Novokuzneck – Viťaz 3:4 (kon.) | Novosibirsk – Jaroslavľ 3:2 (1:0 po s.n.) | Omsk – D. Moskva 2:3 (kon.)
Togliatti – Metallurg Magnitogorsk 2:4 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 5:3 (kon.) | Nižnekamsk – Ufa 1:0 (4:3 po s.n.)
Dinamo Minsk – Petrohrad 5:4 (kon.) | Riga – Čerepovec 5:2 (kon.) | Záhreb – Red Star Kunlun 1:0 (kon.)

49:31
    Jevgenij Arťuchin dostal menší trest za nedovolené bránění a Lokomotiv má k dispozici přesilovou hru.

34:38
    Maxim Šalunov dostal dvouminutový trest za faul kolenem a Lokomotiv má k dispozici v závěru prostřední části k dispozici třetí přesilovou hru.

28:03
    Ilja Ljubuškin zahrál před bránou Novosibirsku ve snaze získat puk vysokou holí, kterou zasáhl jednoho z hráčů domácího celku do obličeje a dostal 2+2 minuty.

25:27
    Novosibirsk hrál v šesti hráčích a hráčská lavice domácího týmu dostala dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který odpyká střelec úvodní branky utkání Zach Boychuk.

18:45
    Sergej Šumakov na levém křídle nabral obrovskou rychlost a na útočné modré čáře byl podražen Arťomem Iljenkem. Novosibirsk si v závěru první třetiny zahraje druhou přesilovou hru.

13:34
    Vladislav Gavrikov středem ledové plochy zavážel puk do útočného pásma a zezadu byl podražen Vadimem Chlopotovem, který dostal dvě minuty za podražení. Lokomotiv má k dispozici první přesilovou hru a šanci vyrovnat stav utkání.

06:20
    Emil Galimov v rohu obranného pásma jednoho z protihráčů narazil na hrazení a dostal dvě minuty. Novosibirsk má k dispozici první přesilovou hru a šanci navýšit vedení.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 2. Boychuk (K. Alexejev), 29. Arťuchin, rozh. náj. Šumakov – 26. Nakládal (Kozun, Talbot), 51. Kronwall (Kozun, Kontiola)