KHM Budapešť – Znojmo 1:5 (kon.)
KHM Budapešť
1:5 (1:3, 0:1, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Nedeľa 15.01.2017, 17:00 • KMH Sportegyesület • Erste Bank Young Stars League • 27. kolo

59:36
    Orli právě vstřelili branku!
    JAN BULÍN nenechal domácí v klidu ani v poslední minutě hry a ještě jednou si musel zastřílet. Jak už je dnes u tohoto hráče zvykem, puk vletěl přímo do Gadacsiho sítě.
    Asistence: Michal Kruckovyč, Patrik Bulín.

39:45
    Hosté ještě před odchodem do kabin znovu pozměňují skóre zápasu. BRONISLAV FRUHWIRT přesnou střelou překonal domácího brankáře a poslal Orly už do tříbrankového vedení.
    Asistence: Martin Peří, Martin Kosnar.

14:48
    A je tu hattrick! Vynikající JAN BULÍN potřetí za pouhých patnáct minut překonává domácího brankáře a posílá tak svůj tým již do dvoubrankového vedení!
    Asistence: Patrik Bulín, Jonáš Růžička.

06:47
    Tým KHM Budapešť právě vstřelil branku! Domácí si pro svého soka ale nachystali rychlou odpověď. Po čtyřiceti vteřinách tu tak máme další gól. Autorem první branky za Budapešť je ISTVAN SZÜCS.
    Asistence: Karoly Ban.

06:07
    A je tu další rychlá branka v podání znojemského útočníka! JAN BULÍN našel již podruhé v tomto zápase cestičku, která vedla přímo za záda domácího brankáře.
    Asistence: Patrik Bulín.

04:20
    A máme tu první branku dnešního utkání! Hosté využívají přesilovou hru a zásluhou JANA BULÍNA jdou do vedení!
    Asistence: Vladimír Oščádal, Patrik Bulín.

Marcela Procházková

Góly a asistencie: 7. Szücs (Ban) – 5. Bulín J. (Oščádal, P.), 7. Bulín J. (Bulín P.), 15. Bulín J. (Bulín P., Růžička), 40. Fruhwirt (Peří, Kosnar), 60. Bulín J. (Kruckovyč, Bulín P.)

KHM Budapešť: Gadacsi (Kövari) – Poszar, Szalkai, Orosz, Kaiser, Ban, Siklosi – Nagy, Komjati, Szücs – Marosi, Szeredi, Horváth – Fenyvesi, Berendi, Papp – Sandor.
    HC LERAM Orli Znojmo: Gerža (Slavík) – Kruckovyč, Pucher, Brabec, Kuntoš, Konečný, Peří, Hrubý – Oščádal, Fruhwirt, Janás – Bulín P., Růžička, Bulín J. – Kosnar, Stromko, Jambor.

Rozhodca: Gangel – Berkesi, Ozsváth