KHM Budapešť – Znojmo 1:5 (kon.)
KHM Budapešť
1:5 (1:3, 0:1, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Nedeľa 15.01.2017, 17:00 • KMH Sportegyesület • Erste Bank Young Stars League • 27. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Ještě jednou přeji pěkný podvečer a vítám vás u dalšího kola mezinárodní prestižní EBYSL. Dnes se znojemští junioři po necelých čtyřiadvaceti hodinách znovu utkají s KHM Budapeští. Tentokráte se však nebudou měřit síly v Nevoga aréně. Orlí letka se nám naopak vydala do Maďarska.

Včerejší utkání s Budapeští ale mladé Orly řádně potrápilo. Ačkoliv se Maďaři nachází na předposledním místě A tabulky, výsledné vítězství Jihomoravanům nedali zadarmo. Domácí včera sice ještě dvě minuty před koncem vedli 3:1, hosté však měli to pravé drama teprve v záloze a dvěma rychlými brankami pak poslali utkání rovnou do prodloužení. Tam už ale Orli znovu zabojovali a díky střele Jana Bulína si připsali do tabulky důležitý bod navíc.

"Věděli jsme, že tenhle zápas bude těžký hlavně po psychické stránce. My jsme ho nezvládli i přesto, že jsme se dostali do vedení 3:1. Hra neodpovídala tomu, co bychom měli hrát. Byl jsem velmi nespokojený a museli jsme si to vyříkat. Musíme tyhle zápasy s těmito soupeři zvládat za tři body a ne se trápit až do prodloužení. Jsem samozřejmě rád, že jsme zvládli alespoň dva body, ale je to velká ztráta a my potřebujeme vyhrávat," vrátil se k utkání hlavní trenér znojemské juniorky Miroslav Vybíral.

Dojde na slova hlavního trenéra mladých Orlů a odvezou si dnes domů plný počet bodů? Napínavé utkání startuje v 17:00!

KHM Budapešť: Gadacsi (Kövari) – Poszar, Szalkai, Orosz, Kaiser, Ban, Siklosi – Nagy, Komjati, Szücs – Marosi, Szeredi, Horváth – Fenyvesi, Berendi, Papp – Sandor.

Orli Znojmo: Gerža (Slavík) – Kruckovyč, Pucher, Brabec, Kuntoš, Konečný, Peří, Hrubý – Oščádal, Fruhwirt, Janás – Bulín P., Růžička, Bulín J, – Kosnar, Stromko, Jambor.

Rozhodčí: Gangel – Berkesi, Ozsváth.

00:01

02:44
    Vyloučení v týmu KHM Budapešť (Komjati – 2 min., hákování).

03:03
    Vyloučení v týmu KHM Budapešť (Szeredi – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kuntoš– 2 min., vražení na hrazení).

04:20
    Orli právě vstřelili branku!
    A máme tu první branku dnešního utkání! Hosté využívají přesilovou hru a zásluhou JANA BULÍNA jdou do vedení!
    Asistence: Vladimír Oščádal, Patrik Bulín.

06:07
    A je tu další rychlá branka v podání znojemského útočníka! JAN BULÍN našel již podruhé v tomto zápase cestičku, která vedla přímo za záda domácího brankáře.
    Asistence: Patrik Bulín.

06:47
    Tým KHM Budapešť právě vstřelil branku! Domácí si pro svého soka ale nachystali rychlou odpověď. Po čtyřiceti vteřinách tu tak máme další gól. Autorem první branky za Budapešť je ISTVAN SZÜCS.
    Asistence: Karoly Ban.

14:48
    A je tu hattrick! Vynikající JAN BULÍN potřetí za pouhých patnáct minut překonává domácího brankáře a posílá tak svůj tým již do dvoubrankového vedení!
    Asistence: Patrik Bulín, Jonáš Růžička.

20:00

První dějství se Orlům povedo a zásluhou Jana Bulína poslali do domácí klece rovnou tři branky. Budapešť sice dokázala mírně snížit, pokud ale hosté nepoleví, mají dnes šanci na plný počet bodů.

20:01

31:55
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Pucher – 2 min., podražení).

33:55
    Znojmo je v plném počtu.

39:45
    Hosté ještě před odchodem do kabin znovu pozměňují skóre zápasu. BRONISLAV FRUHWIRT přesnou střelou překonal domácího brankáře a poslal Orly už do tříbrankového vedení.
    Asistence: Martin Peří, Martin Kosnar.

40:00

Je za námi druhá třetina, ve které Orli svůj náskok navýšili. Co dalšího nám přinese poslední část hry se dozvíme již za malou chvíli!

40:01

Dnešní utkání sleduje 38 diváků.

44:58
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kuntoš – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

46:58
    Orli jsou v plném počtu.

50:15
    Vyloučení v týmu KHM Budapešť (Szeredi – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Brabec – 2 min., hrubost).

58:33
    Vyloučení v týmu KHM Budapešť (Poszar – 2 min., hrubost).

59:36
    JAN BULÍN nenechal domácí v klidu ani v poslední minutě hry a ještě jednou si musel zastřílet. Jak už je dnes u tohoto hráče zvykem, puk vletěl přímo do Gadacsiho sítě.
    Asistence: Michal Kruckovyč, Patrik Bulín.

A je po zápase. Orli se ze včerejšího dramatu s Budapeští poučili a připisují si plný počet bodů za vysoké vítězství 5:1.

Já vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dnešního večera. (19:13:56)

Marcela Procházková

Góly a asistencie: 7. Szücs (Ban) – 5. Bulín J. (Oščádal, P.), 7. Bulín J. (Bulín P.), 15. Bulín J. (Bulín P., Růžička), 40. Fruhwirt (Peří, Kosnar), 60. Bulín J. (Kruckovyč, Bulín P.)

HC LERAM Orli Znojmo: Gerža (Slavík) – Kruckovyč, Pucher, Brabec, Kuntoš, Konečný, Peří, Hrubý – Oščádal, Fruhwirt, Janás – Bulín P., Růžička, Bulín J. – Kosnar, Stromko, Jambor.

Rozhodca: Gangel – Berkesi, Ozsváth