Slavia – Hainan | 0:0 (kon.) | | | Žižkov – Vltavín | 3:0 (kon.) | | | Plzeň – Ústí n. L. | 2:2 (kon.) |
Senica – Sereď | 0:0 (kon.) | | | Trenčín – Nitra | 0:0 (zruš.) | | | Slovácko – Vítkovice | 4:0 (kon.) |
Zlín – Opava | 3:0 (kon.) | | | Ruch Chorzów – Karviná | 0:1 (kon.) | | | Žilina – Sigma Olomouc | 3:1 (kon.) |
Trenčín – Nitra | 1:0 (kon.) | | | Zlín – Opava | 1:0 (kon.) | | | Trnava – Znojmo | 2:2 (kon.) |
Žižkov – Litoměřicko | 0:2 (kon.) | | | Varnsdorf – Neugersdorf | 0:0 (zruš.) |
Tottenham – West Bromwich | 4:0 (kon.) | | | Burnley – Southampton | 1:0 (kon.) | | | Hull City – Bournemouth | 3:1 (kon.) |
Sunderland – Stoke City | 1:3 (kon.) | | | Swansea – Arsenal | 0:4 (kon.) | | | Watford – Middlesbrough | 0:0 (kon.) |
West Ham – Crystal Palace | 3:0 (kon.) | | | Leicester – Chelsea | 0:3 (kon.) |
Leganés – Bilbao | 0:0 (kon.) | | | Barcelona – Las Palmas | 5:0 (kon.) | | | Atlético Madrid – Real Betis | 1:0 (kon.) |
La Coruña – Villarreal | 0:0 (kon.) |
Crotone – Bologna | 0:1 (kon.) | | | Inter – Chievo | 3:1 (kon.) |
Benfica – Boavista | 3:3 (kon.) | | | Setúbal – Nacional | 1:0 (kon.) | | | Chaves – Lisabon | 2:2 (kon.) |
Feirense – Guimarães | 0:0 (kon.) |
Gabon – Guinea-Bissau | 1:1 (kon.) | | | Burkina Faso – Kamerun | 1:1 (kon.) |
Rennes – Paríž | 0:1 (kon.) | | | Nancy – Bastia | 1:0 (kon.) | | | Lorient – Guingamp | 3:1 (kon.) |
Montpellier – Dijon | 1:1 (kon.) | | | Toulouse – Nantes | 0:1 (kon.) | | | Angers – Bordeaux | 1:1 (kon.) |
Heerenveen – Den Haag | 2:0 (kon.) | | | Heracles – Groningen | 1:4 (kon.) | | | Eindhoven – Excelsior | 2:0 (kon.) |
Sparta Rotterdam – Utrecht | 1:2 (kon.) |
Příbram – Hr. Králové | 1:3 (kon.) |
Komentáre nie sú k dispozíci.
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.
Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.
Góly:
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
FK Senica:
Plach – Včelka, Kvída, Pillár, Honchar – Mravec – Hronec, Varga, Marković, Krčula – Kosorin
2. polčas: Száraz – Blažek, Mravec, Kopičár, Honchar – Krč – Kosorin, Mráz, Kratochvíl, Krčula – Turyna
Náhradníci:
Tréner:
ŠKF Sereď: Šalka – Mečiar, Dubeň, Kmeť, Loduha, Ventura, Mikinič, Morong, Jackuliak, Laura, Gorelčík
Náhradníci: Koníček – Jankto, Bosý, Baša, Jakabovič, Steinhübel
Tréner:
2. polčas: Száraz – Blažek, Mravec, Kopičár, Honchar – Krč – Kosorin, Mráz, Kratochvíl, Krčula – Turyna
Náhradníci:
Tréner:
ŠKF Sereď: Šalka – Mečiar, Dubeň, Kmeť, Loduha, Ventura, Mikinič, Morong, Jackuliak, Laura, Gorelčík
Náhradníci: Koníček – Jankto, Bosý, Baša, Jakabovič, Steinhübel
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Matej Kubove
@Matej Kubove