Novokuzneck – D. Moskva 0:3 (kon.) | Novosibirsk – Viťaz 3:2 (kon.) | Omsk – Jaroslavľ 3:2 (kon.)
Togliatti – Ufa 4:2 (kon.) | Dinamo Minsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Helsinki – Čerepovec 1:4 (kon.)
Kazaň – Metallurg Magnitogorsk 0:2 (kon.) | Nižnekamsk – Čeljabinsk 1:0 (kon.) | Riga – Petrohrad 1:6 (kon.)
Avangard Omsk
3:2 (2:2, 1:0, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
cz Sobota 07.01.2017, 12:00 • Omsk Arena • KHL

58:10
    Omsk navíc dohraje zbytek utkání v početní převaze. Pavel Koledov dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

52:35
    Vylučovat se bude až nyní. Dvě minuty za podražení vyfasoval David Booth.

41:32
    Bude se vylučovat! Jaroslavl si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Grigorjev.

28:29
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Nikolaj Lemťugov – 2 min., hrubost + 2 min., faul loktem).
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Michail Pašnin – 2 min., hrubost).

24:07
    Bude se vylučovat! Avangard si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Jakub Nakládal.

12:01
    Bude se znovu vylučovat! Jaroslavl si zahraje další přesilovku. Jevgenij Medveděv si odsedí dvě minuty za podražení.

07:17
    Bude se znovu vylučovat, tentokrát na straně hostů. Vladislav Gavrikov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

05:28
    Máme tady první přesilovku. Domácí obránce Grigorjev si odpyká dvě minuty za hrubost.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 9. Lemťugov, 20. Lemťugov (Martynov, Medvedev), 25. Michejev (Zubov, Pestuško) – 14. Gavrikov (Averin, Loktionov), 19. Mosaljov

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Medvedev (C), Martynov, Gustafsson, Menšikov, Nikitin, Grigorjev, Lisov, Orlov (A) – Perežogin, Sobotka, Lemťugov – Pestuško (A), Zubov, Michejev – Booth, Juňkov, Lauta – Machanovskij, Kučeriavenko, Fiščenko.
    Lokomotiv Jaroslavľ: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall (C), Gavrikov, Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, Koledov – Kozun, Kontiola, Talbot (A) – Iljenko, Kraskovskij, Mosaljov – E. Galimov, Kartajev, Kadejkin – Lugin, Loktionov, Averin – Kajumov.

Rozhodca: Gebei, Fraňo – Ponamarenko, Šalagin