Slavia – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Most – Přerov 5:4 (po pr.) | Kladno – Havířov 1:5 (kon.)
Frýdek-M. – Litoměřice 2:5 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 0:3 (kon.) | Třebíč – Prostějov 0:3 (kon.)
Jihlava – Motor ČB 2:1 (po pr.)
Rytíři Kladno
1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
AZ Havířov
cz Sobota 14.01.2017, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance Liga (CZ) • 41. kolo

59:29
    Vyloučení v týmu AZ Havířov (Tomáš Gřeš – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:08
    Jiří Cetkovský posílá Kladno do čtyř, provinil se sekáním.

49:01
    Peter Jánský po odpískaném ofsajdu trochu zvýšil hlas na rozhodčí a dostává osobní trest.

43:50
    Asi nejlepší hráč tohoto utkání je vyloučen. Tomáš Gřeš se provinil sekáním.

43:14
    Josh Gratton dostává dvě minuty za napadení.

40:17
    Tenkrát úplně zbytečně přidržel za brankou Douderu a odchází za katr.

37:33
    Strnad si obhodil Holomka, který ho zápasnickým chvatem stáhl k ledu a dostává dvě minuty za držení.

30:32
    Po šikovné kličce byl Zikmund faulován. Jiří Krisl sice protestuje, ale marně. Tohle byl jasný faul.

24:32
    Přísné, ale zbytečné vyloučení. Drtina vyvážel puk a Hlinka jej zezadu několikrát sekl přes ruku a hokejku. Sudí mu za to dává dva minuty a Kladno bude hrát 83 sekund proti třem.

23:55
    Jiří Krisl přidržel pronikajícího Tenkráta a dostává dvě minuty.

19:15
    Další kladenský trest má na svědomí Roman Přikryl, který jde odsedět dvě minuty za sekání.

12:11
    Přesilovka hostů končí. Kalus ve středním pásmu podťal jednoho z Kladenských a dostává dvě minuty za sekání.

11:33
    Necelou minutu po obdržené brance hrálo Kladno v šesti a opět tak míří za katr.

10:09
    Petr Ton zatahoval za záchrannou brzdu a na trestnou lavici míří za hákování bez sebemenších protestů.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 60. Zikmund (Ulrych, Strnad) – 11. Kotala (D. Seman, Gřeš), 17. D. Seman (Gřeš, Pořízek), 21. Gřeš (Hlinka), 54. Kanko (Petran, Štumpf), 60. D. Seman (Dvořáček, Kanko)

Rytíři Kladno: Cikánek (21. Hanuljak) – J. Drtina, P. Hořava (A), Repe, D. Růžička, Ulrych, Ptáček (A), Kehar – Zikmund, Burger (C), Tůma – Strnad, R. Přikryl, Jánský – Tenkrát, Machač, Ton – Cetkovský, Kubík, Gratton.
    AZ Havířov: Šafránek (Matoušek) – Petran, L. Doudera, Krisl (A), Chroboček, D. Seman (C), Holomek, Dudek – Kalus, Hlinka, Kanko – Dvořáček, Hubáček, Štumpf – Kurovský, Maruna, Kotala – Gřeš, Haas (A), Pořízek.

Rozhodca: Zubzanda – Belko, Doležal