůj třetí gól v řadě! (14:13)
    32
    Nyní už se Ekberg v početní výhodě prosazuje. (14:12)
    31
    Niclas Ekberg se trefuje do horního rohu brány ze značky sedmimetrového hodu. (14:11)

31
    Vyloučení v týmu Dánsko (Henrik Möllgaard). (14:10)
    30
    A opět Lagergren! Švédové nechtěli odejít do šaten se šestibodovou ztrátou, a tak v samém závěru poločasu stahují dánský náskok. (14:10)
    29
    Lagergren snižuje na pětigólový rozdíl. (14:9)
    29
    Švédové si opět vylámali zuby na dánském brankáři a Henrik Mölgaard se prosazuje z brejku střelou pod nohy gólmana. (14:8)
    28
    Mikkel Hansen proměňuje první sedmičku zápasu. (13:8)
    26
    Morten Olsen našel mezeru ve švédské obraně a vrací Dánům třígólové vedení. (11:8)
    25
    Simon Jeppsson se prosazuje střelou do spodní části brány. (10:8)

21
    Žlutá karta pro tým Dánsko (Rene Toft Hansen). (10:7)
    21
    Mikkel Hansen však vrací Dánům třígólové vedení. (10:7)
    20
    Lagergren ukončuje dlouhé švédské čekání na gól! (9:7)
    19
    Landin znovu zasahuje a na druhé straně opět udeřil Kasper Söndergaard. Pět gólů v řadě pro Dány! (9:6)

19
    Žlutá karta pro tým Švédsko (Philip Stenmalm). (8:6)
    18
    A tak je tu čtvrtý dánský gól v řadě, o nějž se postaral Söndergaard. (8:6)
    17
    Landin vychytal Nilssona a Mölgaard posílá Dány do vedení. (7:6)
    16
    Morten Olsen srovnává na 6:6 po neúspěšném útoku Švédů. (6:6)
    15
    Henrik Toft Hansen zblízka překonává Appelgrena a Švédové si berou timeout. (5:6)
    14
    Mikkel Hansen přestřelil bránu, což na druhé straně rychle trestá Jesper Nielsen. (4:6)
    13
    Tollbring úspěšně zakončuje rychlý únik. (4:5)
    13
    Na druhé straně se z pravého křídla prosazuje Mattias Zachrisson. (4:4)
    13
    Magnus Landin ukončil delší čekání na gól a Dánové jdou do vedení. (4:3)

9
    Žlutá karta pro tým Dánsko (Lasse Svan Hansen). (3:3)
    9
    Söndergaard trefuje horní roh švédské brány a srovnává na 3:3. (3:3)
    7
    Henrik Möllgaard se z osy hřiště trefuje do horního rohu brány. (2:3)
    5
    Olsenovu ztrátu trestá Tollbring třetím švédským gólem v řadě. (1:3)
    4
    Mikkel Hansen nepřekonal Appelgrena a z rychlého kontru se prosazuje Jesper Nielsen. (1:2)